SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Automaty do czyszczenia wykładzin karcher - Karcher-apeks.pl

Automaty do czyszczenia wykładzin karcher

Każda powierzchnia, a już zwłaszcza ta o większych rozmiarach, jeśli została wyłożona wykładziną, wymaga specjalistycznego sprzętu, który pozwoli zadbać o jej czystość. Wykładziny najczęściej znajdują się w hotelach, pensjonatach, lotniskach i sala bankietowych, a co za tym idzie wymagają regularnego czyszczenia. W celu utrzymania ich nieskazitelnego wyglądu, z pewnością sprawdzą się automaty do czyszczenia wykładzin karcher.

Ich głównym zadaniem jest odpowiednie wnikanie w głąb wykładziny, w celu pozbycia się wszelkich zanieczyszczeń, w tym kurzu, pyłu, okruchów, roztoczy i bakterii. Aby automat poradził sobie z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami, musi posiadać odpowiednią siłę ssącą. Marka Karcher oferuje profesjonalne automaty, które charakteryzują się trwałą konstrukcją, a co więcej są bardzo proste w obsłudze. Mogą być stosowane do czyszczenia zasadniczego, dzięki wykorzystywaniu metody ekstrakcji, która polega ma spryskiwaniu i odsysaniu.

Automaty do czyszczenia wykładzin karcher sprawdzą się na powierzchniach o rozmiarach mieszczących się w przedziale 200-800 m². Są bardzo wygodne w użyciu, a jednocześnie niesamowicie funkcjonalne, dzięki czemu cieszą się dużym zainteresowaniem.

Automaty do czyszczenia wykładzin karcher

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

BRC 30/15 C

Recenzje: 0

Urządzenie do czyszczenia zasadniczego. Wykorzystuje metodę ekstrakcji (spryskiwanie z odsysaniem). Dobrze sprawdza się na średnich powierzchniach (od 200 do 800 m²) wykładzin dywanowych.

Cena 12 177,00 zł
Więcej
W magazynie