Blog firmowy - Karcher-apeks.pl // apeks-zywiec.pl

Profesjonalna myjka do okien

Profesjonalna myjka do okien to urządzenie, które usprawnia czyszczenie większości powierzchni szklanych. Używanie tego typu myjek niesie ze sobą wiele zalet. Jedną z nich jest znaczne skrócenie czasu czyszczenia danej powierzchni w porównaniu do innych metod. Co więcej, myjki są bardziej ekonomiczne od tradycyjnego mycia, bowiem środki czyszczące potrzebne do pracy są zużywane w mniejszej ilości. Dobrze jest więc wejść w posiadanie takiego urządzenia, dobrze dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

label
perm_identity RBG
remove_red_eye 16 odsłony

Odkurzacze ekstrakcyjne Karcher

Odkurzacze ekstrakcyjne Karcher są urządzeniami zaprojektowanymi z myślą o oczyszczaniu powierzchni wrażliwych na długotrwały kontakt z wodą. Owy kontakt może bowiem skutkować efektami obniżającymi jakość czyszczonego miejsca bądź przedmiotu. Wtedy często konieczne jest czyszczenie powierzchniowe za pomocą tego typu odkurzaczy.

label
perm_identity RBG
remove_red_eye 29 odsłony

Odkurzacz automatyczny - zapomnij o brudzie

Współczesny rynek oferuje nam szeroki wybór produktów. Natomiast, prężnie rozwijająca się technologia przynosi rozwiązania ułatwiające wykonywanie obowiązków życia codziennego. Chcąc bez wysiłku, pozbyć się uciążliwego kurzu oraz brudu, decydujemy się na zakup odkurzacza automatycznego. Jednak, odkurzacz odkurzaczowi nie równy. Zatem jaki odkurzacz automatyczny wybrać? Który będzie najlepszy? I na co zwrócić szczególną uwagę podczas jego wyboru? 

label
perm_identity RBG
remove_red_eye 57 odsłony

Jakie odkurzacze piorące do dywanów w biurze? Profesjonalne sprzątanie.

Utrzymanie nienagannego wyglądu biura jest jednym z podstawowych elementów wpływających na profesjonalizm firmy. W natłoku spraw i obowiązków obecnych w każdym przedsiębiorstwie, dbanie o czystość może stać się problematyczne. Niejednokrotnie odkurzacze piorące obecne na rynku zawodzą, a ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Który najlepiej sprawdzi się do prania dywanów w biurze?

label
perm_identity RBG
remove_red_eye 42 odsłony

Nośnik narzędzi- profesjonalne wsparcie od Kärcher.

Polska znajduje się w strefie klimatu umiarkowanego. Klimat ten wyróżnia się 4 porami roku, które znacząco różnią się od siebie. Każda z nich posiada charakterystyczne dla siebie czynniki, które stawiają przed nami wiele różnych wyzwań. W walce z tymi czynnikami oraz polepszeniem jakości życia, wyśmienicie radzi sobie nośnik narzędzi.

label
perm_identity RBG
remove_red_eye 46 odsłony

Urządzenia ciśnieniowe do przydomowej pracy

Obowiązki domowe są nieuniknionym zadaniem każdego z nas. Regularne sprzątanie powierzchni w domu oraz dbałość o podwórko i tereny przy posesji wymaga użytkowania najlepszych narzędzi i sprzętów. Skutecznie pomagają w tym profesjonalne urządzenia, których wykorzystywanie może dać o wiele lepsze efekty, aniżeli posługiwanie się standardowymi metodami podczas wykonywania porządków.

label
perm_identity RBG
remove_red_eye 56 odsłony

Profesjonalny oczyszczacz powietrza Karcher

Szczególnie zimą większość dnia spędzamy w zamkniętych domach i mieszkaniach, chroniąc się przed zimnem zza okien. Jak natomiast bronić się przed zanieczyszczonym powietrzem wraz z cząsteczkami kurzu i substancji toksycznych, które negatywnie wpływają na nasze zdrowie? Warto zadbać o proces wentylacji pomieszczeń. Pamiętaj jednak, że w okresie jesienno-zimowym powietrze na zewnątrz również może być zanieczyszczone i źle oddziaływać na Twoje zdrowie, a także reszty domowników. Wobec tego jak najlepiej zadbać o czyste powietrze wewnątrz naszych mieszkań?

label
perm_identity RBG
remove_red_eye 52 odsłony

Wytwornica pary - zasada działania

Urządzenia działające na parę wodną wyróżniają się wysokim poziomem znaczenia higieny i czystości w lokalach użytkowych oraz mieszkalnych. Maszyny z użyciem pary stosowano już lata temu i także w przeszłości urządzenia te charakteryzowały się wysoką skutecznością. Obecnie para wodna jest również wykorzystywana nieco inaczej, jednak nadal wiele zawdzięczamy gazowemu skupieniu wody. Wytwornica pary, która ma zastosowanie w urządzeniach sprzątających, sprawia, że dzięki innowacyjnym systemom możesz osiągnąć czystą powierzchnię wolną od zanieczyszczeń.

label
perm_identity RBG
remove_red_eye 51 odsłony

Odkurzacze piorące - największy wybór odkurzaczy do prania

Zastosowanie odkurzaczy piorących jest dość szerokie. Są one jednak najpopularniejszym wyborem, jeśli chodzi między innymi o wypranie poplamionej tapicerki w samochodzie, czy w domu. Dodatkowo sprawdzają się także w przypadku innych powierzchni do wyczyszczenia, takich jak dywany czy wykładziny. Czemu konkretnie zawdzięczają swoją jakość odkurzacze piorące marki Kärcher?

label
remove_red_eye 311 odsłony

Jak zadbać o ogródek?

Kto z nas nie marzy o miejscu w domu, które kojarzyć się będzie z relaksem i chwilą po ciężkim dniu. Jednym z takich miejsc może być przydomowe podwórko, które możesz urządzić według własnych preferencji. Piękna i estetycznie utrzymana działka to jednak także obowiązek, o który należy odpowiednio zadbać.  

label
remove_red_eye 262 odsłony