Filtruj według

Cena

Cena

  • 637,00 zł - 5 988,00 zł

SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Wózki do sprzątania karcher - Karcher-apeks.pl

Wózki do sprzątania

Zgromadzone poniżej wysokojakościowe wózki do sprzątania Karcher to wyposażenie niezbędne, jeśli myślisz o sprawnym świadczeniu usług sprzątających. W asortymencie można znaleźć zarówno profesjonalne wózki do sprzątania, jak i specjalnie zaprojektowane modele hotelowe. Różnorodność proponowanych produktów to gwarancja odnalezienia sprzętu maksymalnie dopasowanego do potrzeb i specyfiki wykonywanych czynności.

Zaawansowane i komfortowe w użytkowaniu wózki do sprzątania

Zaopatrzenie się w potrzebny sprzęt to podstawa realizowania jakościowych usług sprzątających. Jednym z podstawowych przyrządów jest profesjonalny wózek do sprzątania. Oferowane produkty są doskonale zaprojektowane – świetnie zagospodarowana przestrzeń i rozmyślne rozmieszczenie wielu przydatnych wnęk, pojemniczków oraz szufladek maksymalnie ułatwia segregację akcesoriów i środków czystości, co jest kluczem do płynnego przeprowadzania prac porządkowych. Wózki do sprzątania marki Karcher pozwalają na wygodne posługiwanie się sprzętem, co znacząco przyspiesza wykonywanie obowiązków. W zależności od potrzeb możesz zamówić mniejszy i prostszy model wózka do mycia podłóg lub zakupić naprawdę rozbudowany egzemplarz, a także zainwestować w zaawansowany, specjalistyczny hotelowy wózek do sprzątania.

Trwałość profesjonalnych wózków do sprzątania

W dostępnych w sprzedaży wózkach do sprzątania zainstalowano kółka, dzięki czemu przemieszczanie się pomiędzy pokojami jest proste i wygodne. Kółeczka pokryte są gumowym materiałem, co sprawia, że nie niszczą powierzchni, po których się poruszają, a ponadto nie zakłócają ciszy, więc nie przeszkadzają gościom hotelowym ani innym osobom znajdującym się w pobliżu. Na funkcjonalność profesjonalnych wózków do sprzątania wpływają także ergonomiczna budowa i odpowiednie rozmiary, dzięki którym manewrowanie zestawem jest wyjątkowo proste. Same wózki zajmują mało miejsca, więc nie przeszkodzą Ci w sprzątaniu mniejszych wnętrz ani nie utrudnią przemieszczania się przez węższe przejścia czy korytarze.

Wózki do sprzątania

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Wózek Clean-Liner Classic I

Recenzje: 0

Ergonomiczny, odporny na korozję wózek czyszczący wykonany z 100% polipropylenu. Wyposażony w podwójne wiadro (15 litrów) z prasą do mopa, uchwyt do worków na śmieci z pokrywą i trzy szuflady w różnych rozmiarach oraz trzy wiadra oznaczone zgodnie z kodem kolorów.

Cena 3 320,45 zł
Więcej
W magazynie

Wózek hotelowy Classic I

Recenzje: 0

Wózek hotelowy z rozkładanym pojemnikiem na 120 litrów. Wózek jest przeznaczony dla 12 do 15 pokoi i składa się z trzech drewnianych półek i pięciu kółek 125 mm.

Cena 4 017,06 zł
Więcej
W magazynie

Wózek hotelowy Classic II

Recenzje: 0

Odpowiedni do czyszczenia od 15 do 18 pokoi: wózek hotelowy ze składanym pojemnikiem o pojemności 120 litrów, trzema drewnianymi półkami i pięcioma kołami 125 mm.

Cena 4 191,35 zł
Więcej
W magazynie

Wózek hotelowy premium I

Recenzje: 0

Wysokiej jakości hotelowy wózek przeznaczony dla 6 do 8 pokoi.Zawiera składany pojemnik o pojemności 120 litrów, a dziękikołom 125 mm z ochraniaczami łatwo jest manewrować, nawetprzy dużym obciążeniu

Cena 5 987,82 zł
Więcej
W magazynie