Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 2 491,00 zł - 18 623,00 zł

Profesjonalne zamiatarki karcher - Karcher-apeks.pl

Zamiatarki karcher

Zamiatarki karcher

Zamiatarki to urządzenia, które odpowiadają za efektywne utrzymanie czystości na zewnątrz i wewnątrz budynków. Doskonale sprawdzają się w czyszczeniu parkingów, magazynów czy w dbaniu o porządek w halach. Z ich zastosowania korzysta już ogromna ilość osób na całym świecie, ponieważ jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, które charakteryzuje się należytą skutecznością. Wśród profesjonalnych urządzeń do czyszczenia powierzchni, to właśnie zamiatarki karcher cechują się świetną jakością i funkcjonalnością. Dość powiedzieć, że te sprzęty są wprost stworzone pod większe powierzchnie, aby ułatwiać ich staranną pielęgnację.

Zamiatarki sprawdzą się w wielu przypadkach

Profesjonalne zamiatarki karcher także mogą być wykorzystywane przez osoby prywatne. To urządzenie idealnie sprawdzi się w przypadku gdy chcesz zadbać o teren przy swojej posesji. Głównym zaś zastosowaniem tej maszyny jest dbałość o wielkopowierzchniowe obiekty użytkowe, gdzie zamiatarki karcher są idealne do utrzymywania odpowiedniego poziomu czystości. To profesjonalne urządzenia o bardzo dużych gabarytach, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem w przypadku czyszczenia obiektów handlowych, a także chodników i ścieżek. Tego rodzaju sprzęt pozwala na uzyskanie doskonałych efektów w bardzo krótkim czasie, a dodatkowo przy niewielkim wysiłku ludzkim.

Jak pracują zamiatarki?

Proces zamiatania w takim urządzeniu dzieli się na dwa kroki. W pierwszym z nich praca odbywa się za pomocą głównej szczotki walcowej, zaś w następnym etapie działać zaczyna szczotka boczna, która odpowiada za czyszczenie przy krawędziach. Co więcej, oprócz mechanicznego zamiatania do zbiornika, istnieje również forma odsysania brudu za pomocą turbiny.

Szeroki wybór zamiatarek

Zamiatarki karcher dostępne są w wersjach o różnych napędach. W naszej ofercie znajdziesz zamiatarki z napędem ręcznym, benzynowym, bateryjnym, gazowym LPG i dieslowym. Tak duży wybór to nasza odpowiedź na zainteresowanie wśród kupujących, którzy chcą postawić na jakość i praktyczność rozwiązań. Jeżeli chcesz zadbać o czystość na wielkich powierzchniach przy minimalnym nakładzie sił i oszczędności czasu, wybór profesjonalnego sprzętu jest idealnym sposobem na doskonałą kosmetykę dużych obszarów.

Zamiatarki karcher

Aktywne filtry

KM 70/15 C

Z uwagi na napęd ręczny jest szczególnie polecana do sprzątania na stacjach benzynowych. Charakteryzuje się cichą pracą, trwałą i prostą konstrukcją oraz wyjątkową łatwością obsługi. Trwała, prosta i niezawodna konstrukcja maszyny, sprawia że jest ona niemal całkowicie bezawaryjna. Mocna rama z tworzywa sztucznego oraz zbiornik zanieczyszczeń są odporne...

Cena 2 491,98 zł
Więcej
W magazynie

KM 70/20 C

Lekka, kompaktowa zamiatarka prowadzona ręcznie. Przeznaczona do czyszczenia posadzek w budynkach i na terenach zewnętrznych.

Cena 3 653,10 zł
Więcej
W magazynie

KM 70/30 C Bp Pack

Lekka, kompaktowa zamiatarka prowadzona ręcznie. Przeznaczona do czyszczenia posadzek w budynkach i na terenach zewnętrznych. Elektrycznie napędzane szczotki.

Cena 9 630,90 zł
Więcej
W magazynie

KM 70/30 C Bp Pack Adv

Lekka, kompaktowa zamiatarka prowadzona ręcznie. Przeznaczona do czyszczenia posadzek w budynkach i na terenach zewnętrznych. Elektrycznie napędzane szczotki.

Cena 11 180,70 zł
Więcej
W magazynie

KM 75/40 W Bp

Wyjątkowo zwrotna zamiatarka z trakcją jezdną i odsysaniem pyłu przeznaczona do utrzymania w czystości małych i średnich powierzchni. Zasilana bateryjnie.Cena nie uwzględnia baterii oraz prostownika!

Cena 18 622,20 zł
Więcej
W magazynie