Dmuchawy do liści

Dmuchawy do liści

Dmuchawy do liści, to doskonałe urządzenie, które sprawdza się do utrzymania porządku w ogrodzie. Skutecznie usuwają liście, skoszoną trawę i inne, napotkane śmieci. Co więcej, mogą być używane zarówno w porze letniej, jak i podczas chłodniejszych dni. Często, to właśnie jesienne prace w ogrodzie sprawiają, że latem możemy cieszyć się idealnym wyglądem posiadanej posesji.

Dmuchawy do liści Karcher, posiadają wiele zaawansowanych i praktycznych funkcji. Zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o ergonomii i łatwości użytkowania. Ponadto, charakteryzują się wysoką mocą dmuchawy oraz doskonała sterownością. Niesamowicie wydajna okazuje się być dmuchawa akumulatorowa, ponieważ cechuje się wysoką wydajnością w połączeniu z niskim poziomem hałasu. Ten rodzaj dmuchawy z pewnością sprawdzi się zarówno do używania na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach, np. podczas porządków w garażu.

Dmuchawy do liści Karcher cechują się najlepszą w swojej klasie ergonomią. Ponadto, posiadają dwustopniowy układ sterowania siłą nadmuchu. Co więcej, dmuchawa akumulatorowa osiąga prędkość wydmuchiwanego powietrze do km/h, dlatego sprzęt ten śmiało można zaliczyć do jednego z lepszych na rynku.

Dmuchawy do liści

Aktywne filtry

LBL 4 Battery Set

Dmuchawa szybko i skutecznie usuwa suche liście, skoszoną trawę, fragmenty przycinanych roślin, ziemię i drobne kamyki z wszystkich powierzchni wokół domu i w ogrodzie.

Cena 1 438,85 zł
Więcej
W magazynie