Mopy elektryczne Karcher - Karcher-apeks.pl

Mopy elektryczne

Mopy elektryczne do podłóg, to niesamowicie innowacyjne urządzenia, które coraz bardziej zyskują na swojej popularności. Pozwalają na uzyskanie czystości w Twoim domu, w bardzo krótkim czasie, a także przy niewielkim wysiłku. Posiadają doskonale zaprojektowane mechanizmy, które skutecznie ułatwiają pracę rąk ludzkich. Coraz częściej są wykorzystywane w mieszkaniach, domach, ale także w obiektach użyteczności publicznej.

Mopy elektryczne do podłóg, które znajdują się w naszej ofercie, to najlepsza propozycja dla wielbicieli czystych przestrzeni. Pozwalają na mycie podłóg bez konieczności ich wcześniejszego odkurzania, co znacznie skraca czas pracy. Oferujemy kilka różnorodnych modeli, gdzie każdy z nich posiada dużą ilość funkcji. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby nasz sprzęt był jak najbardziej praktyczny i wymagał jak najmniejszego wysiłku od użytkownika. To właśnie w tym tkwi sekret oferowanych produktów. Dzięki zastosowaniu funkcji samoczyszczenia, zyskaliśmy znaczną przewagą nad tradycyjnymi mopami. Mopy elektryczne zapewniają lepszą wydajność nawet o 20%. 

Mopy elektryczne - wersje 

Na rynku mamy dostępne mopy elektryczne zasilane akumulatorowo lub bateryjnie. Te pierwsze wyposażone we wbudowany akumulator są ładowane przez stację dokującą gdzie podłączamy całe urządzenie. W drugim przypadku zestawy baterii mogą być używane zamiennie w innych urządzeniach korzystających z tego rodzaju zasilania. Dla bardziej wymagających zastosowań dostępne są też wersje mopów zasilanych sieciowo gdzie rozładowana bateria nas już nie zaskoczy.

Kolejnym wyróżnikiem jest ilość wbudowanych padów czyszczących. Mopy elektryczne w podstawowej wersji posiadają po dwa pady czyszczące. Ich kompaktowa budowa umożliwia dotarcie w trudno dostępne zakamarki. Poza tym występują modele z podwójnymi dyszami ssącymi. Wyższe modele posiadają podwojoną ilość padów, dzięki czemu poza dokładniejszym czyszczeniem, mają możliwość zasysania drobin z czyszczonych powierzchni. Ta funkcja pozwala pominąć wcześniejsze zamiatanie, a zaoszczędzony czas wykorzystać bardziej praktycznie.

Mopy elektryczne - materiały eksploatacyjne

Wszystkie mopy elektryczne posiadają wbudowany zbiornik na wodę, gdzie bezpośrednio aplikuje się środek czyszczący, którego zużycie jest niewielkie. To zaledwie kilka kropel na zbiorniczek. Płyn dostarczany bezpośrednio na obracające się pady, czyści nasze powierzchnie. Mopy elektryczne z podwójną ilością padów mają też dodatkowy zbiorniczek na brudną wodę i zebrane z podłogi resztki. Zapełniony zbiornik jest sygnalizowany na panelu sterowania odpowiednią kontrolką. W urządzeniu można stosować uniwersalny środek czyszczący RM 536 ale też inne, przeznaczone do wszystkich rodzajów powierzchni twardych jak: kamień, drewno lakierowane, olejowane czy woskowane. Jeżeli korzystamy ze środków czyszczących innych firm to warto zaopatrzyć się w środek odpieniający który zapewni właściwe działanie urządzenia.

Obsługa mopów z napędem elektrycznym

Każde urządzenie wyposażone jest w panel sterujący, który posiada przyciski umożliwiające zmianę danej funkcji oraz kontrolki informacyjne. Możemy tutaj wybrać moc czyszczenia, która zwiększa ilość podawanej wody i szybkość obrotu padów, jak również sprawdzić stopień naładowania baterii. Urządzenie informuje nas w momencie zapełnienia zbiornika na brudną wodę. Znalazło się tutaj też miejsce na wskaźnik kończącej się czystej wody z płynem. Sama zaś stacja dokująca zapewnia funkcję automatycznego czyszczenia podstawy urządzenia. Zbiornik na wodę jest przystosowany do czyszczenia w zmywarce. Pady rotujące można swobodnie prać w pralce. Całe urządzenie jest więc przemyślane i dopasowane do zastosowań domowych i biurowych.

Mopy elektryczne - podsumowanie

Wśród modeli opisywanych urządzeń możemy wybierać do woli w zależności od potrzeb, od prostych, bardziej kompaktowych urządzeń, po bardziej rozbudowane urządzenia z dodatkowymi zbiornikami. Wiele z modeli posiada zwiększoną pojemnością baterii i możliwość sprzątnięcia większych okruszków. Mamy również dostępne wielo-wałkowe kombajny, potrafiące uprzątnąć sypkie zabrudzenia w większej ilości.
Większość urządzeń występuje w wersjach przenośnych, akumulatorowych i wersjach zasilanych sieciowo. Wersje przenośne w modelach podstawowych potrafią pracować do 20 minut i wystarczają na wyczyszczenie około 60m2 powierzchni. Wyższe modele z większymi akumulatorami przepracują nawet 45 minut co powinno starczyć na około 135m2 powierzchni czyszczonej. 

Urządzenia najprostsze ze względu na mniejsze rozmiary bardziej sprawdzą się w zakamarkach pod meblami. Najbardziej zaawansowane posiadają dodatkowe tryby prędkości czyszczenia co sprawdzi się przy trudniejszych zabrudzeniach. Mopy elektryczne są kompaktowe, przemyślane i lekkie. Manewruje się nimi łatwo, a konstrukcja pozwala na dobry dostęp w trudne miejsca oraz wygodne przechowywanie. Informują użytkownika o bieżącym trybie pracy co chroni np. przed awarią po przepełnieniu zbiornika z brudną wodą. Montaż i obsługa podzespołów jest intuicyjna, a praca prosta i przyjemna.
Dodatkowo z urządzeniem pomagamy chronić środowisko ze względu na 20% większą wydajność niż przy tradycyjnym myciu mopem i większą oszczędność wody. Przekłada się to też na większą ochronę drewnianych powierzchni które przy tradycyjnym myciu mogą nasiąknąć i pęcznieć.
Zdecydowanie warto przemyśleć zakup takiego urządzenia jeżeli tylko odpowiednich powierzchni do czyszczenia w naszym budynku jest sporo.

Mopy elektryczne

Aktywne filtry

EWM 2 Bezprzewodowy

Mop elektryczny EWM 2 czyści podłogi dzięki ciągłemu dopływowi świeżej wody i innowacyjnej funkcji samooczyszczania. Uproszczona konstrukcja sprawia, że bez trudu może sięgnąć pod meble. PRODUKT POD ZAMÓWIENIE

Cena 859,00 zł
Więcej
W magazynie

FC 5 Bezprzewodowy

Urządzenie, które na nowo definiuje czyszczenie podłóg. Umożliwia ich mycie bez wcześniejszego odkurzania. Zapewnia łatwe i bezwysiłkowe czyszczenie. Wersja bezprzewodowa.

Cena 1 669,00 zł
Więcej
W magazynie

Mop elektryczny FC 4-4 Battery Set

Dokładne czyszczenie: dwa tryby czyszczenia umożliwiają FC 4-4 precyzyjne i szybkie usuwanie suchych i mokrych zanieczyszczeń, które codziennie się gromadzą w naszych domach. Z urządzeniem dostarczany jest wymienny akumulator i szybka ładowarka Duo.

Cena 1 549,00 zł
Więcej
W magazynie

Mop elektryczny FC 5

Urządzenie, które na nowo definiuje czyszczenie podłóg. Umożliwia ich mycie bez wcześniejszego odkurzania. Zapewnia łatwe i bezwysiłkowe czyszczenie.

Cena 1 149,00 zł
Więcej
W magazynie

Mop elektryczny FC 7 Bezprzewodowy

Nigdy więcej odkurzania przed myciem: bezprzewodowy mop elektryczny FC 7 jednym pociągnięciem usuwa każdy rodzaj codziennych, zarówno mokrych, jak i suchych zabrudzeń. W ten sposób, zaoszczędzisz połowę czasu**. Produkt niedostępny

Cena 2 339,00 zł
Więcej
W magazynie

Zestaw padów, szary do FC

Dwuczęściowy zestaw padów z mikrofibry do mycia i pielęgnacji wszystkich podłóg twardych. Wytrzymałe, niestrzępiące się i niezwykle chłonne. Mogą być prane w pralce w temperaturze 60 °C.

Cena 122,00 zł
Więcej
W magazynie

Zestaw padów, żółty

Dwuczęściowy zestaw padów z mikrofibry do mycia i pielęgnacji wszystkich podłóg twardych. Wytrzymałe, niestrzępiące się i niezwykle chłonne. Mogą być prane w pralce w temperaturze 60 °C.

Cena 122,00 zł
Więcej
W magazynie