Filtruj według

Cena

Cena

  • 776,00 zł - 1 030,00 zł

Profesjonalna myjka do okien - Karcher-apeks.pl

Profesjonalna myjka do okien

Profesjonalna myjka do okien to urządzenie, które usprawnia czyszczenie większości powierzchni szklanych. Używanie tego typu myjek niesie ze sobą wiele zalet. Jedną z nich jest znaczne skrócenie czasu czyszczenia danej powierzchni w porównaniu do innych metod. Co więcej, myjki są bardziej ekonomiczne od tradycyjnego mycia, bowiem środki czyszczące potrzebne do pracy są zużywane w mniejszej ilości. Dobrze jest więc wejść w posiadanie takiego urządzenia, dobrze dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Istotne kryteria i sposób działania

Chcąc nabyć profesjonalną myjkę do okien przede wszystkim trzeba zwracać uwagę na  takie właściwości jak duża wydajność czy wysoki poziom czyszczenia. Istotne są również moc i ergonomia urządzenia. Przydatny może również okazać się duży asortyment dodatkowych elementów, pozwalających na rozszerzenie funkcjonalności myjki i wzrost efektywności pracy. Niemałe znaczenie odnośnie nowego nabytku ma też szerokość listwy zbierającej – im dłuższa, tym większy obszar czyszczenia. Niemniej dobrze jest ją dopasować do rozmiarów czyszczonej powierzchni celem uniknięcia komplikacji.

Myjki do okien dostępne na rynku wykazują się dużą różnorodnością jeśli chodzi o funkcjonalność czy ogólną konstrukcję. Do podstawowych typów zaliczają się modele posiadające oddzielną listwę zbierającą oraz spryskiwacz z mikrofibrą, dzięki czemu są lżejsze i łatwiejsze w obsłudze. Nabyć można także modele 2 w 1, mające właściwości standardowych modeli wraz z wbudowaną aparaturą wielofunkcyjną. Mogą być one wymarzoną opcją dla ceniących sobie wszechstronność i funkcjonalność. Natomiast jednostki z bateriami o większej pojemności i dużymi zbiornikami, o ile są wydajniejsze i pozwalają na dłuższą pracę, ze względu na swoje rozmiary i wagę potrafią nierzadko być dość nieporęczne, co mogłoby dla wielu okazać się utrapieniem.

Profesjonalna myjka do okien - zastosowanie

Doprowadzenie zanieczyszczonej powierzchni do porządku za pomocą profesjonalnej myjki do okien jest stosunkowo proste, a na sam proces składa się kilka kroków. Pierwszym z nich jest aplikowanie za pomocą spryskiwacza płynu do szyb, który wycieramy ścierką, najlepiej z mikrofibry. Następnie, kiedy pojawią się smugi bądź zacieki, włączoną myjką przesuwamy z góry na dół po czyszczonej nawierzchni. Podczas pracy urządzenie będzie regularnie zbierać resztki roztworu czyszczącego, który potem będzie usuwany przez listwę zbierającą. Po wyczyszczeniu jednego pasa, kontynuujemy proces obok, i tak aż do skutku. Po zakończonej pracy trzeba opróżnić zbiornik z brudną wodą oraz dokładnie wypłukać i osuszyć myjkę, aby była gotowa do ponownego użycia.

Profesjonalna myjka do okien, pomimo swojego przeznaczenia możliwego do wywnioskowania z nazwy, dobrze sobie radzą z innymi rodzajami powierzchni. Skutecznie usuwają zanieczyszczenia i smugi z płytek, gablot, laminatów, stali szlachetnej, czy innych płaskich, gładkich powierzchni. Trzeba jednak mieć na uwadze, że czyszczone miejsca musi być gładkie, bowiem szorstkie i chropowate nierówności mogą uszkodzić gumową listwę odpowiedzialną za poprawne zbieranie brudnej wody, bez zacieków i smug.

Nasza oferta

Profesjonalna myjka do okien serii WV przebojem wdarła się na rynek, ugruntowując na nim swoją pozycję. Wysokie parametry robocze, łatwość użytkowania oraz przystępna cena, są podstawowymi przesłankami motywującymi do zaopatrzenia się w to niebywale pomocne urządzenie. Dzięki takiej myjce domowe porządki w pewnością będą szły znacznie sprawniej i szybciej. Za pomocą naszej myjki możesz z łatwością wyczyścić nawet wielkie okna tarasowe, standardowe okna w domu, szyby w drzwiach czy szyby samochodowe. Połączenie odpowiednio dobranego detergentu ze zmyślnie skonstruowaną myjką Karcher WV bardzo przyspiesza pracę. Detergent rozpuszcza zabrudzenia, a WV odsysa wodę z zabrudzeniami do ostatniej kropli, nie musisz więc dodatkowo marnować czasu na polerowanie szyb.

Profesjonalna myjka do okien Karcher WV, mimo niewielkich rozmiarów, z pewnością poradzi sobie z wielkimi zadaniami w domu, mieszkaniu, biurze, a także hotelu, przychodni, urzędzie i wielu innych miejscach. Zwarta, lekka i stabilna konstrukcja urządzenia pozwala na wykorzystywanie go w dowolnych warunkach. To zdecydowanie niezbędne urządzenie dla każdego, kto nie chce dłużej męczyć się z monotonnym myciem okien.Profesjonalna myjka do okien

Aktywne filtry

WVP 10 Adv

Profesjonalna myjka do okien z bateria o zwiększonej pojemności. Wersja Adv posiada dodatkową baterię i stacje ładującą.

Cena 1 030,00 zł
Więcej
W magazynie