Najlepsze odkurzacze bezworkowe - Karcher-apeks.pl

Odkurzacze bezworkowe

Z naszym odkurzaczem bezworkowym zapomnisz, co znaczą trudne warunki. 

Profesjonalne parametry zamieszczone w naszych odkurzaczach, potrzebują solidnej obudowy. Dysponujemy sprzętem o wysokiej sile ssania, dzięki czemu idealnie sprawdza się w przypadku specjalistycznych zadań. Wysoka cyrkulacja powietrza wewnątrz, precyzyjniej filtruje powstałe zanieczyszczenia. Odkurzacze przemysłowe bezworkowe, to świetna jakość i dobry wybór.

Odkurzacze bezworkowe

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

VC 3

Recenzje: 0

. Posiada łatwy w czyszczeniu zbiornik, który zastępuje worek filtracyjny i jest przeźroczysty co zapewnia łatwy i widoczny efekt oczyszczenia.

Cena 539,00 zł
Więcej
W magazynie

VC 3 Premium Home Line

Recenzje: 0

Multicyklonowy odkurzacz oferujący bardzo wysoką siłę ssania. Łatwy w czyszczeniu zbiornik zastępuje worek filtracyjny i jest przeźroczysty co zapewnia widoczny efekt czyszczenia.

Cena 589,00 zł
Więcej
W magazynie

VC 5

Recenzje: 0

Odkurzacz o wyjątkowo dużej mocy przy kompaktowych rozmiarach. Wykorzystuje mniej miejsca do przechowywania niż klasyczne odkurzacze dzięki konstrukcji pionowej.

Cena 739,00 zł
Więcej
W magazynie

VC 5 Bezprzewodowy

Recenzje: 0

Z bezprzewodowym, kompaktowym odkurzaczem VC 5 nie ogranicza Cię żaden kabel! Teraz możesz odkurzać swobodnie i przemieszczać się po całym mieszkaniu bez zaczepiania się o meble.

Cena 1 338,36 zł
Więcej
W magazynie