Filtruj według

Cena

Cena

  • 5 047,00 zł - 6 476,00 zł

SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Odśnieżarki do śniegu karcher - Karcher-apeks.pl

Generator prądu

Wysokiej jakości generatory prądu oferowane w tej kategorii naszego sklepu internetowego są wykorzystywane w celu zapewniania zasilania urządzeń elektrycznych. Można je stosować zarówno jako główne, jak i zapasowe źródło energii. Ponieważ nadają się do przewożenia samochodem, używa się ich w miejscach, w których brakuje zasilania, a konieczne jest wykonanie prac przy pomocy narzędzi, maszyn i innych obiektów napędzanych energią elektryczną.

Generator prądu stałego przydaje się także jako zapasowe źródło zasilania. Poleca się go w sytuacji, gdy trzeba zapewnić nieprzerwany dostęp do energii elektrycznej, a istnieje ryzyko awarii sieci. W takim przypadku generatory elektryczne gwarantują kilkugodzinne zastępstwo w dostarczaniu prądu, zapewniając ciągłość i stabilność działania urządzeń, które są do nich podłączone.

W naszym asortymencie znajdziesz niezawodne i trwałe generatory elektryczne o różnych parametrach, dzięki którym będziesz mieć niegraniczony dostęp do energii, gdziekolwiek jesteś. Oferujemy sprawdzone i wysoko wydajne urządzenia objęte wieloletnią gwarancją. Wybierz generator prądu stałego, który odpowiada Twoim wymaganiom i złóż zamówienie już teraz>

Generator prądu

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

PGG 6/1

Recenzje: 0

Generator prądu dostarcza jednofazowe i trójfazowe zasilanie przez bardzo długi okres czasu – nawet do 10 godzin (przy pełnym obciążeniu do 6,5 godziny). Jest wyposażony w silnik benzynowy spełniający normy emisji spalin EU STAGE V.

Cena 5 047,92 zł
Więcej
W magazynie

PGG 8/3

Recenzje: 0

Generator prądu dostarcza jednofazowe i trójfazowe zasilanie przez bardzo długi okres czasu – nawet do 7 godzin (przy pełnym obciążeniu do 5,5 godziny). Jest wyposażony w silnik benzynowy spełniający normy emisji spalin EU STAGE V.

Cena 6 475,95 zł
Więcej
W magazynie