Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 475,00 zł - 3 259,00 zł

Myjka ciśnieniowa karcher k7 - Karcher-apeks.pl

Karcher K7

Utrzymanie czystości na danym terenie jest nieodzownie związane z usuwaniem wszelkich brudów, które na tą czystość mogą niekorzystnie wpłynąć. Pozbywanie się uporczywych zabrudzeń natomiast skuteczne jest zwłaszcza wtedy, gdy oprócz skrupulatności i systematyczności dysponujemy także profesjonalnym sprzętem. To właśnie od jego jakości często zależy powodzenie całej akcji. Zachowanie odpowiedniego poziomu czystości jest wysoce zależne od urządzeń, z których korzystamy. Zwłaszcza w przypadku uciążliwych zabrudzeń, powstałych na dużych powierzchniach idealnie sprawdzą się myjki ciśnieniowe Karcher K7.

Specyfikacja i wyposażenie myjek Karcher k7

Z racji faktu, iż modele z serii Karcher K7 są flagowym produktem w swojej klasie, posiadają najwyższe możliwe parametry urządzeń tego typu, będących w naszej ofercie. Napędza je nowoczesny silnik chłodzony wodą o mocy 3000 W, pozwalający na generowanie ciśnienia osiągającego do 180 barów oraz przepływ wody o temperaturze do 60oC na poziomie 600 litrów na godzinę. Mają również wbudowany system filtracji wody, dzięki któremu pompa jest cały czas chroniona przez ewentualnymi zanieczyszczeniami, co przekłada się na dłuższą żywotność eksploatowanego urządzenia. Łatwy w montażu bęben na wąż, jest innowacyjnym rozwiązaniem ułatwiającym zwijanie i przechowywanie, chroniąc go przed uszkodzeniami i oszczędzając miejsce.

Myjki Karcher K7, oprócz wymienionych powyżej cech charakterystycznych, mają też wiele zaimplementowanych udogodnień, dzięki którym praca będzie niezwykle sprawna i efektywna. Jedno z nich to system Quick Connect. Pozwala on na łatwe podłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i urządzenia, poprzez naciśnięcie przycisku na pistolecie. Dzięki temu przygotowanie myjki do pracy oraz jej rozpoczęcie przebiega szybko i bez problemów. Seria Karcher K7 wyposażona jest też w nowoczesny system Plug 'n' Clean – czyli system dozowania, wymiany i podawania środka czyszczącego bezpośrednio z opakowania. Wykorzystanie takiego rozwiązania pozwala na zwiększenie wygody używania myjki. Wystarczy umieścić odwróconą butelkę w odpowiednim miejscu, a urządzenie samodzielnie pobierze tyle środka czyszczącego, ile akurat wymagane jest w ramach procesu czyszczenia.

W zestawie z myjką Karcher K7 znajduje się również szereg innych elementów. Są nimi: 10-metrowy wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power, dysza rotacyjna, pistolet wysokociśnieniowy, złączka 3/4'', filtr wody, aluminiowy uchwyt teleskopowy oraz litr uniwersalnego środka czyszczącego. Oprócz tych akcesoriów, zapewnionych w ramach zestawu, jest możliwość nabycia innych przydatnych elementów. Dzięki nim będzie można rozbudować już nabytą myjkę o nowe funkcje.

Karcher K7 – zastosowanie

Myjki serii K7 cechuje imponująca wydajność na poziomie 60m2/h, dzięki czemu szybko i sprawnie czyszczą nawet największe i najbardziej zabrudzone powierzchnie. Mają też zaimplementowaną funkcję pozwalającą na ochronę wrażliwych powierzchni przed uszkodzeniem.

Za pomocą myjek Karcher K7 można wyczyścić tak różnorodne przedmioty i miejsca, jak rowery, maszyny i narzędzia ogrodowe, ogród, taras, meble balkonowe, ogrodzenia, ścieżki ogrodowe, motory, skutery, rowery, małe samochody, schody, średniej wielkości samochody i kombi, murki ogrodowe, kampery, samochody terenowe, czy elewację. Dzięki opcji regulacji ciśnienia myjki można też dostosować jej moc tak, aby nie uszkodzić delikatniejszych materiałów. Myjki serii K7 świetnie sprawdzą się w firmie jak i w profesjonalny sposób, mogą zostać wykorzystane w pracach domowych..

Nasz asortyment

Karcher K7 oferowany przez nas dostępny jest w trzech wariantach. Każdy z nich cechuje się ciekawym designem, doskonałą jakością oraz niezawodnością, niezbędną podczas czyszczenia dużych powierzchni. Co więcej, mamy w asortymencie modele, które można bezproblemowo połączyć ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth. Dzięki temu właściciel urządzenia poprzez firmową aplikację może uzyskać wsparcie mobilnego konsultanta w postaci wskazówek, porad czy ustawień dotyczących czyszczenia oraz poddawanych mu obiektów. 

 

Karcher K7

Aktywne filtry

K 7 Compact

Urządzenie stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i wysokiej skuteczności czyszczenia. Wyposażone w chłodzony wodą silnik. Wydajność powierzchniowa wynosi 60 m²/h. Myjka K7 compact w karcher-apeks.pl

Cena 2 475,00 zł
Więcej
W magazynie

K 7 Premium Smart Control Home

K 7 Premium Smart Control: urządzenie wysokociśnieniowe z funkcją Bluetooth, aplikacją, trybem Boost zapewniającym większą moc, pistoletem spryskującym G 180 Q Smart Control, lancą spryskującą 3-w-1 Multi Jet oraz bębnem na wąż. Zawiera zestaw do domu.

Cena 3 259,00 zł
Więcej
W magazynie