Filtruj według

Cena

Cena

  • 3 215,00 zł - 4 875,00 zł

Dmuchawa akumulatorowa karcher - Karcher-apeks.pl

Dmuchawa akumulatorowa

Każda pora roku charakteryzuje się innymi warunkami pogodowymi. Zmieniające się otoczenie może przysporzyć nam wiele uciążliwych obowiązków. Dbając o utrzymywanie czystości, nie możemy zapominać o ogrodach, trawnikach, parkach, czy miejskich alejkach. 

Aby móc cieszyć się nieskazitelnie czystymi terenami zieleni, niezależnie od pory roku, warto zaopatrzyć się w odpowiedni do tego sprzęt. Do takich zadań świetnie sprawdzi się dmuchawa akumulatorowa. Znacząco ułatwi oraz usprawni utrzymywanie porządku.

Dmuchawa akumulatorowa – na czym polega jej działanie?

Dmuchawa akumulatorowa to nowoczesne oraz ekologiczne urządzenie służące do utrzymywania nieskazitelnej czystości na terenach zielonych. Służy do zdmuchiwania liści oraz innych nieestetycznych zanieczyszczeń. Bez trudu poradzi sobie ze śniegiem, piaskiem, słomą, trawą, a nawet pajęczynami. Jej zastosowanie jest niemal nieograniczone. Dmuchawa akumulatorowa to niezbędne urządzenie, które posiada całoroczne zastosowanie.

Dmuchawa akumulatorowa charakteryzuje się wysokiej klasy parametrami. Wykonuje swoją pracę niezwykle dokładnie i szybko, a przy tym nie emituje ogromnych hałasów. Nie wytwarza także żadnych spalin. Dzięki temu jest wydajna, ekonomiczna oraz przyjazna dla środowiska. Bez obaw można wykorzystywać ją wszędzie tam, gdzie jest potrzebna.

Dmuchawa akumulatorowa jest bezprzewodowa i zasilana przy pomocy akumulatorów. Dzięki temu można wykorzystywać ją w trudno dostępnych miejscach. Posiada także ergonomiczny kształt i jest w 100% przenośna. Daje to niewyobrażalny komfort oraz wygodę użytkowania.

Działanie dmuchawy akumulatorowej nie jest skomplikowane. Za pomocą napędu, z dużą siłą wydmuchuje powietrze, które za pomocą wąskiej rury jest precyzyjnie kierunkowane. Jej działanie można porównać do odwróconej funkcji odkurzacza. Jednak należy zaznaczyć, że na rynku występują dmuchawy akumulatorowe posiadające dodatkową możliwość odkurzania. Dzięki temu bez zbędnego wysiłku, zebrane w jednym miejscu zanieczyszczenia można szybko usunąć. Przy pomocy dmuchawy akumulatorowej, prace porządkowe stają się szybkie, łatwe i przyjemne.

Wybierając dmuchawę akumulatorową warto zwrócić uwagę na jej właściwości oraz parametry. Powinny być one dostosowane pod indywidualne potrzeby. Istotne jest aby przeanalizować moc napędu i przepływ powietrza, które wpływają na wydajność dmuchawy akumulatorowej.

Na rynku występują także plecakowe dmuchawy akumulatorowe. Ich fenomen polega na przymocowanym do dmuchawy plecaku. Takie rozwiązanie zwiększa czas pracy bez zmęczenia, a także niewyobrażalnie poprawia wygodę.

Dmuchawa akumulatorowa – którą wybrać?

Dmuchawa akumulatorowa to niezbędne urządzenie pozwalające na efektywne utrzymywanie porządku w ogrodach, parkach, na trawnikach czy podjazdach. Nie generuje żadnych szkodliwych substancji. Z łatwością radzi sobie z różnymi rodzajami niepotrzebnych zanieczyszczeń, skutecznie i szybko je usuwając. Usprawnia prace porządkowe i przynosi komfort ich wykonywania.

Dmuchawa akumulatorowa firmy Kärcher to najlepszy wybór wysokiej klasy. W naszej ofercie posiadamy dmuchawy akumulatorowe najwyższej jakości. Odznaczają się one wysoką wydajnością, skutecznością, a także wygodą.

Jedną z nich jest dmuchawa akumulatorowa LB 930/36 Bp Pack. Posiada ona przepustowość powietrza na poziomie 930 (m³/h) i maksymalną prędkość nadmuchu wynoszącą 60 (m/s). Jej czas pracy na jednym ładowaniu wynosi maksymalnie 40 min. przy 6,0 (Ah) oraz 50 min. stosując 7,5 (Ah). Jest niebywale wydajna oraz lekka. Do zestawu dołączony jest pasek na ramię, niezbędny podczas długich interwałów pracy.

Natomiast, dla osób ceniących sobie wysoki poziom wygody polecamy akumulatorową dmuchawę plecakową LBB 1060/36 Bp Pack. Urządzenie to należy do najwydajniejszych oraz najcichszych dmuchaw automatycznych. Dmuchawa ta pozwala na wielogodzinną pracę bez uczucia zmęczenia. Nie wytwarza żadnych dokuczliwych drgań ani wibracji. Idealnie sprawdzi się do pracy na dużych obszarach oraz miejsc wrażliwych na hałas. 

Dmuchawa akumulatorowa

Aktywne filtry

Dmuchawa do liści LBB 1060/36 Bp Pack

Akumulatorowa plecakowa dmuchawa do liści LBB 1060/36 Bp Pack pozwala na pracę bez zmęczenia, przy czym praktycznie nie generuje żadnych wibracji. Wydajna i cicha, idealna do dużych obszarów. PRODUKT POD ZAMÓWIENIE

Cena 4 875,00 zł
Więcej
W magazynie