SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Dmuchawy do liści

Dmuchawy do liści, to doskonałe urządzenie, które sprawdza się do utrzymania porządku w ogrodzie. Skutecznie usuwają liście, skoszoną trawę i inne, napotkane śmieci. Co więcej, mogą być używane zarówno w porze letniej, jak i podczas chłodniejszych dni. Często, to właśnie jesienne prace w ogrodzie sprawiają, że latem możemy cieszyć się idealnym wyglądem posiadanej posesji.

Dmuchawy do liści Karcher, posiadają wiele zaawansowanych i praktycznych funkcji. Zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o ergonomii i łatwości użytkowania. Ponadto, charakteryzują się wysoką mocą dmuchawy oraz doskonała sterownością. Niesamowicie wydajna okazuje się być dmuchawa akumulatorowa, ponieważ cechuje się wysoką wydajnością w połączeniu z niskim poziomem hałasu. Ten rodzaj dmuchawy z pewnością sprawdzi się zarówno do używania na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach, np. podczas porządków w garażu.

Dmuchawy do liści Karcher cechują się najlepszą w swojej klasie ergonomią. Ponadto, posiadają dwustopniowy układ sterowania siłą nadmuchu. Co więcej, dmuchawa akumulatorowa osiąga prędkość wydmuchiwanego powietrze do km/h, dlatego sprzęt ten śmiało można zaliczyć do jednego z lepszych na rynku.

Dmuchawy do liści

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

LBL 4 Battery Set

Recenzje: 0

Dmuchawa szybko i skutecznie usuwa suche liście, skoszoną trawę, fragmenty przycinanych roślin, ziemię i drobne kamyki z wszystkich powierzchni wokół domu i w ogrodzie.

Cena 1 229,75 zł
Więcej
W magazynie