Odkurzacze akumulatorowe karcher - Karcher-apeks.pl

Odkurzacze akumulatorowe karcher

Odkurzacz bezprzewodowy Kärcher

Odkurzacze akumulatorowe Kärcher, to niezwykle lekkie i poręczne urządzenia, które sprawdzą się w domu, w pracy, a także w samochodzie. Mocna konstrukcja sprawia, że odkurzacz posłuży przez lata, a ergonomiczny uchwyt zapewni najwyższy komfort użytkowania. Do wyboru mamy kilka typów odkurzaczy bezprzewodowych, w tym kompaktowe odkurzacze ręczne akumulatorowe. Z ich pomocą łatwo i skutecznie wyczyścimy nie tylko podłogi, ale także meble tapicerowane.

Odkurzacze na akumulator – idealne w podróży

Odkurzacz ręczny Kärcher wyposażono w praktyczne akcesoria (m.in. ssawki szczelinowe), które ułatwią usuwanie zanieczyszczeń z podłóg, tapicerki, zakamarków w samochodzie. Odkurzacze akumulatorowe to urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki swej mobilności i niewielkiej wadze można je bez problemu przenosić.

Odkurzacze samochodowe akumulatorowe

Każdy odkurzacz samochodowy Kärcher wyróżnia się ponadprzeciętną wydajnością, wysoką siłą ssania, wytrzymałością i znakomitymi parametrami technicznymi. Nowoczesne odkurzacze na baterie, wyposażone w ładowarkę, przydadzą się w domu lub miejscu pracy. Będą również świetnym rozwiązaniem dla osób podróżujących z dziećmi i/lub czworonogami. Skutecznie usuną okruszki, sierść, piasek i inne zabrudzenia.

Szukasz najlepszej jakości odkurzacza akumulatorowego? Sprawdź ofertę renomowanej firmy Kärcher!

Odkurzacze akumulatorowe karcher

Aktywne filtry

HV 1/1 Bp As

Odkurzacz ręczny zasilany akumulatorowo – zawsze pod ręką. Lekki, mocny i wszechstronny. W zestawie z wężem ssącym i akcesoriami do czyszczenia wnętrz pojazdów. PRODUKT POD ZAMÓWIENIE

Cena 1 605,00 zł
Więcej
W magazynie

HV 1/1 Bp Cs

Odkurzacz ręczny zasilany akumulatorowo – zawsze pod ręką. Lekki, mocny i wszechstronny. W zestawie z elastycznym wężem ssącym oraz paskiem ujatwiającym przenoszenie odkurzacza. PRODUKT POD ZAMÓWIENIE

Cena 1 605,00 zł
Więcej
W magazynie