SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Szczotki i ssawki dla systemów czyszczących karcher - Karcher-apeks.pl

Szczotki i ssawki dla systemów czyszczących

Postaw na rozwiązania, które ułatwiają życie.

Akcesoria przeznaczone dla systemów czyszczących, muszą składać się z takich elementów, które pozwolą na ogromną precyzję podczas wykonywanych prac. Idealnie dopasowana ssawka do odkurzacza karcher nie tylko ułatwia, ale i przyspiesza pracę. Oprócz tego karcher szczotki zdecydowanie zwiększają komfort pracy.

Szczotki i ssawki dla systemów czyszczących

Przepraszamy za niedogodności.

brak produktów