News

Najlepsze myjki do okien? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Mycie okien, może przyprawić nam wielu problemów zwłaszcza wtedy, gdy ich ilość jest naprawdę spora. Ponadto, mieszkanie w pobliżu ruchliwych ulic sprawia, że kurz i pył skutecznie osadzają się na każdej, możliwej powierzchni, więc do usuwania powstałych zabrudzeń niezbędny jest profesjonalny sprzęt. Sama ściereczka może nie wystarczyć. Potrzebny jest skuteczny sposób, który upora się z kurzem i brudem. Sprawdziliśmy, które dostępne na rynku myjki do okien są najbardziej skuteczne.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 38 odsłony

Profesjonalne myjki ciśnieniowe HD i HDS

Zalet, jakie wynikają z użytkowania myjek ciśnieniowych jest naprawdę sporo. Ich zastosowanie sprawdza się zarówno w domu, w firmie, jak również na zewnątrz budynku. Na rynku znajdziemy ogromny wybór myjek ciśnieniowych, co sprawia, że bardzo często pojawia się problem, którą najlepiej wybrać.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 157 odsłony

Klasy odkurzaczy przemysłowych

Odkurzacze przemysłowe różnią się od tradycyjnych nie tylko wielkością, pojemnością czy mocą. Są to specjalistyczne urządzenia przeznaczone do niecodziennych zadań. W niektórych sytuacjach tylko za ich pomocą można w bezpieczny sposób usunąć szkodliwe dla ludzkiego zdrowia pyły.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 755 odsłony

Czy warto inwestować w zamiatarkę ręczną?

Jesteś właścicielem sporej posesji? Posiadasz ogród lub duży podjazd? Jeśli do tej pory sprzątałeś te przestrzenie za pomocą tradycyjnej miotły, to zdajesz sobie sprawę, jakie to meczące, a do tego mało efektywne działanie.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 146 odsłony

Odkurzacz przemysłowy – urządzenie do zadań specjalnych

Odkurzacz przemysłowy to specjalistyczne narzędzie, którego zadaniem jest wspieranie prac na budowie i w innych trudnych warunkach. Oczekujemy od niego znacznie więcej niż od przeciętnego odkurzacza domowego, dlatego jego zakup trzeba rozważyć z wyjątkową dokładnością.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 143 odsłony

Odłóż miotłę do lamusa. Czas na efektywne zamiatanie!

Pamiętasz widok sprzątaczy i sprzątaczek szkolnych, którzy z brudem na szkolnych wykładzinach walczyli niczym Don Kichot z wiatrakami? Lub też obraz dozorców zmiatających (najczęściej bezskutecznie) liście za pomocą drewnianych mioteł?

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 160 odsłony

Jak pielęgnować podłogę drewnianą?

Podłogi drewniane cieszą się największą popularnością w polskich gospodarstwach domowych. I słusznie. Gdyż gwarantują piękny, ponadczasowy efekt, nadając wnętrzu elegancji i ciepła.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 115 odsłony

Pielęgnacja dywanów i wykładzin

Stylowy dywan lub odpowiednio dobrana wykładzina potrafią pięknie zaaranżować wnętrze. Aby jednak te dekoracje podłogowe zachwycały swoim blaskiem przez długie lata, warto o nie zadbać.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 109 odsłony

Wybieramy odkurzacz do domu

Wybór odkurzacza w dzisiejszych czasach to nie jest prosta sprawa. Półki sklepowe uginają się od różnorodnych modeli, rodzajów w niższych lub wyższych cenach. Jak tu zdecydować się na ten najlepszy i nie przepłacić?

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 137 odsłony

Odkurzacz piorący – czy warto?

Na rynku AGD znajdziemy obecnie niezliczoną ilość sprzętów, wśród których można wybierać i przebierać. Skąd jednak mamy wiedzieć, który będzie najlepszy dla nas?

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 207 odsłony