Filtruj według

Cena

Cena

  • 40 098,00 zł - 65 895,00 zł

HDS 10/20-4 M

Recenzje: 0

Klasa średnia to urządzenia wysokociśnieniowe przeznaczone do usuwania szczególnie uciążliwych zabrudzeń i pracy w trudnych warunkach. Cena brutto z ostatnich 30 dni: 19 890,00zł DOSTĘPNE: 2szt. ostatnie

Cena 18 990,01 zł Cena podstawowa 19 890,00 zł
Więcej
W magazynie

PGG 3/1

Recenzje: 0

Generator prądu dostarcza jednofazowe i trójfazowe zasilanie przez bardzo długi okres czasu – nawet do 12 godzin (przy pełnym obciążeniu do 6,5 godziny). Jest wyposażony w silnik benzynowy spełniający normy emisji spalin EU STAGE V.  DOSTĘPNE 7szt. Cena brutto z ostatnich 30 dni: 3690,00zł

Cena 2 990,00 zł Cena podstawowa 3 690,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Stacjonarne myjki ciśnieniowe karcher - Karcher-apeks.pl

Stacjonarne myjki ciśnieniowe

Stacjonarne myjki ciśnieniowe, niewątpliwie stanowią alternatywę dla mobilnych urządzeń. Pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów w przypadku jednego lub kilku punktów odbioru. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, od poszczególnych, małych jednostek indywidualnych aż po ogromne przedsiębiorstwa przemysłowe. Jednostki stacjonarne mają szeroką gamę zalet, które przekładają się na różnorodność zastosowań. Mogą być instalowane w dowolnie wybranym miejscu bez żadnych przeszkód. Stacjonarne myjki ciśnieniowe karcher nie wymagają regulacji. Dodatkowo, redukują ryzyko wystąpienia błędu do minimum, a ponadto ograniczają konieczność przeprowadzania szkoleń wśród pracowników.

Marka Karcher dysponuje różnymi rodzajami w zakresie myjek stacjonarnych. Niemniej jednak każda z nich doskonale spełnia swoje funkcje, dając tym samym nieocenioną pomoc. Umiejętne podłączenie niezbędnego węża, lancy lub jakiegokolwiek innego akcesorium, pozwala na automatyczne użycie posiadanego sprzętu, bez konieczności przestawiania z jedno miejsca w drugie. Stacjonarne myjki ciśnieniowe skracają czas pracy do minimum, tworząc tym samym ogromną moc, niezbędną do pracy.

Stacjonarne myjki ciśnieniowe

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

HDS 12/14-4 ST Gas

Recenzje: 0

Stacjonarne urządzenie wysokociśnieniowe z trójfazowym silnikiem. Do podgrzewania wody używany jest gaz ziemny. Zintegrowany system redukcji ciśnienia, 3-tłokowa pompa osiowa z tulejami ceramicznymi. Redukcja pulsacji po stronie wysokiego ciśnienia - SDS.

Cena 65 894,79 zł
Więcej
W magazynie