Filtruj według

Cena

Cena

  • 3 038,00 zł - 3 315,00 zł

HDS 10/20-4 M

Recenzje: 0

Klasa średnia to urządzenia wysokociśnieniowe przeznaczone do usuwania szczególnie uciążliwych zabrudzeń i pracy w trudnych warunkach. Cena brutto z ostatnich 30 dni: 19 890,00zł DOSTĘPNE: 2szt. ostatnie

Cena 18 990,01 zł Cena podstawowa 19 890,00 zł
Więcej
W magazynie

PGG 3/1

Recenzje: 0

Generator prądu dostarcza jednofazowe i trójfazowe zasilanie przez bardzo długi okres czasu – nawet do 12 godzin (przy pełnym obciążeniu do 6,5 godziny). Jest wyposażony w silnik benzynowy spełniający normy emisji spalin EU STAGE V.  DOSTĘPNE 7szt. Cena brutto z ostatnich 30 dni: 3690,00zł

Cena 2 990,00 zł Cena podstawowa 3 690,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Deski do prasowania do stacji parowej - Karcher-apeks.pl

Deski do prasowania do stacji parowej

Prasowanie, to czynność, która ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Aby dołączyć do tej pierwszej grupy, wystarczy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt, który sprawi, że prasowanie stanie się przyjemnością. Profesjonalna deska do prasowania, to zdecydowany strzał w dziesiątkę. Komponując sobie doskonałe stanowisko do pracowania i czyszczenia, zapewniasz sobie maksimum komfortu przy wykorzystaniu minimalnej ilości czasu.

Nowoczesne deski do prasowania Karcher, oprócz samego miejsca do prasowania, posiadają jeszcze funkcję nadmuchu i odciągu pary. Dzięki temu nawet największe zagniecenia nie mają szans. Deska do prasowania do stacji parowej skraca czas pracy o połowę. To doskonałe rozwiązanie także w przypadku grubych materiałów. Funkcja odsysania sprawia, że ubrania po uprasowaniu pozostają całkowicie suche.

Korzystają z oferty marki Karcher, masz szansę prasować jak profesjonalista. Posiadamy szeroki wybór sprzętów domowych, które doskonale wspierają walkę z czystością i utrzymaniem porządku. Gwarantujemy, że nasze produkty są wykonywane z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu wiemy, że nasi klienci otrzymują wszystko to, co najlepsze.

Deski do prasowania do stacji parowej

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry