Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 031,00 zł - 1 032,00 zł

SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Froterki domowe - Karcher-apeks.pl

Froterki domowe

Froterki, to urządzenia bardzo proste w obsłudze. Ich celem jest przede wszystkim kompleksowa pielęgnacja podłóg, znajdujących się w mieszkaniu. Biorąc pod uwagę ich techniczną stronę, to bardzo często porównywane są do szorowarek. Różnica polega jednak na prędkości obrotów talerza, których w przypadku froterek jest więcej. Dzięki temu doskonale sprawdzają się także w kwestii polerowania wyczyszczonych podłóg. Froterki do podłóg, to maszyny wysokoobrotowe, do których niezbędne są także odpowiednie warstwy ochronne. Świetnie sprawdzają się w użytku firm sprzątających, które zajmują się renowacją mocno zniszczonych posadzek.

Froterki domowe marki Karcher obracają się z prędkością 1000 obrotów na minutę, dzięki czemu pozwalają na uzyskanie doskonałego efektu polerowania w dość krótkim czasie. Froterki Karcher mogą być używane zarówno w przypadku podłóg drewnianych, laminowanych, kamiennych, a także linoleum. Poza tym posiadają niewielką wagę, dzięki czemu w łatwy sposób przeniesiesz je z miejsca na miejsce. Ergonomiczny uchwyt umożliwia pracę nawet przy wykorzystaniu tylko jednej ręki. Froterki domowe, to doskonały sposób na uzyskanie efektu lśniących podłóg w bardzo krótkim czasie.

Froterki domowe

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

FP 303

Recenzje: 0

Urządzenie przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji podłóg w każdym domu i mieszkaniu. Doskonale wypoleruje wszelkie rodzaje podług takie jak m. in: podłogi drewniane, laminowane, kamienne, a także linoleum.

Cena 1 031,84 zł
Więcej
W magazynie