Filtruj według

Cena

Cena

  • 674,00 zł - 712,00 zł

Najlepsze odkurzacze bezworkowe - Karcher-apeks.pl

Odkurzacze bezworkowe

Odkurzacze workowe i bezworkowe

W ofercie renomowanej marki Kärcher znaleźć można doskonałej jakości odkurzacze workowe i innowacyjne odkurzacze bezworkowe. Te drugie wyposażone są w specjalny zbiornik na zanieczyszczenia. Nie ma więc konieczności wymiany worka filtrującego. Wystarczy regularnie czyścić pojemnik na zabrudzenia i cieszyć się wygodą sprzątania.

Dobre odkurzacze bezworkowe

Szukasz porządnego odkurzacza na lata? Dobry odkurzacz bezworkowy znajdziesz w asortymencie naszego e-sklepu. Przykładem może być bezworkowy odkurzacz pionowy VC 5, posiadający 3-stopniowy typ filtracji, w skład którego wchodzi filtr cartridge. Na uwagę zasługuje również odkurzacz bezworkowy z filtrem wodnym - na przykład model DS 6, wyposażony w szereg akcesoriów ułatwiających sprzątanie.

Odkurzacz Kärcher bezworkowy

Odkurzacze bezworkowe marki Kärcher to gwarancja najwyższej jakości i komfortu użytkowania. Każdy model wyprodukowano z ultramocnych materiałów, dzięki czemu urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Doskonałe parametry techniczne przekładają się na wydajną i cichą pracę w każdych warunkach.

Kärcher – odkurzacz bezworkowy o wszechstronnym zastosowaniu

Rozglądasz się za wygodnym odkurzaczem bezworkowym? Koniecznie sprawdź ofertę marki Kärcher! Szeroki wybór asortymentu sprawi, że bez problemu znajdziesz najlepszy dla siebie model.

Odkurzacze bezworkowe

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

VC 3

Recenzje: 0

. Posiada łatwy w czyszczeniu zbiornik, który zastępuje worek filtracyjny i jest przeźroczysty co zapewnia łatwy i widoczny efekt oczyszczenia.

Cena 674,30 zł
Więcej
W magazynie

VC 3 Premium Home Line

Recenzje: 0

Multicyklonowy odkurzacz oferujący bardzo wysoką siłę ssania. Łatwy w czyszczeniu zbiornik zastępuje worek filtracyjny i jest przeźroczysty co zapewnia widoczny efekt czyszczenia.

Cena 712,00 zł
Więcej
W magazynie