Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 279,00 zł - 1 560,00 zł

Odkurzacze jednofunkcyjne karcher

Odkurzacze jednofunkcyjne karcher

Odkurzacz, to niewątpliwie jeden z bardziej przydatnych sprzętów w gospodarstwie domowym. Jego funkcjonalność pozwala w szybki sposób uporać się z brudem i kurzem. Różnorodność dostępnych odkurzaczy sprawia, że na rynku pojawia się coraz więcej możliwości z ich wykorzystaniem. Wśród tych, sygnowanych logo Karcher znajdują się odkurzacze workowe i bezworkowe, a także odkurzacze z filtrem wodnym. Każdy z nich doskonale spełnia posiadane funkcje, dlatego cieszą się pozytywną opinią na rynku.

Odkurzacze karcher charakteryzuje przede wszystkim niesamowicie wysoka jakość. Powstają z profesjonalnych materiałów i z użyciem nowoczesnych technologii. To właśnie dzięki temu są świetnym rozwiązaniem na lata. Ponadto, mogą być wykorzystywane także do czyszczenia powierzchni w biurowcach, hotelach i innych ośrodkach wypoczynkowych. Duża moc i wyjątkowa siła ssania, to najważniejsze elementy, które przemawiają na ich korzyść również na dużych metrażach. W naszej ofercie dostępnych jest kilka, równie wartościowych rodzajów odkurzaczy. Każdy z nich jest idealny i na miarę współczesnych potrzeb. Wybór zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Zachęcamy do zapoznania się z całą oferta odkurzaczy karcher.

Odkurzacze jednofunkcyjne karcher

Aktywne filtry

DS 6

Odkurzacz z filtrem wodnym to najwyższy poziom czystości powietrza po przejściu przez urządzenie na wylocie co jest polecane osobom cierpiącym na alergię, oraz właścicielom zwierząt domowych.

Cena 1 560,00 zł
Więcej
W magazynie

VC 2

Bardzo wygodny w użyciu odkurzacz o niewielkich, kompaktowych wymiarach. Doskonale sprawdza się w codziennym czyszczeniu. Posiada trójwarstwowy system oczyszczania powietrza wylotowego. PRODUKT POD ZAMÓWIENIE

Cena 675,00 zł
Więcej
W magazynie

VC 2 Premium Home Line

Bardzo wygodny w użyciu odkurzacz o niewielkich wymiarach. Doskonale sprawdza się w codziennym czyszczeniu. Posiada trójwarstwowy system oczyszczania powietrza wylotowego.

Cena 699,00 zł
Więcej
W magazynie

VC 3 Premium Home Line

Multicyklonowy odkurzacz oferujący bardzo wysoką siłę ssania. Łatwy w czyszczeniu zbiornik zastępuje worek filtracyjny i jest przeźroczysty co zapewnia widoczny efekt czyszczenia.

Cena 712,00 zł
Więcej
W magazynie