Chemia do urządzeń ciśnieniowych karcher - Karcher-apeks.pl

Chemia do urządzeń ciśnieniowych

Chemia do urządzeń ciśnieniowych

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji

Aktywne filtry

RM 101 ASF Kwas w koncentracie

Recenzje: 0

Do szybkiego usuwania osadów wapna, na bazie kwasu solnego. Z łatwością rozpuszcza utwardzone resztki wapnia i środków czyszczących oraz zapewnia trwałą ochronę antykorozyjną.

Cena 188,81 zł
Więcej
W magazynie

RM 110 ASF Pielęgnacja systemu

Recenzje: 0

Preparat eksploatacyjny do urządzeń HDS zapobiegający osadzaniu się kamienia w wężownicach grzewczych i pompach oraz korozji. Niweluje skutki podawania zbyt twardej bądź zbyt miękkiej wody.

Cena 219,56 zł
Więcej
W magazynie

RM 25 ASF Aktywny środek w koncentracie, kwaśny

Recenzje: 0

Przeznaczony do wysokociśnieniowego mycia zasadniczego w pomieszczeniach sanitarnych. Usuwa osady i złogi z wapnia, rdzy, kamienia piwnego i mlecznego, oraz tłuszczu i białek. Bardzo dobrze sprawdza się w myciu wnętrz zbiorników w branży spożywczej. 10 L

Cena 251,54 zł
Więcej
W magazynie

RM 43 Żel do czyszczenia fasad

Recenzje: 0

Skuteczny środek do czyszczenia elewacji o unikalnej formule żelowej. Usuwa zanieczyszczenia z sadzy, oleju, smaru i zabrudzenia emisyjne. Nadaje sie do elewacji z kamienia, tynku dekoracyjnego, tworzywa sztucznego, drewna, szkła i aluminium.

Cena 575,03 zł
Więcej
W magazynie

RM 48 ASF Płynny środek do fosfatowania

Recenzje: 0

Odtłuszczanie i fosfatowanie powierzchni w jednym cyklu roboczym. Zapewnia czasową ochronę antykorozyjną. Przygotowuje podkład o właściwej przyczepności pod lakier. W procesie obróbki materiału wytwarzane są barwy od szarych do niebieskich.

Cena 449,57 zł
Więcej
W magazynie