Odkurzacze z filtrem wodnym karcher - Karcher-apeks.pl

Odkurzacze z filtrem wodnym

Kärcher – odkurzacz wodny

Odkurzacze z filtrem wodnym skutecznie usuwają nawet najmniejsze zanieczyszczenia znajdujące się na podłodze, w wykładzinie czy dywanie. Jednocześnie są niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu. Odkurzacz bezworkowy z filtrem wodnym ma wiele zalet. Nie wymaga stosowania worków filtracyjnych, ponieważ cały brud jest wyłapywany do wyjmowanego zbiornika na wodę. Po odkurzeniu podłogi wystarczy więc przemyć pojemnik pod bieżącą wodą skutecznie pozbywając się zabrudzeń.

Odkurzacz wodny Kärcher – idealny dla alergików

Odkurzacze wodne Kärcher wyposażono w wielostopniowy system filtracji. Dzięki temu powietrze wylotowe jest oczyszczone z wszelkich zanieczyszczeń. Filtr wodny w odkurzaczu wyłapuje kurz, pyłki, roztocza, zarodniki grzybów oraz inne mikroskopijne alergeny. Odkurzacz z filtrem wodnym Kärcher to doskonała propozycja dla osób borykających się z alergiami. Umożliwia bardzo dokładne oczyszczenie pomieszczenia z drobnoustrojów, pozostawiając pachnące, czyste powietrze.

Odkurzacze Kärcher z filtrem wodnym

W ofercie firmy Kärcher znaleźć można szeroki wybór odkurzaczy wodnych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów i przy zastosowaniu innowacyjnych technologii. Są to urządzenia bardzo wydajne, poręczne oraz łatwe w obsłudze. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem producenta.

Odkurzacze z filtrem wodnym

Aktywne filtry

DS 6

Odkurzacz z filtrem wodnym to najwyższy poziom czystości powietrza po przejściu przez urządzenie na wylocie co jest polecane osobom cierpiącym na alergię, oraz właścicielom zwierząt domowych.

Cena 1 560,00 zł
Więcej
W magazynie