Filtruj według

Cena

Cena

  • 14 125,00 zł - 14 812,00 zł

SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Odkurzacz do pyłu | Odkurzacz budowlany karcher - Karcher-apeks.pl

Odkurzacze do pyłów niebezpiecznych

Wysokojakościowe odkurzacze do pyłu to zaawansowane wyposażenie stworzone do pracy w trudnych warunkach, niezbędne w branżach chemicznej, farmaceutycznej, przemysłowej czy budowlanej. Dostępne odkurzacze Karcher spełniają wszelkie normy wydajność i wymogi bezpieczeństwa oraz są objęte niezbędnymi atestami. Poszczególne modele radzą sobie z pyłami klasy H i M, a niektóre egzemplarze zostały wyposażone również w mechanizm odsysania wody. Zachęcamy do zapoznania się z kompleksowym wyposażeniem dostępnym w naszym sklepie.

Jakościowe odkurzacze do pyłu budowlanego

Zadaniem proponowanych produktów jest maksymalne ułatwienie pracy w bardzo trudnych, czasem nawet niebezpiecznych warunkach. To właśnie dlatego wszystkie oferowane odkurzacze do pyłu budowlanego są niezwykle mobilne. Ich ergonomiczna konstrukcja i bardzo wytrzymałe kółka ułatwiają płynne przemieszczanie się. Na komfort pracy przekładają się również zredukowana do rozsądnego minimum waga sprzętu oraz elastyczny i odpowiednio długi wąż ssący.

Nasza oferta jest niezwykle różnorodna. W asortymencie znajdziesz specjalistyczne odkurzacze do pyłów niebezpiecznych, a także wyjątkowo jakościowe urządzenia do pyłu węglowego marki Karcher. Dystrybuowane sprzęty pracują zarówno na sucho, jak i na mokro, dzięki czemu możliwe jest jeszcze skuteczniejsze czyszczenie powierzchni przemysłowych. Cechy te są równie istotne ze względu na zdrowie pracowników. O bezpieczeństwo użytkowników nie trzeba martwić się również ze względu na fakt, że każdy odkurzacz budowlany Karcher jest wyposażony w systemy antystatyczne i akcesoria ograniczające wyładowania elektrostatyczne.

Odkurzacz do pyłu Karcher – solidność i niezawodność

Proponowane odkurzacze Karcher posiadają bardzo duże zbiorniki – największe modele pomieszczą nawet do 80 litrów zanieczyszczeń. Pojemne rezerwuary odkurzaczy budowlanych umożliwiają zatem wygodną i płynną pracę bez problematycznych przerw zakłócających rytm działania w trudnych warunkach. Ponadto wykonane są z materiałów niezwykle wytrzymałych i odpornych na działanie szkodliwych związków, na przykład stali nierdzewnej. O niezawodności każdego odkurzacza Karcher do pyłu przesądzają trwałe komponenty, imponująca moc ssąca, zaawansowane technologicznie systemy bezpieczeństwa, zainstalowane alarmy akustyczne czy nowoczesne systemy filtracji stanowiące o skuteczności i bezawaryjności sprzętu. Proponowane odkurzacze do pyłów niebezpiecznych stworzone zostały do pracy także z zanieczyszczeniami mogącymi wchodzić w skład wybuchowych mieszanin, więc jest to wyposażenie wysoce specjalistyczne.

Odkurzacze do pyłów niebezpiecznych

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

NT 80/1 B1 M *EU

Recenzje: 0

Odkurzacz z mozliwością odsysania wody typu B1 przeznaczony do pracy z materiałami wybuchowymi. Spełnia dyrektywę 94/9 EC (ATEX) dotyczącą pracy w obszarze zagrożonym eksplozją (strefa 22).

Cena 14 811,66 zł
Więcej
W magazynie

NT 80/1 B1 M S

Recenzje: 0

Odkurzacz z mozliwością odsysania wody typu B1 przeznaczony do pracy z materiałami wybuchowymi. Spełnia dyrektywę 94/9 EC (ATEX) dotyczącą pracy w obszarze zagrożonym eksplozją (strefa 22).

Cena 14 125,32 zł
Więcej
W magazynie