Filtruj według

Cena

Cena

  • 850,00 zł - 1 890,00 zł

Zamiatarki domowe - Karcher-apeks.pl

Zamiatarki domowe

Zamiatarki domowe, to już od kilku lat nieoceniona pomoc i wsparcie w domowych porządkach. Pozwalają uzyskać doskonałe rezultaty, przy użyciu minimum wysiłku. Zamiatarki, sprawdzą się do uporządkowania niewielkich powierzchni. Szybko i sprawnie wyczyścisz nimi podjazd, chodnik lub taras wokół domu. Zamiatarki, posiadają wysokiej jakości szczotkę, umieszczoną w centralnym punkcie urządzenia, dzięki czemu skutecznie pozbędziesz się uciążliwych liści, kamyczków, czy też papierków. Umieszczenie szczotek bocznych, pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc, np. tych, które znajdują się przy krawężnikach.

Zamiatarki Karcher charakteryzują się doskonałą silą czyszczenia. Zbudowane za pomocą odpowiedniej konstrukcji sprawiają, że podczas sprzątania nie zbierają się dookoła tumany kurzu i pyłu. Zamiatarka jest dużo bardziej skutecznym rozwiązaniem niż tradycyjna miotła. Firma Karcher wzbogaciła je o własny zbiornik, który utrzymuje zebrane śmieci w jednym miejscu, aż do zakończenia sprzątania.

Zamiatarki od Karcher mogą być używane przez cały rok. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszych zamiatarek. Gwarantujemy, że każda z nich została wykonana z materiałów najwyższej jakości. Z pewnością sprawdzi się podczas wieloletniego użytkowania.

Zamiatarki domowe

Aktywne filtry

S 4 Twin

Zamiatarka S 4 Twin może być wykorzystywana przez cały rok na mniejszych powierzchniach. Szybko oczyści alejki, podjazd czy patio. Urządzenie skutecznie zbiera liście, kapsle, papierki, żwir, piasek, itp. nie wzniecając kurzu. Posiada dwie szczotki boczne i 20 l zbiornik na zanieczyszczenia.

Cena 850,00 zł
Więcej
W magazynie

S 6 Twin

Zamiatarka S 6 Twin może być wykorzystywana przez cały rok na większych powierzchniach. Szybko oczyści alejki, podjazd czy patio. Urządzenie skutecznie zbiera liście, kapsle, papierki, żwir, piasek, itp. nie wzniecając kurzu. Posiada 38 l zbiornik na zanieczyszczenia i dwie szczotki boczne.

Cena 1 890,00 zł
Więcej
W magazynie

Zamiatarka S 6

Zamiatarka S 6 może być wykorzystywana przez cały rok na większych powierzchniach. Szybko oczyści alejki, podjazd czy patio. Urządzenie skutecznie zbiera liście, kapsle, papierki, żwir, piasek, itp. nie wzniecając kurzu. Posiada 38 l zbiornik na zanieczyszczenia i jedną szczotkę boczną.

Cena 1 599,00 zł
Więcej
W magazynie