Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 105,00 zł - 1 106,00 zł

Froterki domowe - Karcher-apeks.pl

Froterki domowe

Froterki, to urządzenia bardzo proste w obsłudze. Ich celem jest przede wszystkim kompleksowa pielęgnacja podłóg, znajdujących się w mieszkaniu. Biorąc pod uwagę ich techniczną stronę, to bardzo często porównywane są do szorowarek. Różnica polega jednak na prędkości obrotów talerza, których w przypadku froterek jest więcej. Dzięki temu doskonale sprawdzają się także w kwestii polerowania wyczyszczonych podłóg. Froterki do podłóg, to maszyny wysokoobrotowe, do których niezbędne są także odpowiednie warstwy ochronne. Świetnie sprawdzają się w użytku firm sprzątających, które zajmują się renowacją mocno zniszczonych posadzek.

Froterki domowe marki Karcher obracają się z prędkością 1000 obrotów na minutę, dzięki czemu pozwalają na uzyskanie doskonałego efektu polerowania w dość krótkim czasie. Froterki Karcher mogą być używane zarówno w przypadku podłóg drewnianych, laminowanych, kamiennych, a także linoleum. Poza tym posiadają niewielką wagę, dzięki czemu w łatwy sposób przeniesiesz je z miejsca na miejsce. Ergonomiczny uchwyt umożliwia pracę nawet przy wykorzystaniu tylko jednej ręki. Froterki domowe, to doskonały sposób na uzyskanie efektu lśniących podłóg w bardzo krótkim czasie.

Froterki domowe

Aktywne filtry

FP 303

Urządzenie przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji podłóg w każdym domu i mieszkaniu. Doskonale wypoleruje wszelkie rodzaje podług takie jak m. in: podłogi drewniane, laminowane, kamienne, a także linoleum. PRODUKT POD ZAMÓWIENIE

Cena 1 105,64 zł
Więcej
W magazynie