Filtruj według

Cena

Cena

  • 3 567,00 zł - 8 613,00 zł

SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Profesjonalny oczyszczacz powietrza Karcher - Karcher-apeks.pl

Profesjonalny oczyszczacz powietrza Karcher

Czyste powietrze jest niezbędne, abyśmy mogli w pełni cieszyć się zdrowiem, bez żadnych komplikacji. Niestety, nie zawsze mamy możliwość przebywania na świeżym powietrzu. Co więcej, bardzo często przebywamy w pomieszczeniach, w których brak odpowiedniej filtracji jest na porządku dziennym. Zbyt częste i zbyt długie przebywanie w zanieczyszczonym środowisku jest szkodliwe dla zdrowia. W związku z tym, w trosce o czyste powietrze, warto wyposażyć się w profesjonalny oczyszczacz powietrza karcher. Jego zadaniem jest prawidłowe filtrowanie powietrza w pomieszczeniu. Proces ten polega na zasysaniu powietrza, a następnie odfiltrowaniu z niego zanieczyszczeń.

Wysokie stężenie pyłów, odczuwalne jest najbardziej w okresie grzewczym. W tym czasie może dojść do chorób układu oddechowego i występowaniu reakcji alergicznych. Decydując się na profesjonalny oczyszczacz powietrza karcher, mamy możliwość filtracji powietrza w biurze lub w mieszkaniu. Marka Karcher oferuje kilka opcji, w tym m.in. oczyszczacz powietrza z laserowym czujnikiem pomiaru jakości, który pozwala kontrolować siłę wentylatora, tryb automatyczny i tryb nocny.

Aby wybrany oczyszczacz powietrza spełniał swoje funkcje, musi być przystosowany do pomieszczenia o konkretnej wielkości.

Profesjonalny oczyszczacz powietrza Karcher

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

AF 100

Recenzje: 0

Najnowszy oczyszczacz powietrza z laserowym czujnikiem pomiaru jakości powietrza. W zależności od potrzeb może pracować z jednym z pięciu dostępnych filtrów. Przeznaczony do pomieszczeń o wielkości do 100 m².

Cena 3 567,00 zł
Więcej
W magazynie

AFG 100

Recenzje: 0

Oczyszczacz powietrza gwarantuje dobrą jakość powietrza w pomieszczeniach do 60 m². Oczyszcza powietrze za pomocą plazmy i dodatkowego trójstopniowego systemu filtracji skutecznie usuwając kurz, zapachy, pył zawieszony oraz alergeny.

Cena 8 612,46 zł
Więcej
W magazynie