Filtruj według

Cena

Cena

  • 28,00 zł - 259,00 zł

SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Sprzęt do mycia okien karcher - Karcher-apeks.pl

Sprzęt do mycia okien

Żadne, generalne porządki przedświąteczne, nie mogą odbyć się bez odpowiednich akcesoriów czyszczących. 

Profesjonalny sprzęt do mycia okien, to najlepsze rozwiązanie na miarę współczesnego rynku. Pozwala na szybkie i skuteczne porządki, niezależnie od ilości okien. Raz na zawsze zapomnij o smugach i zaciekach. Akcesoria do mycia okien, to pełen komfort, na który możesz sobie pozwolić.

Sprzęt do mycia okien

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry