Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 476,00 zł - 1 599,00 zł

SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Odkurzacze z filtrem wodnym karcher - Karcher-apeks.pl

Odkurzacze z filtrem wodnym

Kärcher – odkurzacz wodny

Odkurzacze z filtrem wodnym skutecznie usuwają nawet najmniejsze zanieczyszczenia znajdujące się na podłodze, w wykładzinie czy dywanie. Jednocześnie są niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu. Odkurzacz bezworkowy z filtrem wodnym ma wiele zalet. Nie wymaga stosowania worków filtracyjnych, ponieważ cały brud jest wyłapywany do wyjmowanego zbiornika na wodę. Po odkurzeniu podłogi wystarczy więc przemyć pojemnik pod bieżącą wodą skutecznie pozbywając się zabrudzeń.

Odkurzacz wodny Kärcher – idealny dla alergików

Odkurzacze wodne Kärcher wyposażono w wielostopniowy system filtracji. Dzięki temu powietrze wylotowe jest oczyszczone z wszelkich zanieczyszczeń. Filtr wodny w odkurzaczu wyłapuje kurz, pyłki, roztocza, zarodniki grzybów oraz inne mikroskopijne alergeny. Odkurzacz z filtrem wodnym Kärcher to doskonała propozycja dla osób borykających się z alergiami. Umożliwia bardzo dokładne oczyszczenie pomieszczenia z drobnoustrojów, pozostawiając pachnące, czyste powietrze.

Odkurzacze Kärcher z filtrem wodnym

W ofercie firmy Kärcher znaleźć można szeroki wybór odkurzaczy wodnych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów i przy zastosowaniu innowacyjnych technologii. Są to urządzenia bardzo wydajne, poręczne oraz łatwe w obsłudze. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem producenta.

Odkurzacze z filtrem wodnym

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

DS 6

Recenzje: 0

Odkurzacz z filtrem wodnym to najwyższy poziom czystości powietrza po przejściu przez urządzenie na wylocie co jest polecane osobom cierpiącym na alergię, oraz właścicielom zwierząt domowych.

Cena 1 476,00 zł
Więcej
W magazynie