Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 990,00 zł - 18 204,00 zł

Odkurzacze ekstrakcyjne karcher - Karcher-apeks.pl

Odkurzacze ekstrakcyjne karcher

Odkurzacze ekstrakcyjne Karcher są urządzeniami zaprojektowanymi z myślą o oczyszczaniu powierzchni wrażliwych na długotrwały kontakt z wodą. Owy kontakt może bowiem skutkować efektami obniżającymi jakość czyszczonego miejsca bądź przedmiotu. Wtedy często konieczne jest czyszczenie powierzchniowe za pomocą tego typu odkurzaczy.

Odkurzacze ekstrakcyjne Karcher - budowa i sposób działania

Większość dostępnych na rynku odkurzaczy ekstrakcyjnych ma wbudowane dwa zbiorniki: na wodę czystą ze specjalnym środkiem piorącym oraz na wodę brudną, zbieraną podczas pracy. Podczas czyszczenia specjalna pompa ciśnieniowa podaje wężem wodę z detergentem do ssawy, która w tej samej chwili natryskuje i odsysa brudną ciecz z czyszczonej powierzchni. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom nie jest koniecznym częste opróżnianie zbiorników, a sprzątanie przebiega w bardzo sprawny sposób. Roztwór czyszczący podawany pod ciśnieniem około 2 barów i pozwala na dokładne wniknięcie pomiędzy włókna materiału, a duża moc siły ssącej skutkuje znakomitą jakością osuszania.

Trzeba jednak mieć na uwadze, że oprócz samych parametrów technicznych takich urządzeń, istotne w prawidłowym działaniu są też: ssawka do prania, adekwatna do aktualnie czyszczonej powierzchni oraz dobrze dobrane środki chemiczne. Na rynku dostępne są takie odkurzacze jak: piorące, przenośne do ogólnego użytku oraz jednostki wyspecjalizowane w czyszczeniu konkretnego typu powierzchni, takich jak tapicerki czy dywany. Modele poszczególnych odkurzaczy mogą się różnić między sobą takimi parametrami, jak wielkość zbiorników, ilość i moc silników ssących, wydajność pompy czy wielkość ssaw.

Odkurzacze ekstrakcyjne Karcher - zastosowanie

Odkurzacze ekstrakcyjne Karcher są praktycznie niezbędne do czyszczenia powierzchni takich jak: dywany, różnego rodzaju fotele, kanapy, meble tapicerowane, wnętrza samochodowe, materace i inne tekstylia. Przyzwoicie radzą sobie również z płytkami podłogowymi, mimo specyfiki powierzchni, do których czyszczenia zostały stworzone. Doskonale radzą sobie zarówno z czyszczeniem na sucho, jak i na mokro. Są też nadzwyczaj przydatne do sprzątania miejsc, w których cały czas musi być czysto, na przykład w biurach, salonach sprzedaży, większych pomieszczeniach.

Z racji ich wielofunkcyjności, są one powszechnie spotykane jako podstawowe wyposażenie większości firm sprzątających. Ponadto obsługa takiego odkurzacza jest łatwa i pozwala zoptymalizować czas na sprzątanie. Jest to powód dla którego taki typ odkurzacza jest pozytywnie oceniany przez jego użytkowników. Dodatkowymi czynnikami motywującymi do zakupu tego typu odkurzacza jest też przystępna cena oraz stosunkowo niskie koszty eksploatacji.

Nasza oferta

Aktualnie dostępne odkurzacze ekstrakcyjne Karcher cechuje przede wszystkim niezawodna praca turbiny ssącej. Dzięki temu doskonale zasysają zanieczyszczoną wodę razem z użytym detergentem i zanieczyszczeniami zebranymi podczas sprzątania, takimi jak kurz czy bakterie. Nasze odkurzacze ekstrakcyjne występują w 5 różnych wariantach, dzięki temu z pewnością znajdziesz akurat ten, który spełni Twoje aktualne i przyszłe oczekiwania.

Odkurzacze ekstrakcyjne karcher

Aktywne filtry

Puzzi 10/1

Profesjonalne urządzenia Kärcher Puzzi 10/1 spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych. Najniższa cena brutto z ostatnich 30 dni: 3 299,00zł

Cena 3 299,00 zł Cena podstawowa 3 599,00 zł
Więcej
W magazynie

Puzzi 10/2 Adv

Profesjonalne urządzenia spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych. PRODUKT POD ZAMÓWIENIE

Cena 5 499,00 zł
Więcej
W magazynie

Puzzi 30/4

Wysokiej klasy profesjonalne urządzenie spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych i tapicerek tekstylnych – o średnich i dużych powierzchniach.

Cena 11 931,00 zł
Więcej
W magazynie

Puzzi 30/4 E

Wysokiej klasy profesjonalne urządzenie spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych i tapicerek tekstylnych – o średnich i dużych powierzchniach. PRODUKT POD ZAMÓWIENIE

Cena 18 204,00 zł
Więcej
W magazynie

Puzzi 8/1 C

Profesjonalne urządzenie spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych. Urządzenie wyposażono w ergonomiczną rękojeść.

Cena 2 990,00 zł
Więcej
W magazynie