Filtruj według

Cena

Cena

  • 127,00 zł - 799,00 zł

Myjka terenowa karcher - Karcher-apeks.pl

Myjki terenowe i bezprzewodowe

Różnorodność myjek, dostępnych na rynku jest naprawdę spora. Większość z nich doskonale spełnia swoje funkcje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku, marka Karcher stworzyła myjki terenowe i bezprzewodowe, które dzięki swoim praktycznym zastosowaniom, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Myjka terenowa, charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, co jest niesamowicie ważne w przypadku transportu. Bardzo kompaktowa i ekspresowa do użycia. Śmiało można zabrać ją ze sobą na weekendowy wypad, aby móc szybko wyczyścić buty lub rower, po powrocie ze szlaku. Myjka terenowa jest bardzo wygodna i stanowi doskonała alternatywę dla tradycyjnych środków czyszczących.

Myjka ciśnieniowa bezprzewodowa, to rewelacyjne rozwiązanie, z którego można skorzystać wszędzie, niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajdujemy. Sprawdzi się do skutecznego i bezprzewodowego czyszczenia mniejszych powierzchni, które znajdują się na zewnątrz.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą myjek terenowych i myjek bezprzewodowych. Gwarantujemy, że ich praktyczne zastosowanie zachwyci już od pierwszego użycia. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia.

Myjki terenowe i bezprzewodowe

Aktywne filtry

Adventure Box

Dzięki optymalnie dopasowanym akcesoriom zestawu Adventure Box ekspresowe czyszczenie sprzętu do aktywności na świeżym powietrzu, przed włożeniem do samochodu, przestaje być problemem.

Cena 191,60 zł
Więcej
W magazynie

Bike Box

Dzięki optymalnie dopasowanym akcesoriom zestawu Bike Box ekspresowe czyszczenie roweru i sprzętu rowerowego, przed włożeniem do samochodu, przestaje być problemem.

Cena 191,60 zł
Więcej
W magazynie

MJ 24 lanca multi jet 5 w 1

Produkt tymczasowo niedostępny Lanca wytwarzająca strumień o 5 różnych kształtach: punktowy, płaski, do płukania, rozproszony (mgiełka) oraz do nawadniania wybieranych poprzez przekręcenie głowicy.

Cena 162,00 zł
Więcej
W magazynie

Myjka terenowa OC 3

Kompaktowa, wygodna w transporcie oraz w przechowywaniu myjka terenowa, z wbudowaną baterią oraz zbiornikiem na wodę. Może również pobierać wodę z alternatywnych źródeł.

Cena 799,00 zł
Więcej
W magazynie