SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
wycinak do chwastow

Wycinak do chwastów

Prace ogrodowe, bardzo często wiążą się z koniecznością przyjmowania bardzo niewygodnych pozycji, co skutkuje bólem pleców i kolan. Ból ten może nasilać się w zależności od częstotliwości wykonywanych porządków. To, z czym musi walczyć w zasadzie każdy ogrodnik, to chwasty, które notorycznie zalewają grządki, trawniki, a nawet chodniki. W tym celu warto wyposażyć się w profesjonalne narzędzia do usuwania chwastów. Jednym z takich narzędzi jest wycinak do chwastów, który doskonale sprawdza się w walce z usuwaniem chwastów, trawy i mchu, znajdujących się na chodnikach, podjazdach, schodach i innych nawierzchni. Mechanizm działania tego urządzenia jest bardzo prosty. Co więcej te, które oferuje marka Karcher są bezprzewodowe i elektryczne, dzięki czemu zdecydowanie usprawniają pracę. Wycinak do chwastów od Karcher posiada długi uchwyt, dzięki czemu wszelkie prace z łatwością wykonasz na stojąco, nie obciążając przy tym kręgosłupa. Tego rodzaju narzędzia do usuwania chwastów, sprawdzają się do bardzo różnorodnej roślinności, co dodatkowo potęguje ich wyjątkowość. Ponadto, korzystanie z takiego wycinaka nie wymaga ingerencji rąk, ponieważ pozbywa się chwastów za pomocą wyrzutni.

Wycinak do chwastów

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

WRE 18-55 Battery Set

Recenzje: 0

Bezprzewodowy, elektryczny wycinak WRE 4 umożliwia bardzo sprawne usuwanie chwastów, trawy i mchu z chodników, podjazdów, schodów i innych kamiennych czy betonowych powierzchni wokół domu i w ogrodzie. W zestawie z baterią litowo-jonową i ładowarką.

Cena 1 122,01 zł
Więcej
W magazynie