Zamiatarki ręczne z trakcją karcher - Karcher-apeks.pl

Zamiatarki ręczne z trakcją

Zamiatarki ręczne z odsysaniem są doskonałe do różnego rodzaju obiektów handlowych, a także do przemysłu. Dostępne zarówno z mocnym silnikiem spalinowym do czyszczenia na zewnątrz, lub z bardzo cichym napędem do wnętrz obiektów, gdzie dzięki napędowi trakcji można w łatwy, bezwysiłkowy i w przyjemny sposób czyścić zabrudzony obszar.

Zamiatarki ręczne z trakcją

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

KM 75/40 W Bp

Recenzje: 0

Wyjątkowo zwrotna zamiatarka z trakcją jezdną i odsysaniem pyłu przeznaczona do utrzymania w czystości małych i średnich powierzchni. Zasilana bateryjnie.Cena nie uwzględnia baterii oraz prostownika.

Cena 15 204,03 zł
Więcej
W magazynie

KM 75/40 W P

Recenzje: 0

Wyjątkowo zwrotna zamiatarka z trakcją jezdną i odsysaniem pyłu przeznaczona do utrzymania w czystości małych i średnich powierzchni. Zasilana spalinowo.

Cena 16 418,04 zł
Więcej
W magazynie

KM 80 W G

Recenzje: 0

Całoroczne urządzenie wielofunkcyjne wyposażone w walcową szczotę czołową, trakcję jezdną i mocny, benzynowy silnik Honda.

Cena 13 469,73 zł
Więcej
W magazynie

KM 85/50 W Bp

Recenzje: 0

Największa zamiatarka wśród modeli prowadzonych ręcznie. Gwarantuje wysoką wydajność na powierzchniach średniej wielkości. Zasilana bateryjnie. Cena nie uwzględnia baterii oraz prostownika.

Cena 22 950,57 zł
Więcej
W magazynie

KM 85/50 W P

Recenzje: 0

Największa zamiatarka wśród modeli prowadzonych ręcznie. Gwarantuje wysoką wydajność na powierzchniach średniej wielkości. Zasilana spalinowo (benzyna).

Cena 22 950,57 zł
Więcej
W magazynie