HDS 10/20-4 M

Recenzje: 0

Klasa średnia to urządzenia wysokociśnieniowe przeznaczone do usuwania szczególnie uciążliwych zabrudzeń i pracy w trudnych warunkach. Cena brutto z ostatnich 30 dni: 19 890,00zł DOSTĘPNE: 2szt. ostatnie

Cena 18 990,01 zł Cena podstawowa 19 890,00 zł
Więcej
W magazynie

PGG 3/1

Recenzje: 0

Generator prądu dostarcza jednofazowe i trójfazowe zasilanie przez bardzo długi okres czasu – nawet do 12 godzin (przy pełnym obciążeniu do 6,5 godziny). Jest wyposażony w silnik benzynowy spełniający normy emisji spalin EU STAGE V.  DOSTĘPNE 7szt. Cena brutto z ostatnich 30 dni: 3690,00zł

Cena 2 990,00 zł Cena podstawowa 3 690,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Odkurzacze do liści

Odkurzacze do liści najczęściej znajdują się na wyposażeniu firm sprzątających, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby używać takiego sprzętu samemu, w swoim ogrodzie.

Mocny odkurzacz ogrodowy akumulatorowy to sprzęt, który bardzo ułatwia pracę przy sprzątaniu terenu, a to często robota na wiele godzin. Grabienie i pakowanie w worki, szczególnie przy dużej przestrzeni jest męczące i uciążliwe. Odkurzacz do liści na akumulator pozwala na wygodne sprzątanie nawet mokrych odpadów, a porządkowani ogrodu z suchych liści czy gałęzi sprawdzi się także funkcja, która zmienia odkurzacz ogrodowy  w dmuchawę.

Odkurzacze ogrodowe doskonale radzą sobie zarówno w warunkach przydomowych jak i w sprzątaniu większych przestrzeni, dzięki zastosowaniu mniej awaryjnego silnika bezszczotkowego, a funkcja rozdrabniania odpadów pozwoli na rzadsze opróżnianie worka. Odkurzacz akumulatorowy do liści może być zasilany baterią 2,5 lub 5,0 Ah, a ergonomiczny uchwyt i dodatkowe rolki prowadzące oraz pasek na ramię poprawia komfort użytkowania. Odkurzacz ogrodowy do liści oprócz wygody daje także satysfakcję z dobrze i szybko wykonanej pracy.

Odkurzacze do liści

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry