Pompy do wody czystej  - Karcher-apeks.pl

Pompy do wody czystej

Pompy zanurzeniowe do wody czystej, wykorzystywane są przede wszystkim przez właścicieli domów z ogródkami i studnią. Doskonale sprawdzają się do wypompowywania wody ze studni, w tym studni głębinowych i kręgowych. Innym zastosowaniem jest również wypompowywanie wody z basenu, po zakończonym sezonie. Ten rodzaj pompy może być wykorzystywany także przy wodzie zanieczyszczonej o maksymalnej średnicy do 5 mm.

Pompy do wody czystej charakteryzują się odmiennością parametrów, dlatego przed zakupem warto sprawdzić, która opcja będzie dla nas najbardziej odpowiednia. W przypadku maksymalnej wysokości tłoczenia możemy wybierać między 5-7m, 7,5-10m oraz 11-12,5m. Do wypompowania niewielkiej ilości wody, stosuje się pompy ssące płaskie. W zależności od konstrukcji, istnieje możliwość zasysania wody nawet do kilku milimetrów lub całkowicie do sucha.

Jako profesjonaliści w branży, oferujemy profesjonalne pompy zanurzeniowe, przeznaczone do wody czystej. Zadbaliśmy również o to, aby były przystępne cenowo tak, aby każdy klient mógł wybrać tę, idealną na własną kieszeń. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie. Nieustannie pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Pompy do wody czystej

Przepraszamy za niedogodności.

brak produktów