SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Szorowarka samojezdna Karcher professional | Karcher-apeks.pl

Szorowarki Karcher z fotelem dla operatora

Zgromadzone w tej kategorii szorowarki samojezdne to urządzenia funkcjonalne, które gwarantują łatwość utrzymania perfekcyjnej czystości w wymagających przestrzeniach przemysłowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami poszczególnych szorowarek Karcher do podłóg, które są wyjątkowo solidnie skonstruowane i wyposażone w wiele innowacyjnych funkcji stanowiących o efektywności i bezpieczeństwie użytkownika.

Szorowarka Karcher Professional – wygoda i łatwość sterowania

Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja szorowarek do podłóg Karcher umożliwia wygodne i praktyczne sterowanie urządzeniem. Dzięki temu dotarcie nawet do węższych korytarzy czy przejść pomiędzy magazynowymi regałami staje się możliwe. Łatwe sterowanie to zasługa także czytelnego panelu sterowania, który został zaprojektowany z myślą o wygodzie pracownika, a więc i o jego wyższej efektywności. Szorowarki automatyczne wyróżniają się ergonomiczną budową, ergonomicznym rozmieszczeniem wszelkich elementów wyposażenia i obecnością funkcjonalnego fotela dla prowadzącego urządzenie.

Warto podkreślić także skuteczność mechanizmów czyszczących, które odpowiadają za mycie powierzchni, zbierając wszelkie zabrudzenia i ścierając plamy. O bezpieczeństwo podłóg można zadbać poprzez dostosowanie programu i prędkości obrotowej do specyfiki czyszczonego podłoża. O jakości każdej szorowarki do czyszczenia świadczą m.in. nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak np. funkcja wstępnego zamiatania czy mechanizm ułatwiający oszczędne dozowanie środka czyszczącego.

Wydajne szorowarki do czyszczenia

O funkcjonalności każdej dostępnej w sprzedaży szorowarki do czyszczenia przesądza też możliwość transfiguracji akcesoriów i poszczególnych podzespołów. Dzięki zmianie modyfikowalnych części czy wymianie szczotki urządzenie staje się niezwykle praktyczne i gwarantuje komfortową oraz efektywną pracę. Dopasowanie specyfikacji sprzętu do bieżących potrzeb to jego ogromna zaleta.

Szorowarki automatyczne zapewniają doskonałą wygodę pracy również dzięki pojemnej baterii i optymalnie skonstruowanemu zbiornikowi wody, który umożliwia płynne działanie bez zbędnych przerw. Nadzwyczajną wytrzymałość i solidność gwarantują z kolei trwałe komponenty i najnowsze rozwiązania technologiczne. Podzespoły zostały wykonane przez profesjonalistów z najtrwalszych i odpowiednio dobranych materiałów. Dzięki temu masz pewność, że wybrana szorowarka samojezdna posłuży Ci wiele lat, zdecydowanie ułatwiając utrzymanie czystości w przestrzeniach o charakterze przemysłowym czy magazynowym.

Szorowarki Karcher z fotelem dla operatora

Przepraszamy za niedogodności.

brak produktów