Filtruj według

Cena

Cena

  • 14 125,00 zł - 16 273,00 zł

HDS 10/20-4 M

Recenzje: 0

Klasa średnia to urządzenia wysokociśnieniowe przeznaczone do usuwania szczególnie uciążliwych zabrudzeń i pracy w trudnych warunkach. Cena brutto z ostatnich 30 dni: 19 890,00zł DOSTĘPNE: 2szt. ostatnie

Cena 18 990,01 zł Cena podstawowa 19 890,00 zł
Więcej
W magazynie

PGG 3/1

Recenzje: 0

Generator prądu dostarcza jednofazowe i trójfazowe zasilanie przez bardzo długi okres czasu – nawet do 12 godzin (przy pełnym obciążeniu do 6,5 godziny). Jest wyposażony w silnik benzynowy spełniający normy emisji spalin EU STAGE V.  DOSTĘPNE 7szt. Cena brutto z ostatnich 30 dni: 3690,00zł

Cena 2 990,00 zł Cena podstawowa 3 690,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Odkurzacz do pyłu | Odkurzacz budowlany karcher - Karcher-apeks.pl

Odkurzacze do pyłów niebezpiecznych

Wysokojakościowe odkurzacze do pyłu to zaawansowane wyposażenie stworzone do pracy w trudnych warunkach, niezbędne w branżach chemicznej, farmaceutycznej, przemysłowej czy budowlanej. Dostępne odkurzacze Karcher spełniają wszelkie normy wydajność i wymogi bezpieczeństwa oraz są objęte niezbędnymi atestami. Poszczególne modele radzą sobie z pyłami klasy H i M, a niektóre egzemplarze zostały wyposażone również w mechanizm odsysania wody. Zachęcamy do zapoznania się z kompleksowym wyposażeniem dostępnym w naszym sklepie.

Jakościowe odkurzacze do pyłu budowlanego

Zadaniem proponowanych produktów jest maksymalne ułatwienie pracy w bardzo trudnych, czasem nawet niebezpiecznych warunkach. To właśnie dlatego wszystkie oferowane odkurzacze do pyłu budowlanego są niezwykle mobilne. Ich ergonomiczna konstrukcja i bardzo wytrzymałe kółka ułatwiają płynne przemieszczanie się. Na komfort pracy przekładają się również zredukowana do rozsądnego minimum waga sprzętu oraz elastyczny i odpowiednio długi wąż ssący.

Nasza oferta jest niezwykle różnorodna. W asortymencie znajdziesz specjalistyczne odkurzacze do pyłów niebezpiecznych, a także wyjątkowo jakościowe urządzenia do pyłu węglowego marki Karcher. Dystrybuowane sprzęty pracują zarówno na sucho, jak i na mokro, dzięki czemu możliwe jest jeszcze skuteczniejsze czyszczenie powierzchni przemysłowych. Cechy te są równie istotne ze względu na zdrowie pracowników. O bezpieczeństwo użytkowników nie trzeba martwić się również ze względu na fakt, że każdy odkurzacz budowlany Karcher jest wyposażony w systemy antystatyczne i akcesoria ograniczające wyładowania elektrostatyczne.

Odkurzacz do pyłu Karcher – solidność i niezawodność

Proponowane odkurzacze Karcher posiadają bardzo duże zbiorniki – największe modele pomieszczą nawet do 80 litrów zanieczyszczeń. Pojemne rezerwuary odkurzaczy budowlanych umożliwiają zatem wygodną i płynną pracę bez problematycznych przerw zakłócających rytm działania w trudnych warunkach. Ponadto wykonane są z materiałów niezwykle wytrzymałych i odpornych na działanie szkodliwych związków, na przykład stali nierdzewnej. O niezawodności każdego odkurzacza Karcher do pyłu przesądzają trwałe komponenty, imponująca moc ssąca, zaawansowane technologicznie systemy bezpieczeństwa, zainstalowane alarmy akustyczne czy nowoczesne systemy filtracji stanowiące o skuteczności i bezawaryjności sprzętu. Proponowane odkurzacze do pyłów niebezpiecznych stworzone zostały do pracy także z zanieczyszczeniami mogącymi wchodzić w skład wybuchowych mieszanin, więc jest to wyposażenie wysoce specjalistyczne.

Odkurzacze do pyłów niebezpiecznych

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

NT 80/1 B1 M *EU

Recenzje: 0

Odkurzacz z mozliwością odsysania wody typu B1 przeznaczony do pracy z materiałami wybuchowymi. Spełnia dyrektywę 94/9 EC (ATEX) dotyczącą pracy w obszarze zagrożonym eksplozją (strefa 22).

Cena 16 272,90 zł
Więcej
W magazynie

NT 80/1 B1 M S

Recenzje: 0

Odkurzacz z mozliwością odsysania wody typu B1 przeznaczony do pracy z materiałami wybuchowymi. Spełnia dyrektywę 94/9 EC (ATEX) dotyczącą pracy w obszarze zagrożonym eksplozją (strefa 22).

Cena 15 478,32 zł
Więcej
W magazynie