Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 349,00 zł - 1 799,00 zł

Pompa ogrodowa do wody Karcher - Karcher-apeks.pl

Pompy ogrodowe Karcher

Pompy ogrodowe, to urządzenia, które pozwalają na maksymalne usprawnienie prac w przydomowym ogródku lub na działce. Dzięki nowoczesnym technologiom, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zadbać o piękne miejsce do naszego odpoczynku. Pompy ogrodowe, to wielofunkcyjne urządzenia, które obecnie mają naprawdę wiele zastosowań. W zależności od rodzaju pompy, mogą służyć wpompowaniu lub wypompowywaniu wody, nawadnianiu oraz wzmacnianiu ciśnienia.

Pompy ogrodowe Karcher sprawdzą się wtedy, gdy chcemy skorzystać z wody, która znajduje się w studni. Jest idealna także do magazynowania deszczówki, którą następnie możemy wykorzystać do podlewania. Zanim zdecydujemy się na zakup, warto sprawdzić jej siłę wyrzucania wody, aby nie okazało się, że jest niewystarczająca.

Marka Karcher oferuje pompy ogrodowe do wody, które są doskonałym przekaźnikiem wody, także w przypadku chęci zasilania różnorodnych punktów odbioru w domu i ogrodzie. Wykonane z solidnych materiałów, sprawdzą się na długie lata. Do wyboru jest kilka różnorodnych pomp, w zależności od potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy do zakupów online lub w sklepach stacjonarnych. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku problemów z wyborem.

Pompy ogrodowe Karcher

Aktywne filtry

BP 1 Barrel-Set

Pompa przeznaczona do zasysania wody z beczek i tłoczenia jej poprzez wąż do akcesoriów służących nawadnianiu. To wygodna alternatywa wobec tradycyjnego czerpania wody za pomocą konewki.

Cena 582,91 zł
Więcej
W magazynie

BP 2 Cistern

Pompa głębinowa Kärcher przeznaczona jest do pompowania wody ze studni głębinowych i zbiorników/cystern na deszczówkę.

Cena 1 178,09 zł
Więcej
W magazynie

BP 5 Home & Garden

Automatyczna pompa Home & Garden doskonale sprawdza się zarówno w nawadnianiu ogrodów jak i zasilaniu domowych pralek czy toalet wodą z alternatywnych źródeł.

Cena 1 699,00 zł
Więcej
W magazynie

BP 7 Home & Garden

Automatyczna pompa Home & Garden doskonale sprawdza się zarówno w nawadnianiu ogrodów jak i zasilaniu domowych pralek czy toalet wodą z alternatywnych źródeł

Cena 1 799,00 zł
Więcej
W magazynie