Filtruj według

Cena

Cena

  • 948,00 zł - 949,00 zł

Pompy zanurzeniowe ciśnieniowe Karcher - Karcher-apeks.pl

Pompy Zanurzeniowe

Pompy zanurzeniowe charakteryzują się posiadaniem niesamowicie szczelnego silnika, który razem z pompą umieszczany jest poniżej lustra wody. Ich głównym zadaniem jest wypompowywanie i przepompowywanie wody. Świetnie sprawdzają się do czyszczenia basenu lub oczka wodnego, zwłaszcza w okresie letnim, gdy rozpoczyna się sezon. Oprócz tego, pompy zanurzeniowe ciśnieniowe wykorzystuje się do osuszania zalanych piwnic, pompowania wody ze studni drenażowych, a także do przepompowywania ścieków. Warto więc wybrać taką, która sprawdzi się w swojej roli przez długie lata.

Pompy zanurzeniowe marki Karcher, wykonane są z solidnych materiałów wysokiej jakości. Posiadają wysoką klasę energetyczną, doskonałe parametry pracy, stabilną konstrukcję, a wszystko to w bardzo przystępnych cenach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp zanurzeniowych, którą są niezawodne i sprawdzają się w wielu różnorodnych sytuacjach. Dodatkowo są proste w montażu i łatwe w obsłudze. Co najważniejsze, to posiadają bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Jeśli jesteś zainteresowany wybraną pompą, to zachęcamy do zakupów online lub w sklepie stacjonarnym. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pompy Zanurzeniowe

Aktywne filtry