Filtruj według

Cena

Cena

  • 4 182,00 zł - 9 412,00 zł

Profesjonalny oczyszczacz powietrza Karcher - Karcher-apeks.pl

Profesjonalny oczyszczacz powietrza Karcher

Czyste powietrze jest niezbędne, abyśmy mogli w pełni cieszyć się zdrowiem, bez żadnych komplikacji. Niestety, nie zawsze mamy możliwość przebywania na świeżym powietrzu. Co więcej, bardzo często przebywamy w pomieszczeniach, w których brak odpowiedniej filtracji jest na porządku dziennym. Zbyt częste i zbyt długie przebywanie w zanieczyszczonym środowisku jest szkodliwe dla zdrowia. W związku z tym, w trosce o czyste powietrze, warto wyposażyć się w profesjonalny oczyszczacz powietrza karcher. Jego zadaniem jest prawidłowe filtrowanie powietrza w pomieszczeniu. Proces ten polega na zasysaniu powietrza, a następnie odfiltrowaniu z niego zanieczyszczeń.

Wysokie stężenie pyłów, odczuwalne jest najbardziej w okresie grzewczym. W tym czasie może dojść do chorób układu oddechowego i występowaniu reakcji alergicznych. Decydując się na profesjonalny oczyszczacz powietrza karcher, mamy możliwość filtracji powietrza w biurze lub w mieszkaniu. Marka Karcher oferuje kilka opcji, w tym m.in. oczyszczacz powietrza z laserowym czujnikiem pomiaru jakości, który pozwala kontrolować siłę wentylatora, tryb automatyczny i tryb nocny.

Aby wybrany oczyszczacz powietrza spełniał swoje funkcje, musi być przystosowany do pomieszczenia o konkretnej wielkości.

Profesjonalny oczyszczacz powietrza Karcher

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

AF 100

Recenzje: 0

Najnowszy oczyszczacz powietrza z laserowym czujnikiem pomiaru jakości powietrza. W zależności od potrzeb może pracować z jednym z pięciu dostępnych filtrów. Przeznaczony do pomieszczeń o wielkości do 100 m².

Cena 4 182,00 zł
Więcej
W magazynie

AFG 100

Recenzje: 0

Oczyszczacz powietrza gwarantuje dobrą jakość powietrza w pomieszczeniach do 60 m². Oczyszcza powietrze za pomocą plazmy i dodatkowego trójstopniowego systemu filtracji skutecznie usuwając kurz, zapachy, pył zawieszony oraz alergeny.

Cena 9 411,96 zł
Więcej
W magazynie