Robocleaner

Robocleaner Karcher, to doskonała alternatywa dla wszystkich, tradycyjnych odkurzaczy. Jego niewątpliwą zaletą jest możliwość utrzymania czystości nawet wtedy, gdy nie ma nas w domu. Robocleaner posiada funkcję, która umożliwia samodzielne odkurzanie także pod naszą nieobecność. Dzięki temu zawsze będziesz wracać do czystego pomieszczenia. Doskonale dba o czystość naszych podłóg, dając tym samym więcej czasu dla wszystkich mieszkańców.

Robocleaner, posiada wbudowany system nawigacyjny, który odpowiada za bezpieczne poruszanie się odkurzacza po drewnianych, kamiennych i elastycznych podłogach. Świetnie radzi sobie również nawet z obecnością dywanów. Skutecznie omija po drodze wszystkie przeszkody, nie ma więc obaw, że może ulec jakiemukolwiek uszkodzeniu. Zastosowanie nowoczesnych technologii, pozwoliło wprowadzić inteligentne odkurzanie. Dzięki tej funkcji, odkurzacz skanuje i mapuje pomieszczenie, wynikiem czego jest rozplanowanie najlepszej i najbardziej optymalnej trasy do odkurzania. W momencie rozładowania baterii, robot automatycznie wraca do stacji ładowania, z której rusza w pełni naładowany i rozpoczyna dalszą pracę od miejsca, w którym zakończył.

Robocleaner Karcher, to świetnie rozwiązanie dla zapracowanych osób i tych, którzy nie lubią tracisz czasu na długotrwałe porządki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą urządzeń marki Karcher.

Robocleaner

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry