Filtruj według

Cena

Cena

  • 127,00 zł - 800,00 zł

Myjka terenowa karcher - Karcher-apeks.pl

Myjki terenowe i bezprzewodowe

Różnorodność myjek, dostępnych na rynku jest naprawdę spora. Większość z nich doskonale spełnia swoje funkcje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku, marka Karcher stworzyła myjki terenowe i bezprzewodowe, które dzięki swoim praktycznym zastosowaniom, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Myjka terenowa, charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, co jest niesamowicie ważne w przypadku transportu. Bardzo kompaktowa i ekspresowa do użycia. Śmiało można zabrać ją ze sobą na weekendowy wypad, aby móc szybko wyczyścić buty lub rower, po powrocie ze szlaku. Myjka terenowa jest bardzo wygodna i stanowi doskonała alternatywę dla tradycyjnych środków czyszczących.

Myjka ciśnieniowa bezprzewodowa, to rewelacyjne rozwiązanie, z którego można skorzystać wszędzie, niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajdujemy. Sprawdzi się do skutecznego i bezprzewodowego czyszczenia mniejszych powierzchni, które znajdują się na zewnątrz.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą myjek terenowych i myjek bezprzewodowych. Gwarantujemy, że ich praktyczne zastosowanie zachwyci już od pierwszego użycia. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia.

Myjki terenowe i bezprzewodowe

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Adventure Box

Recenzje: 0

Dzięki optymalnie dopasowanym akcesoriom zestawu Adventure Box ekspresowe czyszczenie sprzętu do aktywności na świeżym powietrzu, przed włożeniem do samochodu, przestaje być problemem.

Cena 191,60 zł
Więcej
W magazynie

Bike Box

Recenzje: 0

Dzięki optymalnie dopasowanym akcesoriom zestawu Bike Box ekspresowe czyszczenie roweru i sprzętu rowerowego, przed włożeniem do samochodu, przestaje być problemem.

Cena 191,60 zł
Więcej
W magazynie

MJ 24 lanca multi jet 5 w 1

Recenzje: 0

Lanca wytwarzająca strumień o 5 różnych kształtach: punktowy, płaski, do płukania, rozproszony (mgiełka) oraz do nawadniania wybieranych poprzez przekręcenie głowicy.

Cena 162,00 zł
Więcej
W magazynie

Myjka terenowa OC 3

Recenzje: 0

Kompaktowa, wygodna w transporcie oraz w przechowywaniu myjka terenowa, z wbudowaną baterią oraz zbiornikiem na wodę. Może również pobierać wodę z alternatywnych źródeł.

Cena 799,50 zł
Więcej
W magazynie

VJ 24 lanca spryskująca z przegubem 360°

Recenzje: 0

Krótka lanca z bezstopniową regulacją ciśnienia i ruchomym przegubem w zakresie 360°, doskonale sprawdza się podczas czyszczenia trudno dostępnych obiektów np. wnętrza kosza na śmieci bez wody odpryskującej w kierunku osoby czyszczącej

Cena 138,50 zł
Więcej
W magazynie