Blog firmowy - Karcher-apeks.pl

Wózek do sprzątania – jak wybrać?

Wózek do mycia podłóg, czy może wózek serwisowy do sprzątania? Szeroki wybór produktów marki Karcher sprawia, że z łatwością każdy znajdzie to, czego szuka. Czystość i porządek w domu, hotelu oraz miejscu pracy, to podstawa. Czyste mieszkanie, jak i pokój hotelowy sprzyja wypoczynkowi i niweluje zagrożenia w postaci alergenów, wirusów czy bakterii. Co więcej, wnętrze biura, restauracji lub gabinetu SPA jest swego rodzaju wizytówką firmy. Aby ułatwić sobie sprzątanie tego rodzaju przestrzeni, warto zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt i akcesoria, w tym wózek sprzątający Karcher.

label
perm_identity Karcher-apeks
remove_red_eye 372 odsłony

Robocleaner - inteligentny odkurzacz

Nie masz czasu albo chęci na częste sprzątanie? Robocleaner, czyli automatyczny robot myjący i do odkurzania podłóg wyręczy Cię w tym żmudnym obowiązku! To innowacyjne i wydajne urządzenie produkcji marki Karcher, które wspomoże Cię w utrzymaniu porządku w domu czy biurze.

label
remove_red_eye 1345 odsłony

Jaką myjkę wysokociśnieniową wybrać, aby sprawdziła się w pracach domowych?

Zapewne każdy, kto chociaż raz zmagał się z przydomowymi porządkami wie, co oznacza możliwość posiadania myjki wysokociśnieniowej. Utrzymanie czystości na elewacji domu czy podjeździe, wcale nie musi być trudne. Wszystko zależy od sprzętu, jaki posiadamy. Jeśli cenisz sobie czystość, przy maksymalnej oszczędności czasu, to zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem, w którym prezentujemy najlepszy myjki ciśnieniowe do użytku domowego.

label
remove_red_eye 841 odsłony

Najlepsze urządzenia ogrodowe, które warto mieć

Posiadanie przydomowego ogródka, to nie tylko przyjemności, ale również obowiązki. Aby cieszyć się jego urokiem i w pełni dbać o posiadaną roślinność, konieczne jest posiadanie specjalistycznych urządzeń ogrodowych. Podpowiadamy, na które warto zwrócić uwagę, a także jakimi kryteriami kierować się, decydując się na zakup.

label
remove_red_eye 776 odsłony

Pompa ciśnieniowa, czy pompa zanurzeniowa? Zdecyduj, którą wybrać.

Pompa wodna, to urządzenie, które obecnie znajduje się praktycznie w każdym gospodarstwie domowym. Swoją popularność, zyskała przede wszystkim dzięki swojej przydatności. Na rynku występuje różnorodność modeli, a każdy z nich doskonale spełnia swoją funkcję. To właśnie funkcjonalność, powinna być wyznacznikiem w przypadku wyboru tej najwłaściwszej. Dziś porównujemy pompę ciśnieniową i pompę zanurzeniową. Sam zadecyduj, którą wybrać.

label
remove_red_eye 2100 odsłony

Najlepsze myjki do okien? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Mycie okien, może przyprawić nam wielu problemów zwłaszcza wtedy, gdy ich ilość jest naprawdę spora. Ponadto, mieszkanie w pobliżu ruchliwych ulic sprawia, że kurz i pył skutecznie osadzają się na każdej, możliwej powierzchni, więc do usuwania powstałych zabrudzeń niezbędny jest profesjonalny sprzęt. Sama ściereczka może nie wystarczyć. Potrzebny jest skuteczny sposób, który upora się z kurzem i brudem. Sprawdziliśmy, które dostępne na rynku myjki do okien są najbardziej skuteczne.

label
remove_red_eye 909 odsłony

Profesjonalne myjki ciśnieniowe HD i HDS

Zalet, jakie wynikają z użytkowania myjek ciśnieniowych jest naprawdę sporo. Ich zastosowanie sprawdza się zarówno w domu, w firmie, jak również na zewnątrz budynku. Na rynku znajdziemy ogromny wybór myjek ciśnieniowych, co sprawia, że bardzo często pojawia się problem, którą najlepiej wybrać.

label
remove_red_eye 2081 odsłony

Czy warto inwestować w zamiatarkę ręczną?

Jesteś właścicielem sporej posesji? Posiadasz ogród lub duży podjazd? Jeśli do tej pory sprzątałeś te przestrzenie za pomocą tradycyjnej miotły, to zdajesz sobie sprawę, jakie to meczące, a do tego mało efektywne działanie.

label
remove_red_eye 1211 odsłony

Odkurzacz przemysłowy – urządzenie do zadań specjalnych

Odkurzacz przemysłowy to specjalistyczne narzędzie, którego zadaniem jest wspieranie prac na budowie i w innych trudnych warunkach. Oczekujemy od niego znacznie więcej niż od przeciętnego odkurzacza domowego, dlatego jego zakup trzeba rozważyć z wyjątkową dokładnością.

label
remove_red_eye 11789 odsłony

Odłóż miotłę do lamusa. Czas na efektywne zamiatanie!

Pamiętasz widok sprzątaczy i sprzątaczek szkolnych, którzy z brudem na szkolnych wykładzinach walczyli niczym Don Kichot z wiatrakami? Lub też obraz dozorców zmiatających (najczęściej bezskutecznie) liście za pomocą drewnianych mioteł?

label
remove_red_eye 1934 odsłony