HDS 10/20-4 M

Recenzje: 0

Klasa średnia to urządzenia wysokociśnieniowe przeznaczone do usuwania szczególnie uciążliwych zabrudzeń i pracy w trudnych warunkach. Cena brutto z ostatnich 30 dni: 19 890,00zł DOSTĘPNE: 2szt. ostatnie

Cena 18 990,01 zł Cena podstawowa 19 890,00 zł
Więcej
W magazynie

PGG 3/1

Recenzje: 0

Generator prądu dostarcza jednofazowe i trójfazowe zasilanie przez bardzo długi okres czasu – nawet do 12 godzin (przy pełnym obciążeniu do 6,5 godziny). Jest wyposażony w silnik benzynowy spełniający normy emisji spalin EU STAGE V.  DOSTĘPNE 7szt. Cena brutto z ostatnich 30 dni: 3690,00zł

Cena 2 990,00 zł Cena podstawowa 3 690,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Nożyce ogrodowe

Nożyce do cięcia żywopłotu, to jeden z podstawowych elementów, który powinien znaleźć się w narzędziach każdego ogrodnika. To właśnie dzięki nim, w szybki i łatwy sposób wypielęgnujesz posiadaną roślinność, która dodatkowo będzie pięknie przystrzyżona. W zależności od tego, jaką roślinnością dysponujesz, marka Karcher oferuje bardzo profesjonalne nożyce do cięcia żywopłotu. Gwarantujemy, że w zależności od swoich upodobań, stworzysz wokół siebie prawdziwy raj na ziemi.

Nożyce ogrodowe, to bardzo ważne narzędzie ogrodowe. Są niezbędne, aby odpowiednio przyciąć nadmiernie rozrosłe gałęzie. Pozwalają stworzyć idealną formę, która połączeniu tworzy piękną, zieloną ścianę. Wśród nożyc, dostępnych na rynku, dużym zainteresowaniem cieszą się akumulatorowe nożyce do żywopłotu. Te, dostępne na naszej stronie charakteryzują się wysoką mocą nożyc. Dodatkowo, wzbogacone obrotowym uchwytem i dwustopniową regulacją prędkości. Co więcej, w zestawie znajduje się również bateria i szybka ładowarka. Akumulatorowe nożyce do żywopłotu zapewniają wysoki komfort, niezależnie od obranej pozycji roboczej. Ponadto, nie obciążają rąk i ramion, co jest niesamowicie ważne w przypadku kilkugodzinnej pracy. Idealne do wielokrotnego stosowania.

Nożyce ogrodowe

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

HGE 36-60 Battery Set

Recenzje: 0

Spełniają wszystkie wymagania: mocne akumulatorowe nożyce HGE 36-60 Battery Set z obrotowym uchwytem i 2-stopniową regulacją prędkości. Bateria i szybka ładowarka w zestawie.

Cena 1 937,20 zł
Więcej
W magazynie