SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Robocleaner

Robocleaner Karcher, to doskonała alternatywa dla wszystkich, tradycyjnych odkurzaczy. Jego niewątpliwą zaletą jest możliwość utrzymania czystości nawet wtedy, gdy nie ma nas w domu. Robocleaner posiada funkcję, która umożliwia samodzielne odkurzanie także pod naszą nieobecność. Dzięki temu zawsze będziesz wracać do czystego pomieszczenia. Doskonale dba o czystość naszych podłóg, dając tym samym więcej czasu dla wszystkich mieszkańców.

Robocleaner, posiada wbudowany system nawigacyjny, który odpowiada za bezpieczne poruszanie się odkurzacza po drewnianych, kamiennych i elastycznych podłogach. Świetnie radzi sobie również nawet z obecnością dywanów. Skutecznie omija po drodze wszystkie przeszkody, nie ma więc obaw, że może ulec jakiemukolwiek uszkodzeniu. Zastosowanie nowoczesnych technologii, pozwoliło wprowadzić inteligentne odkurzanie. Dzięki tej funkcji, odkurzacz skanuje i mapuje pomieszczenie, wynikiem czego jest rozplanowanie najlepszej i najbardziej optymalnej trasy do odkurzania. W momencie rozładowania baterii, robot automatycznie wraca do stacji ładowania, z której rusza w pełni naładowany i rozpoczyna dalszą pracę od miejsca, w którym zakończył.

Robocleaner Karcher, to świetnie rozwiązanie dla zapracowanych osób i tych, którzy nie lubią tracisz czasu na długotrwałe porządki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą urządzeń marki Karcher.

Robocleaner

Przepraszamy za niedogodności.

brak produktów