Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 674,00 zł - 1 599,00 zł

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Odkurzacze jednofunkcyjne karcher

Odkurzacze jednofunkcyjne karcher

Odkurzacz, to niewątpliwie jeden z bardziej przydatnych sprzętów w gospodarstwie domowym. Jego funkcjonalność pozwala w szybki sposób uporać się z brudem i kurzem. Różnorodność dostępnych odkurzaczy sprawia, że na rynku pojawia się coraz więcej możliwości z ich wykorzystaniem. Wśród tych, sygnowanych logo Karcher znajdują się odkurzacze workowe i bezworkowe, a także odkurzacze z filtrem wodnym. Każdy z nich doskonale spełnia posiadane funkcje, dlatego cieszą się pozytywną opinią na rynku.

Odkurzacze karcher charakteryzuje przede wszystkim niesamowicie wysoka jakość. Powstają z profesjonalnych materiałów i z użyciem nowoczesnych technologii. To właśnie dzięki temu są świetnym rozwiązaniem na lata. Ponadto, mogą być wykorzystywane także do czyszczenia powierzchni w biurowcach, hotelach i innych ośrodkach wypoczynkowych. Duża moc i wyjątkowa siła ssania, to najważniejsze elementy, które przemawiają na ich korzyść również na dużych metrażach. W naszej ofercie dostępnych jest kilka, równie wartościowych rodzajów odkurzaczy. Każdy z nich jest idealny i na miarę współczesnych potrzeb. Wybór zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Zachęcamy do zapoznania się z całą oferta odkurzaczy karcher.

Odkurzacze jednofunkcyjne karcher

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

DS 6

Recenzje: 0

Odkurzacz z filtrem wodnym to najwyższy poziom czystości powietrza po przejściu przez urządzenie na wylocie co jest polecane osobom cierpiącym na alergię, oraz właścicielom zwierząt domowych.

Cena 1 562,10 zł
Więcej
W magazynie

VC 2

Recenzje: 0

Bardzo wygodny w użyciu odkurzacz o niewielkich, kompaktowych wymiarach. Doskonale sprawdza się w codziennym czyszczeniu. Posiada trójwarstwowy system oczyszczania powietrza wylotowego.

Cena 674,30 zł
Więcej
W magazynie

VC 2 Premium Home Line

Recenzje: 0

Bardzo wygodny w użyciu odkurzacz o niewielkich wymiarach. Doskonale sprawdza się w codziennym czyszczeniu. Posiada trójwarstwowy system oczyszczania powietrza wylotowego.

Cena 711,52 zł
Więcej
W magazynie

VC 3

Recenzje: 0

. Posiada łatwy w czyszczeniu zbiornik, który zastępuje worek filtracyjny i jest przeźroczysty co zapewnia łatwy i widoczny efekt oczyszczenia.

Cena 674,30 zł
Więcej
W magazynie

VC 3 Premium Home Line

Recenzje: 0

Multicyklonowy odkurzacz oferujący bardzo wysoką siłę ssania. Łatwy w czyszczeniu zbiornik zastępuje worek filtracyjny i jest przeźroczysty co zapewnia widoczny efekt czyszczenia.

Cena 687,40 zł
Więcej
W magazynie

VC 5

Recenzje: 0

Odkurzacz o wyjątkowo dużej mocy przy kompaktowych rozmiarach. Wykorzystuje mniej miejsca do przechowywania niż klasyczne odkurzacze dzięki konstrukcji pionowej.

Cena 773,44 zł
Więcej
W magazynie