Filtruj według

Cena

Cena

  • 508,00 zł - 1 490,00 zł

BR 40/10 C Adv

Recenzje: 0

BR 40/10, najbardziej ekonomiczna szorowarka w swojej klasie, to następca urządzenia BR 400. Szerokość robocza urządzenia to 400 mm. Szorowarka posiada 2 zbiorniki o pojemności 10 l każdy. Wersja Adv jest wyposażona w dodatkowe koła transportowe oraz regulację nacisku szczotek.

Cena 8 951,94 zł Cena podstawowa 10 058,94 zł
Więcej
W magazynie

SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 059,00 zł Cena podstawowa 4 254,57 zł
Więcej
W magazynie

HD 5/15 C

Recenzje: 0

Urządzenia z nowej linii HD kompakt dzięki zmniejszeniu wymiarów oraz wagi mogą pracować wszędzie tam gdzie konieczna jest wysoka mobilność i elastyczność.

Cena 3 001,20 zł Cena podstawowa 3 284,10 zł
Więcej
W magazynie

NT 30/1 Tact Te L

Recenzje: 0

Sprawdzony odkurzacz uniwersalny zaprojektowany na nowo z bardziej wydajnym i ciszej pracującym systemem Tact obsługiwanym za pomocą pokrętła. Nowy Tact posiada dwustopniową regulację intensywności oczyszczania filtra - Tact mini i Tact max.

Cena 2 275,50 zł Cena podstawowa 2 521,50 zł
Więcej
W magazynie

NT 22/1 Ap L

Recenzje: 0

Najnowszy profesjonalny odkurzacz uniwersalny do odkurzania na mokro/sucho. Charakteryzuje się niską wagą, zwartą konstrukcją, wysoką mobilnością i półautomatycznym oczyszczaniem filtra.

Cena 688,80 zł Cena podstawowa 728,16 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Zamiatarki domowe - Karcher-apeks.pl

Zamiatarki domowe

Zamiatarki domowe, to już od kilku lat nieoceniona pomoc i wsparcie w domowych porządkach. Pozwalają uzyskać doskonałe rezultaty, przy użyciu minimum wysiłku. Zamiatarki, sprawdzą się do uporządkowania niewielkich powierzchni. Szybko i sprawnie wyczyścisz nimi podjazd, chodnik lub taras wokół domu. Zamiatarki, posiadają wysokiej jakości szczotkę, umieszczoną w centralnym punkcie urządzenia, dzięki czemu skutecznie pozbędziesz się uciążliwych liści, kamyczków, czy też papierków. Umieszczenie szczotek bocznych, pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc, np. tych, które znajdują się przy krawężnikach.

Zamiatarki Karcher charakteryzują się doskonałą silą czyszczenia. Zbudowane za pomocą odpowiedniej konstrukcji sprawiają, że podczas sprzątania nie zbierają się dookoła tumany kurzu i pyłu. Zamiatarka jest dużo bardziej skutecznym rozwiązaniem niż tradycyjna miotła. Firma Karcher wzbogaciła je o własny zbiornik, który utrzymuje zebrane śmieci w jednym miejscu, aż do zakończenia sprzątania.

Zamiatarki od Karcher mogą być używane przez cały rok. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszych zamiatarek. Gwarantujemy, że każda z nich została wykonana z materiałów najwyższej jakości. Z pewnością sprawdzi się podczas wieloletniego użytkowania.

Zamiatarki domowe

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

S 4

Recenzje: 0

Zamiatarka S 4 może być wykorzystywana przez cały rok na mniejszych powierzchniach. Szybko oczyści alejki, podjazd czy patio. Urządzenie skutecznie zbiera liście, kapsle, papierki, żwir, piasek, itp. nie wzniecając kurzu. Posiada jedną szczotkę boczną i 20 l zbiornik na zanieczyszczenia.

Cena 509,00 zł
Więcej
W magazynie

S 4 Twin

Recenzje: 0

Zamiatarka S 4 Twin może być wykorzystywana przez cały rok na mniejszych powierzchniach. Szybko oczyści alejki, podjazd czy patio. Urządzenie skutecznie zbiera liście, kapsle, papierki, żwir, piasek, itp. nie wzniecając kurzu. Posiada dwie szczotki boczne i 20 l zbiornik na zanieczyszczenia.

Cena 639,00 zł
Więcej
W magazynie

S 6

Recenzje: 0

Zamiatarka S 6 może być wykorzystywana przez cały rok na większych powierzchniach. Szybko oczyści alejki, podjazd czy patio. Urządzenie skutecznie zbiera liście, kapsle, papierki, żwir, piasek, itp. nie wzniecając kurzu. Posiada 38 l zbiornik na zanieczyszczenia i jedną szczotkę boczną.

Cena 1 319,00 zł
Więcej
W magazynie

S 6 Twin

Recenzje: 0

Zamiatarka S 6 Twin może być wykorzystywana przez cały rok na większych powierzchniach. Szybko oczyści alejki, podjazd czy patio. Urządzenie skutecznie zbiera liście, kapsle, papierki, żwir, piasek, itp. nie wzniecając kurzu. Posiada 38 l zbiornik na zanieczyszczenia i dwie szczotki boczne.

Cena 1 489,00 zł
Więcej
W magazynie