Odkurzacze karcher

Odkurzacze jednofunkcyjne karcher

Odkurzacz, to niewątpliwie jeden z bardziej przydatnych sprzętów w gospodarstwie domowym. Jego funkcjonalność pozwala w szybki sposób uporać się z brudem i kurzem. Różnorodność dostępnych odkurzaczy sprawia, że na rynku pojawia się coraz więcej możliwości z ich wykorzystaniem. Wśród tych, sygnowanych logo Karcher znajdują się odkurzacze workowe i bezworkowe, a także odkurzacze z filtrem wodnym. Każdy z nich doskonale spełnia posiadane funkcje, dlatego cieszą się pozytywną opinią na rynku.

Odkurzacze karcher charakteryzuje przede wszystkim niesamowicie wysoka jakość. Powstają z profesjonalnych materiałów i z użyciem nowoczesnych technologii. To właśnie dzięki temu są świetnym rozwiązaniem na lata. Ponadto, mogą być wykorzystywane także do czyszczenia powierzchni w biurowcach, hotelach i innych ośrodkach wypoczynkowych. Duża moc i wyjątkowa siła ssania, to najważniejsze elementy, które przemawiają na ich korzyść również na dużych metrażach. W naszej ofercie dostępnych jest kilka, równie wartościowych rodzajów odkurzaczy. Każdy z nich jest idealny i na miarę współczesnych potrzeb. Wybór zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Zachęcamy do zapoznania się z całą oferta odkurzaczy karcher.

Odkurzacze jednofunkcyjne karcher

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

DS 6

Recenzje: 0

Odkurzacz z filtrem wodnym to najwyższy poziom czystości powietrza po przejściu przez urządzenie na wylocie co jest polecane osobom cierpiącym na alergię, oraz właścicielom zwierząt domowych.

Cena 1 299,00 zł
Więcej
W magazynie

VC 2

Recenzje: 0

Bardzo wygodny w użyciu odkurzacz o niewielkich, kompaktowych wymiarach. Doskonale sprawdza się w codziennym czyszczeniu. Posiada trójwarstwowy system oczyszczania powietrza wylotowego.

Cena 539,00 zł
Więcej
W magazynie

VC 2 Premium Home Line

Recenzje: 0

Bardzo wygodny w użyciu odkurzacz o niewielkich wymiarach. Doskonale sprawdza się w codziennym czyszczeniu. Posiada trójwarstwowy system oczyszczania powietrza wylotowego.

Cena 588,52 zł
Więcej
W magazynie

VC 3

Recenzje: 0

. Posiada łatwy w czyszczeniu zbiornik, który zastępuje worek filtracyjny i jest przeźroczysty co zapewnia łatwy i widoczny efekt oczyszczenia.

Cena 539,00 zł
Więcej
W magazynie

VC 3 Premium Home Line

Recenzje: 0

Multicyklonowy odkurzacz oferujący bardzo wysoką siłę ssania. Łatwy w czyszczeniu zbiornik zastępuje worek filtracyjny i jest przeźroczysty co zapewnia widoczny efekt czyszczenia.

Cena 589,00 zł
Więcej
W magazynie

VC 5

Recenzje: 0

Odkurzacz o wyjątkowo dużej mocy przy kompaktowych rozmiarach. Wykorzystuje mniej miejsca do przechowywania niż klasyczne odkurzacze dzięki konstrukcji pionowej.

Cena 739,00 zł
Więcej
W magazynie

VC 5 Bezprzewodowy

Recenzje: 0

Z bezprzewodowym, kompaktowym odkurzaczem VC 5 nie ogranicza Cię żaden kabel! Teraz możesz odkurzać swobodnie i przemieszczać się po całym mieszkaniu bez zaczepiania się o meble.

Cena 1 338,36 zł
Więcej
W magazynie