Filtruj według

Cena

Cena

  • 582,00 zł - 1 799,00 zł

Pompy ciśnieniowe do wody - Karcher-apeks.pl

Pompy ciśnieniowe karcher

Pompy ciśnieniowe Karcher, to połączenie niesamowitej wydajności i uniwersalnego zastosowania. Wśród tych, dostępnych w ofercie znajdą państwo takie modele jak: BP 1, BP 2, BP 3, BP 5 oraz BP 7. Każdy rodzaj pełni inne funkcje, niemniej jednak wszystkie charakteryzują się ogromną praktycznością i solidnym wykonaniem.

Zastosowanie pomp jest różnorakie. To wszystko świadczy o ogromnej pomysłowości producenta, a także zapotrzebowaniu na tego typu urządzenia. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie dokładnie taką, jakiej potrzebuje. Ponadto, odpowiednie parametry techniczne potęgują ich wyjątkowość, którą docenia coraz szersze grono zadowolonych klientów.

Marka Karcher tworzy z myślą o najbardziej wymagających klientach. Pompy ciśnieniowe idealnie wpisują się w te założenia. Są praktyczne, a jednocześnie łatwe w obsłudze. To wszystko sprawia, że doskonale spełniają swoje funkcje.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w kategorii pomp Karcher. Gwarantujemy gwarancję udanych zakupów i zadowolenie z posiadanego sprzętu. Chętnie doradzimy i pomożemy wybrać pompę na miarę Waszych oczekiwań. Przez cały czas pozostajemy do dyspozycji naszych klientów.

Pompy ciśnieniowe karcher

Aktywne filtry

BP 1 Barrel-Set

Pompa przeznaczona do zasysania wody z beczek i tłoczenia jej poprzez wąż do akcesoriów służących nawadnianiu. To wygodna alternatywa wobec tradycyjnego czerpania wody za pomocą konewki.

Cena 582,91 zł
Więcej
W magazynie

BP 2 Cistern

Pompa głębinowa Kärcher przeznaczona jest do pompowania wody ze studni głębinowych i zbiorników/cystern na deszczówkę.

Cena 1 178,09 zł
Więcej
W magazynie

BP 5 Home & Garden

Automatyczna pompa Home & Garden doskonale sprawdza się zarówno w nawadnianiu ogrodów jak i zasilaniu domowych pralek czy toalet wodą z alternatywnych źródeł.

Cena 1 699,00 zł
Więcej
W magazynie

BP 7 Home & Garden

Automatyczna pompa Home & Garden doskonale sprawdza się zarówno w nawadnianiu ogrodów jak i zasilaniu domowych pralek czy toalet wodą z alternatywnych źródeł

Cena 1 799,00 zł
Więcej
W magazynie