HDS 10/20-4 M

Recenzje: 0

Klasa średnia to urządzenia wysokociśnieniowe przeznaczone do usuwania szczególnie uciążliwych zabrudzeń i pracy w trudnych warunkach. Cena brutto z ostatnich 30 dni: 19 890,00zł DOSTĘPNE: 2szt. ostatnie

Cena 18 990,01 zł Cena podstawowa 19 890,00 zł
Więcej
W magazynie

PGG 3/1

Recenzje: 0

Generator prądu dostarcza jednofazowe i trójfazowe zasilanie przez bardzo długi okres czasu – nawet do 12 godzin (przy pełnym obciążeniu do 6,5 godziny). Jest wyposażony w silnik benzynowy spełniający normy emisji spalin EU STAGE V.  DOSTĘPNE 7szt. Cena brutto z ostatnich 30 dni: 3690,00zł

Cena 2 990,00 zł Cena podstawowa 3 690,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Automaty do czyszczenia wykładzin karcher - Karcher-apeks.pl

Automaty do czyszczenia wykładzin karcher

Każda powierzchnia, a już zwłaszcza ta o większych rozmiarach, jeśli została wyłożona wykładziną, wymaga specjalistycznego sprzętu, który pozwoli zadbać o jej czystość. Wykładziny najczęściej znajdują się w hotelach, pensjonatach, lotniskach i sala bankietowych, a co za tym idzie wymagają regularnego czyszczenia. W celu utrzymania ich nieskazitelnego wyglądu, z pewnością sprawdzą się automaty do czyszczenia wykładzin karcher.

Ich głównym zadaniem jest odpowiednie wnikanie w głąb wykładziny, w celu pozbycia się wszelkich zanieczyszczeń, w tym kurzu, pyłu, okruchów, roztoczy i bakterii. Aby automat poradził sobie z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami, musi posiadać odpowiednią siłę ssącą. Marka Karcher oferuje profesjonalne automaty, które charakteryzują się trwałą konstrukcją, a co więcej są bardzo proste w obsłudze. Mogą być stosowane do czyszczenia zasadniczego, dzięki wykorzystywaniu metody ekstrakcji, która polega ma spryskiwaniu i odsysaniu.

Automaty do czyszczenia wykładzin karcher sprawdzą się na powierzchniach o rozmiarach mieszczących się w przedziale 200-800 m². Są bardzo wygodne w użyciu, a jednocześnie niesamowicie funkcjonalne, dzięki czemu cieszą się dużym zainteresowaniem.

Automaty do czyszczenia wykładzin karcher

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

BRC 30/15 C

Recenzje: 0

Urządzenie do czyszczenia zasadniczego. Wykorzystuje metodę ekstrakcji (spryskiwanie z odsysaniem). Dobrze sprawdza się na średnich powierzchniach (od 200 do 800 m²) wykładzin dywanowych.

Cena 14 637,00 zł
Więcej
W magazynie