Filtruj według

Cena

Cena

  • 776,00 zł - 1 030,00 zł

Karcher myjki do okien - Karcher-apeks.pl

Profesjonalna myjka do okien

Myjka do okien, to bardzo nowoczesne urządzenie, które doskonale usprawnia wykonywanie prac porządkowych. Profesjonalnie usuwa zabrudzenia, nie zostawiając przy tym nieestetycznych smug. Profesjonalna myjka do okien, powinna charakteryzować się dużą wydajnością i wysokim poziomem czyszczenia. Do tego ważna jest również jej ergonomia i moc. Wszystkie te cechy posiadają myjki do okien firmy Karcher. Wzbogacone dodatkowo o system separacji, dzięki czemu ich praca nie zostaje zakłócona, niezależnie od przyjętej pozycji. Profesjonalna myjka do okien Karcher, może pracować w pionie, w poziomie oraz w pozycji odwróconej.

Warto wiedzieć, że oprócz czyszczenia okien i powierzchni szklanych, sprawdzi się także do mycia płytek, gablot i innych płaskich i gładkich powierzchni. Profesjonalna myjka do okien sprawia, że wykonywane czynności są niezwykle higieniczne, a podczas sprzątania nie mamy bezpośredniego kontaktu z brudną wodą. Myjki Karcher zostały wzbogacone większą pojemnością, a to oznacza, że zamontowany pojemnik wystarcza na wiele dłużej.

Profesjonalna myjka do okien Karcher, wykonana jest z materiałów doskonałej jakości, dlatego zarówno separator, jak i pojemnik mogą być czyszczone w zmywarce.

Profesjonalna myjka do okien

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

WVP 10 Adv

Recenzje: 0

Profesjonalna myjka do okien z bateria o zwiększonej pojemności. Wersja Adv posiada dodatkową baterię i stacje ładującą.

Cena 1 030,00 zł
Więcej
W magazynie