AD 4 Premium

1.629-731.0
Ocena 

 Odkurzacz kominkowy

Odkurzacz specjalnie zaprojektowany dozbierania popiołu. Może być wykorzystywany również jako tradycyjny odkurzacz do usuwania suchych zanieczyszczeń.

599,00 zł
Brutto
Dostawa 1-2 dni roboczych
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

Odkurzacz kominkowy idealnie nadaje się do usuwania popiołu i suchych zabrudzeń. Odkurzacze z linii AD charakteryzują się silną 1200 W turbiną ssącą, metalowym zbiornikiem który zapewnia maksimum bezpieczeństwa i 17 litrowym zbiornikiem na zabrudzenia. Wielopoziomowy system filtrów pozwala na zasysanie dużych ilości popiołu. Urządzenie uzyskało certyfikat TÜV Süd z zastosowaniem procedury testowania opracowanej przez firmę Kärcher specjalnie dla odkurzaczy kominkowych. Zagięta końcówka węża ssącego ułatwia odkurzanie w narożnikach i w trudno dostępnych miejscach w kominku.  ODKURZACZ NIE MOŻE BYĆ UŻYWANY DO GORĄCYCH POPIOŁÓW.

Dane techniczne:

Klasa efektywności energetycznej A+ ((Skala od A+++ do D))
Maksymalna moc przyłącza (W) 600
Pojemność zbiornika / materiał, z którego wykonano zbiornik (l) 17
Średnica wyposażenia (mm) 35
Zasilanie (V/Hz) 50 - 60 / 220 - 240
Ciężar bez wyposażenia (kg) 5,3
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 365 x 330 x 565

Wyposażenie standardowe:

  • Wąż ssący, 1.7 m, 35 mm
  • Rury ssące, 2 szt., 0.5 m, 35 mm
  • Płaski filtr falisty, 1 szt.
  • Hak na przewód zasilający
  • Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu
  • Listwa odbojowa
Szczegóły produktu
1.629-731.0
Nowy produkt
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

AD 4 Premium

AD 4 Premium

 Odkurzacz kominkowy

Odkurzacz specjalnie zaprojektowany dozbierania popiołu. Może być wykorzystywany również jako tradycyjny odkurzacz do usuwania suchych zanieczyszczeń.

Napisz swoją opinię

Akcesoria
1 inny produkt w tej samej kategorii:

AD 2

Recenzje: 0

Odkurzacz kominkowy, który szybko i skutecznie usuwa zimny popiół. Wyposażony w innowacyjną technologię filtracji z oddzielnym filtrem dużych zanieczyszczeń i płaskim filtrem falistym.

Cena 469,00 zł
Więcej
W magazynie