SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Urządzenia komunalne karcher - Karcher-apeks.pl

Urządzenia komunalne karcher

Urządzenia komunalne przeznaczone są do wykorzystywania w każdej gminie, firmie i instytucji, które świadczą usługi komunalne. Ich jakość musi być niezastąpiona, bowiem większość z nich niezbędna jest do pracy przez cały rok. Urządzenia komunalne ułatwiają egzystencję ludności, zamieszkującą określony obszar.

Firma Karcher, specjalizuje się w produkcji urządzeń komunalnych, które są nie tylko łatwe i przyjazne w obsłudze, ale również wielofunkcyjne. W ofercie znajdują się odkurzacze komunalne, zamiatarki uliczne samojezdne oraz nośniki narzędzi. Każdy oferowany sprzęt, idealnie sprawdzi się do codziennego używania na świeżym powietrzu, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Urządzenia komunalne Karcher, charakteryzują się profesjonalnym wykonaniem i wysoką skutecznością działania. Zastosowanie unikalnej technologii, pozwala na osiągnięcie zamierzonego efektu w bardzo krótkim czasie. Co więcej, łatwy montaż umożliwia wręcz nieograniczoną liczbę zastosowań.

Urządzenia komunalne Karcher, doskonale sprawdzą się na wąskich, parkowych alejkach, na placach miejskich, parkingach, drogach publicznych i na stadionach sportowych.

Urządzenia komunalne karcher

Przepraszamy za niedogodności.

brak produktów