Filtruj według

Cena

Cena

  • 653,00 zł - 1 009,00 zł

SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Karcher myjki do okien - Karcher-apeks.pl

Profesjonalna myjka do okien

Myjka do okien, to bardzo nowoczesne urządzenie, które doskonale usprawnia wykonywanie prac porządkowych. Profesjonalnie usuwa zabrudzenia, nie zostawiając przy tym nieestetycznych smug. Profesjonalna myjka do okien, powinna charakteryzować się dużą wydajnością i wysokim poziomem czyszczenia. Do tego ważna jest również jej ergonomia i moc. Wszystkie te cechy posiadają myjki do okien firmy Karcher. Wzbogacone dodatkowo o system separacji, dzięki czemu ich praca nie zostaje zakłócona, niezależnie od przyjętej pozycji. Profesjonalna myjka do okien Karcher, może pracować w pionie, w poziomie oraz w pozycji odwróconej.

Warto wiedzieć, że oprócz czyszczenia okien i powierzchni szklanych, sprawdzi się także do mycia płytek, gablot i innych płaskich i gładkich powierzchni. Profesjonalna myjka do okien sprawia, że wykonywane czynności są niezwykle higieniczne, a podczas sprzątania nie mamy bezpośredniego kontaktu z brudną wodą. Myjki Karcher zostały wzbogacone większą pojemnością, a to oznacza, że zamontowany pojemnik wystarcza na wiele dłużej.

Profesjonalna myjka do okien Karcher, wykonana jest z materiałów doskonałej jakości, dlatego zarówno separator, jak i pojemnik mogą być czyszczone w zmywarce.

Profesjonalna myjka do okien

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

WVP 10 Adv

Recenzje: 0

Profesjonalna myjka do okien z bateria o zwiększonej pojemności. Wersja Adv posiada dodatkową baterię i stacje ładującą.

Cena 1 008,60 zł
Więcej
W magazynie