Filtruj według

Cena

Cena

  • 4 999,00 zł - 23 739,00 zł

Odkurzacz parowy profesjonalny - Karcher-apeks.pl

Odkurzacz parowy profesjonalny

Odkurzacz parowy profesjonalny to zaawansowane urządzenie wykorzystujące moc pary wodnej do czyszczenia, odświeżania i dezynfekcji najróżniejszych miejsc. Najważniejszą cechą odróżniającą te urządzenia od innych typów odkurzaczy jest umiejętność oczyszczania sprzątanego miejsca tudzież przedmiotu bez używania jakichkolwiek środków chemicznych. Dzięki temu rozwiązaniu oprócz nieskalanej czystości mają też pozytywny wpływ na środowisko. Dodatkową cechą działającą na ich korzyść jest też skuteczność używanej pary wodnej w zwalczaniu wszelkich drobnoustrojów. Dzięki wysokociśnieniowej parze wodnej odkurzacz parowy profesjonalny są w stanie wyeliminować 99.9% wszystkich patogenów obecnych w czyszczonym miejscu.

Budowa i sposób działania

Podstawowym elementem tego urządzenia jest jego zbiornik na wodę. Podczas pracy wydziela on parę wodną, która zaaplikowana pod ciśnieniem zmiękcza nawet najtwardszy brud, pozwalając na jego usunięcie. Natomiast za sprawą obecnej funkcji ssącej kałuże po zakończeniu sprzątania są zjawiskiem praktycznie niespotykanym. Istotnymi parametrami, którymi dobrze jest się kierować podczas zakupu możliwie jak najlepszego modelu są: pojemność zbiornika na wodę, długość przewodu, moc, ciśnienie, dodatkowe końcówki pozwalające na lepsze oczyszczanie specyficznych materiałów czy marka.

Odkurzacz parowy profesjonalny - zastosowanie

Odkurzacz parowy profesjonalny sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dokładne wyczyszczenie powierzchni łącznie z zakamarkami i szczelinami, w których mogą bytować zagrażające zdrowiu mikroorganizmy. Może być używany do czyszczenia podłóg, dywanów, fug, płytek, okien, luster, mebli tapicerowanych i wielu, wielu innych. Tego typu jednostki mają wielkie pole do popisu w przypadku sprzętu, którego nie można wystawiać na długotrwałe działanie wody, i w związku z tym wymagającego nieco innego podejścia.

Z racji możliwości dezynfekcyjnych zapewnianych urządzenia te mogą być one dobrym rozwiązaniem dla alergików, astmatyków czy innych użytkowników ceniących sobie czystość i sterylność. Pomimo wykorzystywania pary jako głównego środka czyszczącego, odkurzacze parowe cechuje też dużo niższe zużycie wody w porównaniu do innych, tradycyjnych modeli. Obniżeniu ulegają też koszty związane z codziennym użytkowaniem.

Nasza oferta

Odkurzacz parowy profesjonalny Karcher wyróżnia się na tle innych modeli nie tylko swoją efektywnością, ale też wytrzymałością i solidną, stabilną konstrukcją. Dzięki tym cechom jest zawsze gotowy do pracy w wymagających warunkach, gwarantując przy tym niezawodność i długotrwałe rezultaty. Oferujemy modele o rozmaitych parametrach i funkcjach, a wszystko po to, aby każdy był w stanie znaleźć narzędzie adekwatne do swoich potrzeb i wymagań.

Korzystając z tego typu odkurzacza masz niemal stuprocentową pewność, że korzystasz z produktu renomowanej firmy, specjalizującej się w produkcji wysokojakościowych narzędzi ułatwiających sprzątanie wszelkich zakątków. Nasze odkurzacze cechuje doskonała jakość wykonania i trwałość, dzięki czemu odpowiednio eksploatowane na pewno starczą na długie lata.

Odkurzacz parowy profesjonalny

Aktywne filtry

SG 4/4

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste. PRODUKT POD ZAMÓWIENIE

Cena 4 999,00 zł
Więcej
W magazynie

SGV 6/5

Odkurzacz parowy to całkowicie nowe urządzenie, które łączy w sobie funkcje parownicy z odkurzaczem na sucho/mokro, dzięki czemu czyści i odsysa w jednym przejściu roboczym. PRODUKT POD ZAMÓWIENIE

Cena 19 680,00 zł
Więcej
W magazynie

SGV 8/5

Odkurzacz parowy to całkowicie nowe urządzenie, które łączy w sobie funkcje parownicy z odkurzaczem na sucho/mokro, dzięki czemu czyści i odsysa w jednym przejściu roboczym. PRODUKT POD ZAMÓWIENIE

Cena 23 739,00 zł
Więcej
W magazynie