Filtruj według

Cena

Cena

  • 469,00 zł - 2 250,00 zł

Parownice Karcher - Karcher-apeks.pl

Parownice karcher

Parownice Karcher

Parownice Karcher - jeżeli poszukujesz sprzętu, dzięki któremu utrzymasz w domu perfekcyjną schludność i higienę, nasze urządzenia parowe są tymi, których szukasz. Parownice Karcher łączą w sobie funkcjonalność, a przede wszystkim wygodę obsługi.

Narzędzia i akcesoria marki Karcher to także imponująca wielofunkcyjność i znana na całym świecie wszechstronność. Jako autoryzowany dealer marki Karcher oferujemy produkty, które od lat stanowią o najwyższej jakości prac domowych i porządkowych. Myjki parowe, którymi dysponujemy w naszym sklepie, są cenione ze względu na jakość wykonania. Te czynniki przekładają się na wydajność i długowieczność wyposażenia Twoich urządzeń do sprzątania.

Produkty sprzątające marki Karcher to przepis na życie w czystości. Ich renomę i solidność zawdzięczają profesjonalnemu wykonaniu, a także odpowiedniej jakości, która od lat cieszy posiadaczy sprzętów producenta sprzętów do czyszczenia

Zapoznaj się z szeroką gamą naszych produktów i wybierz tę parownicę, która spełni Twoje oczekiwania, a Twój dom ponownie zalśni blaskiem czystości.

Parownice Karcher – skutecznie, komfortowo, oszczędnie

Niewielkie rozmiary urządzenia sprawiają, że parownice Karcher gwarantują wygodę obsługi i przemieszczania się z urządzeniem podczas porządków. Dzięki stosownej poręczności jest to możliwe nawet w przestrzeniach o ograniczonym metrażu, co umożliwia doskonałą manewrowość podczas wykonywanych prac.

Problemu nie stanowi także transport sprzętu, podobnie zresztą jak jego przechowywanie. Nie zawiera on bowiem sporej ilości miejsca, także dzięki zastosowaniu ergonomicznych chwytów, które podkreślają wygodę w przenoszeniu. Oferowane przez nas parowe urządzenia czyszczące są komfortowe w eksploatacji, nie tylko ze względu na niewielkie rozmiary.

O wydajności i kompleksowości myjek parowych Karcher decydują precyzyjne systemy do regulacji mocy pary. Nowoczesne technologie, które zaimplementowano w urządzeniu, sprawiają, że dzięki temu wyczyścisz praktycznie wszystkie powierzchnie za jednym zamachem. Co istotne, tym samym oszczędzisz znaczące ilości wody i zrezygnujesz z często bardzo drogich, zbędnych chemicznych środków czystości.

Od teraz śmiało możesz korzystać z samej parownicy, a w sferze wspomnień pozostawić środki czyszczące i detergenty, które dotychczas kojarzyły Ci się ze sprzątaniem. Do osiągnięcia sterylności i czystej przestrzeni zadbasz już wyłącznie z parownicą marki Karcher.

Urządzenie jest wprost przystosowanie do prac porządkowych w domu, a także w innych przestrzeniach. Korzystanie z parownic może być przyjemne, a jej wybór z naszego sklepu stanowi tego doskonały dowód!

Rozbudowana oferta solidnych urządzeń - parownice Karcher

Parowe urządzenia czyszczące, którymi dysponujemy w naszym sklepie, są niezwykle wytrzymałe. Skonstruowane w taki sposób, aby jak najdłużej móc zachować ich należytą niezawodność. Jeżeli kupując sprzęt, chcesz na długo cieszyć się z jego pracy, a przede wszystkim jego efektów, parownice Karcher zdecydowanie spełnią Twoje oczekiwania.

Spektakularna żywotność i doskonała trwałość urządzenia to cechy, które opisują ten sprzęt. Jego trwałe komponenty i nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwoliły na osiągnięcie doskonałych parametrów dla każdego z oferowanych jego wariantów. Są to między innymi takie korzyści jak świetna wydajność powierzchniowa, krótki czas nagrzewania wraz z szerokim zakresem ciśnienia pary, czy dużą mocą grzałki.

Doskonale dobrane parametry są kluczem do sukcesu, który przekłada się na funkcjonalność i efektywność każdej parownicy Karcher.

Postaw na jakość i wybierz parownice dla siebie

Podczas wykonywania prostych prac domowych, z pewnością przyda Ci się lekkie i kompaktowe urządzenie parowe. Parownica Karcher to nadzwyczajny produkt, który może wznieść Twoje sprzątanie w inny, wyższy poziom. Porządki przestaną być tak uciążliwe jak zazwyczaj, a Ty znacząco poprawisz ich efekty.

Jeżeli zaś potrzebujesz urządzenia, które przeznaczone jest do czyszczenia większych powierzchni, idealnie sprawdza się inna parownica, do podłóg, w wersji pionowej. Do eksploatacji w bardziej wymagających warunkach polecamy natomiast wysokojakościowe parownice przemysłowe, które radzą sobie nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami w wielu trudniejszych okolicznościach.

Oferowane przez nas produkty są bardzo zróżnicowane, co sprawia, że wybór preferowanego egzemplarza jest niezwykle łatwy. Jeżeli mimo wszystko chciałbyś zasięgnąć profesjonalnej porady, która upewni Cię w zamiarze zakupu danego egzemplarza, skontaktuj się z nami, aby otrzymać fachowe spojrzenie na dany produkt.

Definitywnie i na stałe pozbądź się problemów z czystością. Zdecyduj się na efektywną walkę z brudem, poprzez inwestycję w profesjonalną parownicę Karcher.

Parownice karcher

Aktywne filtry

Parownica SC 4 EasyFix

Wielofunkcyjne i wyjątkowo komfortowe w obsłudze urządzenie. Skuteczne i niezawodne. Przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Urządzenie w kolorze białym.

Cena 1 379,00 zł
Więcej
W magazynie

Parownica SC 5 EasyFix

Wyjątkowo mocne i niezawodne urządzenie przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Dzięki wyposażeniu w dwa zbiorniki, pozwalaja na czyszczenie bez przerw na studzenie bojlera. Urządzenie w kolorze białym.

Cena 2 249,00 zł
Więcej
W magazynie

SC 1 EasyFix

Najmniejsza parownica w ofercie Kärcher. Dzięki swoim rozmiarom idealnie nadaje się do szybkiego czyszczenia małej kuchni lub łazienki.

Cena 469,00 zł
Więcej
W magazynie

SC 2 EasyFix

Parownica SC 2 charakteryzuje się szerokim wachlarzem zastosowań. Gorąca para pod wysokim ciśnieniem skutecznie odspaja zabrudzenia i zabija większość drobnoustrojów.

Cena 679,00 zł
Więcej
W magazynie