Odkurzacze do liści

Odkurzacze do liści

Odkurzacze do liści najczęściej znajdują się na wyposażeniu firm sprzątających, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby używać takiego sprzętu samemu, w swoim ogrodzie.

Mocny odkurzacz ogrodowy akumulatorowy to sprzęt, który bardzo ułatwia pracę przy sprzątaniu terenu, a to często robota na wiele godzin. Grabienie i pakowanie w worki, szczególnie przy dużej przestrzeni jest męczące i uciążliwe. Odkurzacz do liści na akumulator pozwala na wygodne sprzątanie nawet mokrych odpadów, a porządkowani ogrodu z suchych liści czy gałęzi sprawdzi się także funkcja, która zmienia odkurzacz ogrodowy  w dmuchawę.

Odkurzacze ogrodowe doskonale radzą sobie zarówno w warunkach przydomowych jak i w sprzątaniu większych przestrzeni, dzięki zastosowaniu mniej awaryjnego silnika bezszczotkowego, a funkcja rozdrabniania odpadów pozwoli na rzadsze opróżnianie worka. Odkurzacz akumulatorowy do liści może być zasilany baterią 2,5 lub 5,0 Ah, a ergonomiczny uchwyt i dodatkowe rolki prowadzące oraz pasek na ramię poprawia komfort użytkowania. Odkurzacz ogrodowy do liści oprócz wygody daje także satysfakcję z dobrze i szybko wykonanej pracy.

Odkurzacze do liści

Aktywne filtry