Filtruj według

Cena

Cena

  • 20,00 zł - 136,00 zł

Adaptery i redukcje do odkurzaczy profesjonalnych

Adaptery i redukcje do odkurzaczy profesjonalnych

Dostępne w poniższej kategorii adaptery, redukcje i przejściówki do odkurzaczy to niewielkie akcesoria, w których tkwi ogromny potencjał. Dzięki nabyciu dobrze dobranej przejściówki możliwe staje się bowiem zwiększenie funkcjonalności danego sprzętu i istotne poszerzenie możliwości jego wykorzystania.

Kupując wybrane przejściówki, redukcje bądź adaptery, ponosisz niewielki koszt, a zyskujesz szansę na szybkie skomponowanie mechanizmu wyróżniającego się wielofunkcyjnością, który wcześniej był niekompatybilny. Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkowo szeroką ofertą wysokojakościowych produktów dostępnych w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach.

Przejściówki i adaptery do rury odkurzacza – szeroka oferta praktycznych akcesoriów

W naszej ofercie znajdują się bardzo różnorodne przejściówki i redukcje rur odkurzacza, dlatego jesteśmy pewni, że odnajdziesz egzemplarz, który wpisze się w Twoje potrzeby. Nasz asortyment jest doskonale opisany, co ułatwia identyfikację potrzebnych przyrządów pomocniczych. Oferujemy redukcje o rozmaitych średnicach oraz różnych wymiarach ssawek, a poszczególne modele różnią się budową i kształtami. Dzięki temu możliwe jest ich perfekcyjne dopasowanie.

Już na pierwszy rzut oka widać wyjątkową kompatybilność sprzętów – wachlarz dostępnych wariantów jest bardzo szeroki. W ofercie znajdują się adaptery do rury odkurzacza, a także wersje pozwalające połączyć ze sobą dwa węże czy wąż lub lancę z elektronarzędziem. Oprócz tego w sprzedaży znajdują się zestawy złączy naprawczych czy komplety do redukcji. Posiadamy też wysokojakościowe przejściówki do myjek ciśnieniowych, jak i redukcje do odkurzacza przemysłowego.

Wysokojakościowe redukcje, adaptery i przejściówki do rury odkurzacza marki Karcher

Sprzęt taki jak adaptery czy redukcje musi wyróżniać się wyjątkową starannością wykonania. To właśnie precyzja i wymiary obliczone co do milimetra decydują o funkcjonalności i szczelności tego typu akcesoriów pomocniczych. Decydując się na zakupy w naszym sklepie, masz pewność, że stawiasz na wyposażenie z najwyższej półki.

Produkty marki Karcher znane są z jakości wykonania i nie inaczej jest w przypadku dostępnych w sprzedaży przejściówek do odkurzaczy, myjek ciśnieniowych czy innych elektronarzędzi. W ofercie znajdziesz wysokogatunkowe redukcje i adaptery wykonane z tworzywa sztucznego cechującego się optymalną wytrzymałością i kompatybilnością z określonymi modelami złączy oraz przejściówki metalowe o wyjątkowej trwałości i odporności. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją produktów.

Adaptery i redukcje do odkurzaczy profesjonalnych

Aktywne filtry

Redukcja

Wykonana z metalu redukcja o długości 14,5 cm. Przeznaczona do redukcji z rury ssącej o średnicy 35 na ssawkę (akcesoria) o średnicy 32.

Cena 31,00 zł
Więcej
W magazynie

Zestaw redukcji

Redukcja uniwersalna ze średnicy znamionowej 40 na 35, oraz z 35 na 32, oraz redukcja: rura ssąca – akcesoria ze średnicy 40 na 35, oraz z 35 na 32. Wykonane z tworzywa sztucznego.

Cena 45,20 zł
Więcej
W magazynie