Środki czyszczące i pielęgnujące karcher - Karcher-apeks.pl

Środki czyszczące i pielęgnujące karcher

Utrzymanie porządków w domu i jego otoczeniu, wcale nie jest taką prostą sprawą. Mimo, iż na rynku występuje szereg różnorodnych sprzętów o doskonałych funkcjach czyszcząco- sprzątających, to jednak w pewnych sytuacjach potrzebne jest wsparcie odpowiednich środków.

Posiadając sprzęt, zakupiony w naszym sklepie, polecamy wyposażyć się również w środki czyszczące Karcher, które powstały właśnie po to, aby idealnie współgrać z dostępnymi w ofercie urządzeniami. W naszym sklepie znajdziecie przede wszystkim środki chemiczne, typu chemia do odkurzaczy z filtrem wodnym, środki chemiczne do froterki i środki chemiczne do parownic. Oprócz tego proponujemy całą gamę środków czyszczących, które powstały właśnie po to, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ich wybór jest naprawdę spory i przeznaczony do określonego urządzenia będącego w ofercie.

Chętnie pomożemy w wyborze najlepszego środka czyszczącego, który zagwarantuje pełną satysfakcje i zadowolenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą. Nasze produkty zakupisz online, jak również w sklepach stacjonarnych. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań.

Środki czyszczące i pielęgnujące karcher

Aktywne filtry

Odkamieniacz w proszku (6x17g)

Skutecznie usuwa kamień z bojlerów parownic i innych urządzeń z gorącą wodą, takich jak czajniki i ekspresy do kawy - w celu zapewnienia długiej żywotności i niskiego zużycia energii.

Cena 43,00 zł
Więcej
W magazynie

Preparat do mycia szkła 3 w 1, RM 627

Nowy preparat przeznaczony do mycia powierzchni szklanych z wykorzystaniem urządzeń wysokociśnieniowych. Skutecznie usuwa zabrudzenia bez plam i zacieków, pozostawia specjalną powłokę ochronną, która chroni szkło przed szybkim ponownym zabrudzeniem.

Cena 46,58 zł
Więcej
W magazynie