Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 990,00 zł - 7 380,00 zł

Generatory prądu - Karcher-apeks.pl

Generator prądu

Wysokiej jakości generatory prądu oferowane w tej kategorii naszego sklepu internetowego są wykorzystywane w celu zapewniania zasilania urządzeń elektrycznych. Można je stosować zarówno jako główne, jak i zapasowe źródło energii. Ponieważ nadają się do przewożenia samochodem, używa się ich w miejscach, w których brakuje zasilania, a konieczne jest wykonanie prac przy pomocy narzędzi, maszyn i innych obiektów napędzanych energią elektryczną.

Generator prądu stałego przydaje się także jako zapasowe źródło zasilania. Poleca się go w sytuacji, gdy trzeba zapewnić nieprzerwany dostęp do energii elektrycznej, a istnieje ryzyko awarii sieci. W takim przypadku generatory elektryczne gwarantują kilkugodzinne zastępstwo w dostarczaniu prądu, zapewniając ciągłość i stabilność działania urządzeń, które są do nich podłączone.

W naszym asortymencie znajdziesz niezawodne i trwałe generatory elektryczne o różnych parametrach, dzięki którym będziesz mieć niegraniczony dostęp do energii, gdziekolwiek jesteś. Oferujemy sprawdzone i wysoko wydajne urządzenia objęte wieloletnią gwarancją. Wybierz generator prądu stałego, który odpowiada Twoim wymaganiom i złóż zamówienie już teraz>

Generator prądu

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

PGG 3/1

Recenzje: 0

Generator prądu dostarcza jednofazowe i trójfazowe zasilanie przez bardzo długi okres czasu – nawet do 12 godzin (przy pełnym obciążeniu do 6,5 godziny). Jest wyposażony w silnik benzynowy spełniający normy emisji spalin EU STAGE V.  DOSTĘPNE 6szt. Cena brutto z ostatnich 30 dni: 3690,00zł

Cena 2 990,00 zł Cena podstawowa 3 690,00 zł
Więcej
W magazynie

PGG 6/1

Recenzje: 0

Generator prądu dostarcza jednofazowe i trójfazowe zasilanie przez bardzo długi okres czasu – nawet do 10 godzin (przy pełnym obciążeniu do 6,5 godziny). Jest wyposażony w silnik benzynowy spełniający normy emisji spalin EU STAGE V. DOSTĘPNE 1szt.

Cena 5 867,10 zł
Więcej
W magazynie

PGG 8/3

Recenzje: 0

Generator prądu dostarcza jednofazowe i trójfazowe zasilanie przez bardzo długi okres czasu – nawet do 7 godzin (przy pełnym obciążeniu do 5,5 godziny). Jest wyposażony w silnik benzynowy spełniający normy emisji spalin EU STAGE V. DOSTĘPNE: 3szt.

Cena 7 380,00 zł
Więcej
W magazynie