SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Wyposażenie do myjni samochodowych karcher - Karcher-apeks.pl

Wyposażenie do myjni samochodowych Karcher

Chcąc zapewnić swoim klientom wysoki poziom usług, zainwestuj w wysokogatunkowe wyposażenie myjni samochodowej. Tylko odpowiedni sprzęt sprawi, że będziesz w stanie spełnić oczekiwania konsumentów dotyczące komfortu, funkcjonalności oraz jakości wykonywanych czynności. Jeżeli poszukujesz profesjonalnych akcesoriów do myjni bezdotykowych, koniecznie zapoznaj się z przygotowanymi w tej kategorii produktami.

Praktyczne wyposażenie myjni samochodowej ręcznej

Głównym czynnikiem, który powinien determinować wybór jak najbardziej funkcjonalnego wyposażenia myjni samochodowych, jest fakt, że będą służyły one głównie Twoim klientom. Dokonując zakupu w naszym sklepie, stawiasz na renomowany i sprawdzony sprzęt firmy Karcher. Dostępne w asortymencie akcesoria do myjni bezdotykowych wyróżniają się funkcjonalnością i ergonomicznym wykonaniem.

Oferowane węże są odpowiednio zaprojektowane, bardzo wytrzymałe, ale i elastyczne, co umożliwia operatorowi sprawne czyszczenie, wygodne przemieszczanie się wokół pojazdu oraz niweluje ryzyko uszkodzenia auta jakimkolwiek elementem mechanizmu myjącego. Sprzedawane lance również mają praktyczną i przemyślaną budowę, która pozwala umyć nawet trudno dostępne fragmenty pojazdu. Ponadto są stosunkowo lekkie i bardzo poręczne, co ułatwia sterowanie strumieniem wody.

Jakościowe akcesoria do myjni bezdotykowych

Chcąc cieszyć się dobrze prosperującą myjnią samochodową, należy zainstalować w niej użyteczny sprzęt. Na praktyczność wpływają odpowiednia konstrukcja oraz wszechstronność akcesoriów, ale także jego wytrzymałość i trwałość. Gwarantujemy, że oferowane produkty spełnią najbardziej rozbudowane potrzeby, ponieważ są odporne na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych oraz wody. Co więcej, negatywnego wpływu na mechanizmy nie będzie miała również wysoka temperatura ani gwałtowne jej wahania. Zgromadzone w naszym asortymencie akcesoria do myjni samochodowej są niezwykle trwałe, więc niestraszna im nawet intensywna eksploatacja.

Wyposażenie do myjni samochodowych Karcher

Przepraszamy za niedogodności.

brak produktów