HDS 10/20-4 M

Recenzje: 0

Klasa średnia to urządzenia wysokociśnieniowe przeznaczone do usuwania szczególnie uciążliwych zabrudzeń i pracy w trudnych warunkach. Cena brutto z ostatnich 30 dni: 19 890,00zł DOSTĘPNE: 2szt. ostatnie

Cena 18 990,01 zł Cena podstawowa 19 890,00 zł
Więcej
W magazynie

PGG 3/1

Recenzje: 0

Generator prądu dostarcza jednofazowe i trójfazowe zasilanie przez bardzo długi okres czasu – nawet do 12 godzin (przy pełnym obciążeniu do 6,5 godziny). Jest wyposażony w silnik benzynowy spełniający normy emisji spalin EU STAGE V.  DOSTĘPNE 7szt. Cena brutto z ostatnich 30 dni: 3690,00zł

Cena 2 990,00 zł Cena podstawowa 3 690,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Urządzenia komunalne karcher - Karcher-apeks.pl

Urządzenia komunalne karcher

Urządzenia komunalne przeznaczone są do wykorzystywania w każdej gminie, firmie i instytucji, które świadczą usługi komunalne. Ich jakość musi być niezastąpiona, bowiem większość z nich niezbędna jest do pracy przez cały rok. Urządzenia komunalne ułatwiają egzystencję ludności, zamieszkującą określony obszar.

Firma Karcher, specjalizuje się w produkcji urządzeń komunalnych, które są nie tylko łatwe i przyjazne w obsłudze, ale również wielofunkcyjne. W ofercie znajdują się odkurzacze komunalne, zamiatarki uliczne samojezdne oraz nośniki narzędzi. Każdy oferowany sprzęt, idealnie sprawdzi się do codziennego używania na świeżym powietrzu, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Urządzenia komunalne Karcher, charakteryzują się profesjonalnym wykonaniem i wysoką skutecznością działania. Zastosowanie unikalnej technologii, pozwala na osiągnięcie zamierzonego efektu w bardzo krótkim czasie. Co więcej, łatwy montaż umożliwia wręcz nieograniczoną liczbę zastosowań.

Urządzenia komunalne Karcher, doskonale sprawdzą się na wąskich, parkowych alejkach, na placach miejskich, parkingach, drogach publicznych i na stadionach sportowych.

Urządzenia komunalne karcher

Przepraszamy za niedogodności.

brak produktów