Filtruj według

Cena

Cena

  • 716,00 zł - 2 756,00 zł

SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Inżektory do profesjonalnych urządzeń ciśnieniowych

Inżektory do profesjonalnych urządzeń ciśnieniowych

Zgromadzone poniżej inżektory do profesjonalnych urządzeń ciśnieniowych to akcesoria ułatwiające pracę, wspomagające i przyspieszające wiele procesów. Inżektor odpowiada za wprowadzanie do przewodu głównego określonej substancji, dzięki czemu wydobywająca się z końcówki woda wylatuje pod odpowiednim ciśnieniem i jest wzbogacona na przykład o detergent, co umożliwia użytkownikowi osiągnięcie oczekiwanych efektów w zdecydowanie krótszym czasie i przy mniejszym wysiłku.

W naszej ofercie znajdują się sprawdzone inżektory marki Karcher, które cieszą się ogromną popularnością i są znane ze swojej niezawodności.

Inżektory do profesjonalnych urządzeń ciśnieniowych

Mając na uwadze rozmaite potrzeby klientów, przygotowaliśmy bardzo rozbudowaną ofertę, w której znajdują się inżektory do wody obsługujące niskie, ale i wysokie ciśnienie z urządzeniami o wydajności ponad 1100 l/h. Praktyczny podział modeli do profesjonalnych urządzeń ciśnieniowych sprawia, że z łatwością odnajdziesz poszukiwany egzemplarz lub w komfortowy sposób porównasz możliwości oferowanych akcesoriów.

Oprócz urządzeń wtłaczających w przewód powietrze, które zwiększa ciśnienie płynącej kanałem wody, oferujemy także inżektory chemii, w znaczący sposób przyczyniające się do ułatwienia wykonywania wielu domowych, ale i przemysłowych czynności.

Dostępne w sprzedaży inżektory pozwalają na praktyczne dozowanie środków czyszczących do strumienia wody pod określonym ciśnieniem, dzięki czemu nie trzeba podejmować działań mających na celu nałożenie detergentu w inny sposób.

Skomponowanie inżektora z urządzeniem ciśnieniowym zwiększa również efektywność samego środka czyszczącego, ponieważ intensyfikuje jego działanie już na samym początku, wpływając chociażby na przyspieszenie powstawania aktywnej piany. Dozowanie preparatów tym sposobem jest najskuteczniejsze, a woda pod ciśnieniem umożliwia dotarcie środka do najtrudniej dostępnych zagłębień czy szczelin.

Inżektor Karcher do urządzeń ciśnieniowych

Zgromadzone w asortymencie inżektory do wody i chemii prezentują się naprawdę efektownie i są wyjątkowo funkcjonalne. O ich wszechstronności stanowi wysoki poziom kompatybilności z ogromną liczbą urządzeń ciśnieniowych marki Karcher. To z kolei przekłada się na wygodę użytkowania, ale i samą łatwość zakupu. Inżektory są wykonane w sposób jakościowy i profesjonalny, więc posłużą Ci bezawaryjnie przez długi czas. O ich przydatności przesądzają także systemy regulacji pozwalające zmieniać wartość ciśnienia oraz samo stężenie dozowanych środków.

Inżektory do profesjonalnych urządzeń ciśnieniowych

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry