Wózki do sprzątania karcher - Karcher-apeks.pl

Wózki do sprzątania

Maszyny do sprzątania karcher, pozwolą uzyskać nienaganną czystość i ogromną satysfakcję za każdym razem.

Profesjonalne wózki do sprzątania, to wysokiej jakości sprzęt, który zachwyca coraz szersze grono zadowolonych klientów. Ułatwiają codzienną pracę, a dodatkowo mogą być stosowane w pomieszczeniach różnego rodzaju. Dodatkowo, ich modułowa konstrukcja pozwala na przechowywanie dużej ilości środków czystości.

Wózki do sprzątania

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Wózek Clean-Liner Classic I

Recenzje: 0

Ergonomiczny, odporny na korozję wózek czyszczący wykonany z 100% polipropylenu. Wyposażony w podwójne wiadro (15 litrów) z prasą do mopa, uchwyt do worków na śmieci z pokrywą i trzy szuflady w różnych rozmiarach oraz trzy wiadra oznaczone zgodnie z kodem kolorów.

Cena 2 951,45 zł
Więcej
W magazynie

Wózek hotelowy Classic I

Recenzje: 0

Wózek hotelowy z rozkładanym pojemnikiem na 120 litrów. Wózek jest przeznaczony dla 12 do 15 pokoi i składa się z trzech drewnianych półek i pięciu kółek 125 mm.

Cena 3 715,71 zł
Więcej
W magazynie

Wózek hotelowy Classic II

Recenzje: 0

Odpowiedni do czyszczenia od 15 do 18 pokoi: wózek hotelowy ze składanym pojemnikiem o pojemności 120 litrów, trzema drewnianymi półkami i pięcioma kołami 125 mm.

Cena 3 822,35 zł
Więcej
W magazynie

Wózek hotelowy premium I

Recenzje: 0

Wysokiej jakości hotelowy wózek przeznaczony dla 6 do 8 pokoi.Zawiera składany pojemnik o pojemności 120 litrów, a dziękikołom 125 mm z ochraniaczami łatwo jest manewrować, nawetprzy dużym obciążeniu

Cena 5 372,82 zł
Więcej
W magazynie