Filtruj według

Cena

Cena

  • 787,00 zł - 7 833,00 zł

Wózki do sprzątania karcher - Karcher-apeks.pl

Wózki do sprzątania

Zgromadzone poniżej wysokojakościowe wózki do sprzątania Karcher to wyposażenie niezbędne, jeśli myślisz o sprawnym świadczeniu usług sprzątających. W asortymencie można znaleźć zarówno profesjonalne wózki do sprzątania, jak i specjalnie zaprojektowane modele hotelowe. Różnorodność proponowanych produktów to gwarancja odnalezienia sprzętu maksymalnie dopasowanego do potrzeb i specyfiki wykonywanych czynności.

Zaawansowane i komfortowe w użytkowaniu wózki do sprzątania

Zaopatrzenie się w potrzebny sprzęt to podstawa realizowania jakościowych usług sprzątających. Jednym z podstawowych przyrządów jest profesjonalny wózek do sprzątania. Oferowane produkty są doskonale zaprojektowane – świetnie zagospodarowana przestrzeń i rozmyślne rozmieszczenie wielu przydatnych wnęk, pojemniczków oraz szufladek maksymalnie ułatwia segregację akcesoriów i środków czystości, co jest kluczem do płynnego przeprowadzania prac porządkowych. Wózki do sprzątania marki Karcher pozwalają na wygodne posługiwanie się sprzętem, co znacząco przyspiesza wykonywanie obowiązków. W zależności od potrzeb możesz zamówić mniejszy i prostszy model wózka do mycia podłóg lub zakupić naprawdę rozbudowany egzemplarz, a także zainwestować w zaawansowany, specjalistyczny hotelowy wózek do sprzątania.

Trwałość profesjonalnych wózków do sprzątania

W dostępnych w sprzedaży wózkach do sprzątania zainstalowano kółka, dzięki czemu przemieszczanie się pomiędzy pokojami jest proste i wygodne. Kółeczka pokryte są gumowym materiałem, co sprawia, że nie niszczą powierzchni, po których się poruszają, a ponadto nie zakłócają ciszy, więc nie przeszkadzają gościom hotelowym ani innym osobom znajdującym się w pobliżu. Na funkcjonalność profesjonalnych wózków do sprzątania wpływają także ergonomiczna budowa i odpowiednie rozmiary, dzięki którym manewrowanie zestawem jest wyjątkowo proste. Same wózki zajmują mało miejsca, więc nie przeszkodzą Ci w sprzątaniu mniejszych wnętrz ani nie utrudnią przemieszczania się przez węższe przejścia czy korytarze.

Wózki do sprzątania

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Wózek Clean-Liner Classic I

Recenzje: 0

Ergonomiczny, odporny na korozję wózek czyszczący wykonany z 100% polipropylenu. Wyposażony w podwójne wiadro (15 litrów) z prasą do mopa, uchwyt do worków na śmieci z pokrywą i trzy szuflady w różnych rozmiarach oraz trzy wiadra oznaczone zgodnie z kodem kolorów.

Cena 4 883,78 zł
Więcej
W magazynie

Wózek hotelowy Classic I

Recenzje: 0

Wózek hotelowy z rozkładanym pojemnikiem na 120 litrów. Wózek jest przeznaczony dla 12 do 15 pokoi i składa się z trzech drewnianych półek i pięciu kółek 125 mm.

Cena 5 616,06 zł
Więcej
W magazynie

Wózek hotelowy Classic II

Recenzje: 0

Odpowiedni do czyszczenia od 15 do 18 pokoi: wózek hotelowy ze składanym pojemnikiem o pojemności 120 litrów, trzema drewnianymi półkami i pięcioma kołami 125 mm.

Cena 4 683,35 zł
Więcej
W magazynie

Wózek hotelowy premium I

Recenzje: 0

Wysokiej jakości hotelowy wózek przeznaczony dla 6 do 8 pokoi.Zawiera składany pojemnik o pojemności 120 litrów, a dziękikołom 125 mm z ochraniaczami łatwo jest manewrować, nawetprzy dużym obciążeniu

Cena 7 832,82 zł
Więcej
W magazynie