Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 398,00 zł - 65 895,00 zł

Profesjonalne myjki ciśnieniowe karcher - Karcher-apeks.pl

Profesjonalne myjki ciśnieniowe

Profesjonalne myjki ciśnieniowe

Profesjonalne myjki ciśnieniowe znajdują swoje zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Najczęściej wykorzystywane są w warunkach przemysłowych, jednak coraz częściej sprawdzają się także w gospodarstwach domowych. Ich ogromna funkcjonalność sprawia, że zaliczają się do grona sprzętów, które trudno zastąpić. Doskonale dają sobie radę m.in. z zanieczyszczeniami w ogrodzie. Dodatkowo są popularnym wyborem, gdy szukasz sprawdzonego sposobu na regularne utrzymywanie czystości Twojego samochodu. Znakomite efekty w przydomowych warunkach są od teraz możliwe, jeżeli wolisz ograniczyć wizyty na myjni samochodowej. Wybór profesjonalnych myjek ciśnieniowych może okazać się dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem na stałe!

Dlaczego warto?

Posiadamy ogromny wybór niezbędnego sprzętu, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś dla siebie. Zależy nam przede wszystkim na obopólnym zadowoleniu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz sprzęt był najwyższej jakości. Jako lider branży doskonale wiemy, który sprzęt marki Karcher możemy Ci polecić, aby sprostał Twoim oczekiwaniom i potrzebom. Tym samym oferujemy Ci specjalistyczny sprzęt, który sprawdzi się w wielu warunkach domowych, jak i przemysłowych. 

Profesjonalne myjki ciśnieniowe

Profesjonalne myjki ciśnieniowe już od bardzo dawna stanowią podstawowe wyposażenie wielu firm, gdzie czyszczenie pod ciśnieniem jest niezbędne dla usunięcia uporczywych zanieczyszczeń. Są niejako atrybutem i charakterystycznym urządzeniem w przedsiębiorstwach, gdzie regularnie należy czyścić nawet trudno dostępne zabrudzenia. Dlatego też są one kluczowym elementem w pracy wielu firm przemysłowych, bez czego trudno byłoby wyobrazić sobie ich funkcjonowanie.

Postaw na jakość

Profesjonalne myjki ciśnieniowe to zdecydowanie te sprzęty, z którymi zadbasz o porządek i efektywność prac. Niezależnie od tego, jaką powierzchnię chcesz wyczyścić, przy użyciu odpowiedniej regulacji ciśnienia, a także dobraniu odpowiedniego akcesorium, poradzisz sobie z każdym wyzwaniem.

Urządzenia marki Karcher to gwarancja najwyższych standardów higieny i dobrze wykonanej pracy. Aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia podczas użytkowania naszych sprzętów, używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów. Przekłada się to także na zwiększoną żywotność naszych urządzeń, dzięki czemu na długi czas profesjonalne myjki ciśnieniowe znacząco odciążą Cię z większości zadań. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dobrać najlepsze urządzenie z naszej oferty. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeżeli nadal zastanawiasz się, która myjka będzie dla Ciebie odpowiednia.

Profesjonalne myjki ciśnieniowe

Aktywne filtry

HD 10/25-4 SXA Plus

Dla zapewnienia maksymalnej wydajności urządzenie wysokociśnieniowe HD 10/25-4 SXA Plus bez funkcji podgrzewania wody zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów. Posiada także systemy wspomagające, funkcję automatycznego nawijania węża na bęben i dyszę rotacyjną Vibrasoft.

Cena 14 145,00 zł
Więcej
W magazynie

HD 25/15-4 Cage Plus

Urządzenie o wyjątkowo mocnej konstrukcji i wysokich parametrach pracy. Dzięki ochronnej ramie mogą bezpiecznie pracować w szczególnie trudnych warunkach. PRODUKT POD ZAMÓWIENIE

Cena 30 710,64 zł
Więcej
W magazynie

HD 5/15 CX Plus

Urządzenia z nowej linii HD kompakt dzięki zmniejszeniu wymiarów oraz wagi mogą pracować wszędzie tam gdzie konieczna jest wysoka mobilność i elastyczność. PRODUKT POD ZAMÓWIENIE

Cena 5 043,00 zł
Więcej
W magazynie

HD 5/17 CX Plus

Urządzenia z nowej linii HD kompakt dzięki zmniejszeniu wymiarów oraz wagi mogą pracować wszędzie tam gdzie konieczna jest wysoka mobilność i elastyczność.

Cena 6 150,00 zł
Więcej
W magazynie

HD 6/15 M

Urządzenie wysokociśnieniowe klasy średniej charakteryzuje się wszechstronnością zastosowań. Klienci przemysłowi, z branży transportowej oraz budowlanej mogą teraz korzystać z mocnych i solidnych maszyn kompaktowych. PRODUKT POD ZAMÓWIENIE

Cena 5 399,00 zł
Więcej
W magazynie

HD 6/15 M Plus

Urządzenie wysokociśnieniowe klasy średniej charakteryzuje się wszechstronnością zastosowań. Klienci przemysłowi, z branży transportowej oraz budowlanej mogą teraz korzystać z mocnych i solidnych maszyn kompaktowych. PRODUKT POD ZAMÓWIENIE

Cena 5 560,00 zł
Więcej
W magazynie