Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 2 155,00 zł

Ssawki i szczotki do odkurzacza karcher - Karcher-apeks.pl

Ssawki i szczotki do odkurzacza karcher

Zgromadzone w tej kategorii szczotki do odkurzaczy marki Karcher to bardzo ważne przyrządy pomocnicze, dzięki którym można liczyć na wysoką skuteczność profesjonalnego sprzętu do sprzątania. Dobrze dobrana ssawka do odkurzacza umożliwia efektywne i komfortowe dla użytkownika czyszczenie danych przestrzeni i powierzchni. Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją przygotowanych produktów, a następnie do wyboru potrzebnych akcesoriów.

Zapewniamy dostęp do bardzo szerokiej gamy różnorodnych modeli, więc jesteśmy pewni, że znajdziesz dokładnie takie końcówki do odkurzacza, jakich właśnie poszukujesz. Niezależnie od bieżących potrzeb warto wyposażyć się w najbardziej praktyczne szczotki, żeby dysponować narzędziami do czyszczenia różnych powierzchni i samym cieszyć się wyjątkową funkcjonalnością tego mechanizmu.

Uniwersalne końcówki do odkurzaczy Karcher

Wybór dobrze dobranej szczotki do odkurzacza to podstawa, jeśli myślisz o wygodnym i szybkim uporaniu się z zanieczyszczeniami. Jak więc podjąć właściwą decyzję i zamówić właściwy egzemplarz? Osobom poszukującym najbardziej standardowych produktów rekomendujemy zakup uniwersalnych końcówek, które świetnie sprawdzają się podczas wykonywania typowych obowiązków domowych.

W ofercie dostępne są uniwersalne, podłogowe ssawki do odkurzaczy Karcher umożliwiające pracę zarówno na sucho, jak i w trybie „na mokro”, które wykonano z tworzywa sztucznego lub aluminium. O ich efektywności stanowią niezawodne rolki jezdne z opcją regulacji wysokości, a także bardzo wytrzymałe listwy szczotkowe i gumowe odpowiadające za zbieranie zabrudzeń. Jeśli szukasz bardziej zaawansowanego sprzętu, rekomendujemy zakup ssawki do odkurzacza przeznaczonej do czyszczenia posadzek, tekstylnych materiałów i wykładzin.

Szczotki i ssawki do odkurzacza – szeroka oferta

Oprócz produktów najbardziej popularnych i uniwersalnych w naszym sklepie znajdują się szczotki i ssawki do odkurzaczy do zastosowań stricte profesjonalnych. W sprzedaży dostępne są egzemplarze do czyszczenia pieców piekarniczych, fachowo wyprofilowane modele do czyszczenia przestrzeni samochodowych i bardziej rozbudowane ssawki do odkurzania dużych powierzchni, akcesoria do rur czy wyjątkowo mocne szczotki do pielęgnacji tapicerki. Co więcej, dystrybuujemy nawet solidne, gumowe ssawki do odkurzaczy czyszczących maszyny przemysłowe takie jak tokarki.

Oferta jest więc nadzwyczaj rozbudowana, dlatego możesz liczyć na rozbudowaną bazę modeli różniących się kształtami i wymiarami, a także na kompatybilność z wieloma odkurzaczami Karcher.

Ssawki i szczotki do odkurzacza karcher

Jest 58 produktów.

Pokazano 1-12 z 58 pozycji

Aktywne filtry

Dysza turbo ID 32/35

Recenzje: 0

Podłogowa ssawka turbo wykonana z tworzywa sztucznego, z mufą redukcyjną (średnice 35/32). Szerokość 270 mm. Ssawka wyposażona w szczotkę walcową, która wyczesuje runo wykładziny dywanowej.

Cena 418,88 zł
Więcej
W magazynie

Ssawka

Recenzje: 0

Do czyszczenia pieców piekarniczych, wyposażona w listwę gumową. Średnica znamionowa DN 35, szerokość 350 mm.

Cena 1 329,02 zł
Więcej
W magazynie

Ssawka

Recenzje: 0

Do czyszczenia pieców piekarniczych, wyposażona w listwę do skrobania. Średnica znamionowa DN 35, szerokość 350 mm.

Cena 1 187,57 zł
Więcej
W magazynie