HDS 10/20-4 M

Recenzje: 0

Klasa średnia to urządzenia wysokociśnieniowe przeznaczone do usuwania szczególnie uciążliwych zabrudzeń i pracy w trudnych warunkach. Cena brutto z ostatnich 30 dni: 19 890,00zł DOSTĘPNE: 2szt. ostatnie

Cena 18 990,01 zł Cena podstawowa 19 890,00 zł
Więcej
W magazynie

PGG 3/1

Recenzje: 0

Generator prądu dostarcza jednofazowe i trójfazowe zasilanie przez bardzo długi okres czasu – nawet do 12 godzin (przy pełnym obciążeniu do 6,5 godziny). Jest wyposażony w silnik benzynowy spełniający normy emisji spalin EU STAGE V.  DOSTĘPNE 7szt. Cena brutto z ostatnich 30 dni: 3690,00zł

Cena 2 990,00 zł Cena podstawowa 3 690,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Robocleaner

Robocleaner Karcher, to doskonała alternatywa dla wszystkich, tradycyjnych odkurzaczy. Jego niewątpliwą zaletą jest możliwość utrzymania czystości nawet wtedy, gdy nie ma nas w domu. Robocleaner posiada funkcję, która umożliwia samodzielne odkurzanie także pod naszą nieobecność. Dzięki temu zawsze będziesz wracać do czystego pomieszczenia. Doskonale dba o czystość naszych podłóg, dając tym samym więcej czasu dla wszystkich mieszkańców.

Robocleaner, posiada wbudowany system nawigacyjny, który odpowiada za bezpieczne poruszanie się odkurzacza po drewnianych, kamiennych i elastycznych podłogach. Świetnie radzi sobie również nawet z obecnością dywanów. Skutecznie omija po drodze wszystkie przeszkody, nie ma więc obaw, że może ulec jakiemukolwiek uszkodzeniu. Zastosowanie nowoczesnych technologii, pozwoliło wprowadzić inteligentne odkurzanie. Dzięki tej funkcji, odkurzacz skanuje i mapuje pomieszczenie, wynikiem czego jest rozplanowanie najlepszej i najbardziej optymalnej trasy do odkurzania. W momencie rozładowania baterii, robot automatycznie wraca do stacji ładowania, z której rusza w pełni naładowany i rozpoczyna dalszą pracę od miejsca, w którym zakończył.

Robocleaner Karcher, to świetnie rozwiązanie dla zapracowanych osób i tych, którzy nie lubią tracisz czasu na długotrwałe porządki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą urządzeń marki Karcher.

Robocleaner

Przepraszamy za niedogodności.

brak produktów