Filtruj według

Cena

Cena

  • 76,00 zł - 255,00 zł

Stacje do ładowania i baterie do myjek okiennych - Karcher-apeks.pl

Stacje do ładowania i baterie do myjek okiennych

Oferowane poniżej wysokogatunkowe akumulatory, ładowarki oraz baterie do myjek to produkty renomowanej marki Karcher. Szukając urządzenia, które umożliwi Ci efektywną, komfortową i długotrwałą pracę na jednym ładowaniu, postaw na dostępne w sprzedaży artykuły!

Ładowarka do myjki okiennej Karcher – maksymalnie usprawnij pracę

Utrzymanie okien w czystości to często bardzo wymagające zadanie. Wiele osób zmaga się z problemem trudno usuwalnych smug i zacieków. Rozwiązaniem kłopotu jest inwestycja w automatyczną myjkę do okien Karcher w zestawie z nadzwyczaj funkcjonalnym akumulatorem. Wysokogatunkowe akcesorium wyposażone w szybko działającą ładowarkę gwarantują długotrwałą i maksymalnie komfortową pracę. Zaawansowane technologie oraz pojemne i wydajne baterie ułatwiają utrzymanie okien w doskonałym stanie przy niskim nakładzie pracy i bez zbędnych przerw, które wydłużałyby tylko żmudny proces.

Oferowane zestawy akumulatorów do myjek Karcher składają się z prostych w obsłudze stacji ładowania i wymiennych baterii. Dostępne w sprzedaży wyposażenie wyróżnia sią funkcjonalnością, wysoką efektywnością działania oraz bezkonkurencyjnymi cenami. Warto więc zdecydować się na zakup myjek do okien z opcją ładowania i w zależności od potrzeb realizować usługi sprzątające na najwyższym poziomie bądź po prostu cieszyć się idealnie czystymi oknami w mieszkaniu.

Sprawdzone i jakościowe akumulatory do myjki Karcher

Postaw na nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli Ci na naprawdę szybkie i sprawne działanie. Zaoszczędzisz czas i zagwarantujesz sobie wysoką skuteczność, a dzięki zastosowanym do wykonania materiałom i podzespołom będziesz cieszyć się długą żywotnością akumulatorów do myjek. Jakościowe surowce oraz zaimplementowane rozwiązania technologiczne sprawiają, że oferowane akcesoria elektroniczne są odporne i wytrzymałe. Co więcej, długość czy intensywność użytkowania w żadnym wypadku nie wpływają negatywnie na wydajność ani ekonomiczność baterii oraz stacji ładowania myjek marki Karcher. Zachęcamy więc do zakupu tych sprawdzonych produktów.

Stacje do ładowania i baterie do myjek okiennych

Aktywne filtry

Wymienna bateria do WV 5

Dodatkowa bateria do WV 5 umożliwia nieograniczone pojemnością baterii czyszczenie okien. W przypadku wyczerpania jednej baterii zakładamy drugą i kontynuujemy czyszczenie.

Cena 108,49 zł
Więcej
W magazynie