Pompa zanurzeniowa do brudnej wody - Karcher-apeks.pl

Pompa zanurzeniowa do brudnej wody

Pompy zanurzeniowe do wody brudnej, to urządzenia wykorzystywane najczęściej do zanurzenia w cieczy, która ma zostać wypompowana. W tym przypadku jest to woda brudna, szambo lub ścieki. Ten rodzaj pomp cieszy się popularnością, głównie wśród właścicieli domów jednorodzinnych, jak również wśród rolników. Zdarza się, że tym rodzajem pomp zainteresowani są właściciele firm budowlanych, którzy potrzebują profesjonalnego sprzętu do osuszania terenu, przeznaczonego pod inwestycję.

Pompy zanurzeniowe do brudnej wody, różnią się przede wszystkim odmiennymi parametrami. Decydując się na jej zakup warto zwrócić uwagę na maksymalną wydajność pompy, maksymalną wysokość podnoszenia, maksymalną średnicę zanieczyszczeń oraz moc silnika, a następnie wybrać tę, która najbardziej wpisuje się w nasze oczekiwania.

Marka Karcher oferuje bardzo profesjonalne pompy zanurzeniowe, przeznaczone do wody brudnej. Do wyboru są aż 4 rodzaje, dostępne w dużym przedziale cenowym po to, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Każda pompa wykonana jest z solidnych i trwałych materiałów, dlatego z pewnością sprawdzi się przez długie lata. Zachęcamy do zakupów w naszych sklepach.

Pompa zanurzeniowa do brudnej wody

Przepraszamy za niedogodności.

brak produktów