Dmuchawa do osuszania

Dmuchawa do osuszania

Dmuchawa do osuszania

Dmuchawa do osuszania marki Karcher to innowacyjność i najwyższa jakość dostarczanych rozwiązań. W naszym sklepie znajdziesz także dmuchawy, z którymi szybko i sprawnie osuszysz wilgotne pomieszczenia. Dzięki ergonomicznym projektom naszych dmuchaw proces osuszania staje się jeszcze bardziej efektywny i prostszy. Pozbądź się problemu wilgoci w Twojej przestrzeni z efektywną dmuchawą Karcher!

Uwolnij się od wilgoci

Dzięki tym urządzeniom szybko osuszysz pomieszczenia, a także elementy dekoracyjne wystroju wnętrz, takie jak dywany, czy wykładziny po myciu ekstrakcyjnym. Jeżeli zmagasz się z zalanymi, czy wilgotnymi wnętrzami, ten typ urządzenia także z pewnością Ci się przyda. To idealny przepis na to, aby błyskawicznie doprowadzić dywan do poprzedniego stanu, w którym był suchy.

Zbudowaliśmy przewagę

Tym, co wyróżnia profesjonalne dmuchawy do osuszania, jest ich mniejszy rozmiar względem standardowych dmuchaw. Nie zajmują one dużej ilości miejsca, a także mogą pochwalić się cichszą pracą, dzięki stłumionym poziomem emisji hałasu. Właśnie to podkreśla różnice naszego urządzenia i pozycjonuje je jako najskuteczniejsze, a przy tym najbardziej ergonomiczne w użytku. Cenimy sobie prostotę, stawiając równocześnie na odpowiednią funkcjonalność urządzeń.

Profesjonalnie czyli nasza dmuchawa

Postaw na skuteczność i zdecydowane działanie z dmuchawą do osuszania. Spraw, by proces mycia zawsze kończył się odpowiednim osuszaniem. Efekt pracy z naszą dmuchawą do osuszania będzie zniewalający. Twoja przestrzeń ponownie stanie się sucha, na stałe eliminując uciążliwą wilgoć. Oprócz efektów w postaci czystości pozbędziesz się problemów z nawracającą wilgocią. Dmuchawa do osuszania to dla Ciebie gwarancja najwyższego komfortu Twojego wnętrza!

Dmuchawa do osuszania

Aktywne filtry

Dmuchawa AB 20 Ec

Wysoce skuteczna dmuchawa, wyposażona w wytrzymały silnik bezszczotkowy. Generuje tylko 67 dB(A) co przekłada się na szczególnie niski poziom emitowanego hałasu.

Cena 2 767,00 zł
Więcej
W magazynie