Filtruj według

Cena

Cena

  • 28,00 zł - 844,00 zł

Węże i wózki na węże ogrodowe - Karcher-apeks.pl

Węże i wózki na węże

Piękny ogród wymaga regularnego nawadniania. W ofercie firmy Karcher znaleźć można wysokiej jakości węże do podlewania kropelkowego, a także wózki na węże, które są niezwykle praktyczne i wygodne w użyciu. Akcesoria do systemu nawadniania ogrodu sprawią, że podlewanie roślin będzie wygodniejsze, przyjemniejsze i bardziej efektywne.

Wąż ogrodowy Karcher

Oferujemy szeroki wybór węży ogrodowych o różnych długościach, które wyróżniają się wysoką elastycznością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz skręcanie. Węże nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia ftalanów czy ołowiu. Specjalna powłoka uniemożliwia narastanie glonów wewnątrz węża.

Firma Karcher proponuje m.in.:

  • węże 3/4 w zestawie do urządzeń wysokociśnieniowych
  • węże spiralne 10 metrowe - idealne do podlewania roślin w małych ogrodach, na balkonach i tarasach
  • węże ogrodowe 15/20/25/50 metrowe
  • zestawy podłączeniowe, przeznaczone do zasilania wodą wodociągową węży ogrodowych zamocowanych na bębnach lub wózkach, i wiele innych przydatnych akcesoriów oraz urządzeń.

Wózek na wąż ogrodowy

Wózek z wężem ogrodowym, to niezwykle funkcjonalne narzędzie – niezastąpione zwłaszcza w większych ogrodach. Wózek gwarantuje wygodny transport i przechowywanie węża ogrodowego. Akcesoria tego rodzaju sprawiają, że wąż nawinięty na bęben nie plącze się, nie załamuje i nie niszczy roślin w trakcie podlewania. Proponujemy m.in.:

  • wózek na wąż ogrodowy Karcher 80 M w zestawie 1/2, wykonany ze stali szlachetnej odpornej na korozję
  • metalowy wózek na wąż HT z regulacją wysokości uchwytu
  • wózek na wąż HC 50, wyposażony w uniwersalne szybkozłącze 1/2 z Aqua Stop.

W naszym sklepie internetowym znaleźć można wózki do węży ogrodowych, stosowane do nawadniania małych, średnich i dużych ogrodów, a także do podlewania roślin na tarasie czy też do czyszczenia mebli oraz narzędzi ogrodowych. Co ważne, wózki marki Kärcher są kompatybilne z wszystkimi dostępnymi systemami szybkozłącza.

W naszej ofercie znaleźć można nie tylko solidne węże i wózki na węże, ale także inne przydatne akcesoria, takie jak automatyczne bębny na wąż oraz uchwyty na wąż. Szeroki wybór produktów sprawi, że bez problemu dopasujesz sprzęt do swoich potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem renomowanej marki Karcher!

Węże i wózki na węże

Aktywne filtry